Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Başkan Can: “Okul Yakanlar Gelecek Yakanlardır”

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, son günlerde Tarsus’un bazı mahallelerinde yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Tarih: 24 Aralık 2015 Perşembe 22:43
Başkan Can: “Okul Yakanlar Gelecek Yakanlardır”
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, son günlerde Tarsus’un bazı mahallelerinde yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Kimsenin Tarsus’un huzurunu bozamayacağını belirten Başkan Can: “Göreve geldiğimizden bu yana biz ve ekibimiz hiçbir ayrım gözetmeden Tarsus’taki her mahalleye hizmet götürdük.
 
Kimsenin şüphesi olmasın ki bundan sonra da götürmeye devam edeceğiz.  Ama son günlerde yaşanan olaylara baktığımızda birileri sürekli huzur ortamını bozmak istemekte ve bu amaçla elinden ne geliyorsa yapmaktadır” dedi.
 
Okul yakanların çocukların geleceğini yaktığını söyleyen Başkan Can, “Bazı  mahallelerimizde okulumuz bu vicdansızlar tarafından yakılmış ve kullanılmaz hale getirilmiştir.
 
Aynı huzur bozucular daha öncede başka bir mahallemizdeki çocuk parkını yakmışlardı. Bu eylemleri yapanları lanetliyor ve kınıyorum. Bu şekilde yaparak o mahallelerdeki çocuklarımızın geleceklerine zarar veriyorlar. Onların eğitim ve öğretimlerine engel oluyorlar.
 
Okul yakanlar gelecek yakanlardır. Bu günler geride kaldığında o çocukların yüzlerine bakamayacaklardır. Biz yine hizmetlerimizle tüm mahallelerimize kesintisiz hizmete devam ettik edeceğiz.
 
Amacımız huzurlu ve güvenli bir Tarsus, kimse vatandaşlarımızla aramıza sınırlar koymaya kalkmasın. Bu olayları yapanlar bir avuç huzur bozucudan başka birşey değil. Biz hizmetlerimizde din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmayız” şeklinde konuştu.
Etiketler: ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1