Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Başkan Erdoğan Yalçın, “Kahraman Askerlerimizin Kanının Yerde Kalmayacağından Hiçbir Şüphemiz Yoktur”

Tarsus Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, tüm esnaf ve sanatkarlar camiası olarak dün de bugün de her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.
Tarih: 2 Mart 2020 Pazartesi 15:29
Başkan Erdoğan Yalçın, “Kahraman Askerlerimizin Kanının Yerde Kalmayacağından Hiçbir Şüphemiz Yoktur”
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
İdlib’den gelen şehit ve yararlı asker haberlerinin yüreklerini yaktığına vurgu yapan Başkan Erdoğan Yalçın, “Üç ayların başladığı mübarek Regaip Kandili günü, uluslararası anlaşmalar çerçevesinde bölgede bulunan kahraman askerlerimize yönelik düzenlenen hain hava saldırısından gelen acı haberler yüreğimizi dağladı.

Alçak saldırı sonrası şehit olan kahraman askerlerimizin ailelerinin ve ülkemizin ocağına ateş düştü.

Tüm esnaf ve sanatkarlar camiası olarak dün de bugün de her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olduk. Devletimizin aldığı kararları sonuna kadar destekliyoruz.

Türk milleti, bölünmez bütünlüğünü yok saymaya cüret edenlere tarih sahnesinde her zaman karşılığını vermiştir. Kahraman askerlerimizin kanının yerde kalmayacağından hiçbir şüphemiz yoktur.

Bizlerin evinde huzurla uyumasını sağlamak için canını ortaya koyan ve alçakça saldırılarda şehit düşen tüm Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun”
Etiketler: , ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1