Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Baki Şimşek “Analar Ağlamasın, Ülkemize Huzur Gelsin”

MHP'de aday listelerinin açıklanmasının ardından Mersin Milletvekili adayı Baki Şimşek kısa bir değerlendirmede bulunarak, bayram mesajını verdi.
Tarih: 20 Eylül 2015 Pazar 21:57
Baki Şimşek “Analar Ağlamasın, Ülkemize Huzur Gelsin”
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
MHP’de aday listelerinin açıklanmasının ardından Mersin Milletvekili adayı Baki Şimşek kısa bir değerlendirmede bulunarak, bayram mesajını verdi.
 
Şimşek yaptığı değerlendirmede; “Sayın Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin takdiriyle aday olduk. Zor bir görev, zor bir yola çıktık. Aynı şekilde mücadelemizi sürdüreceğiz.
 
Öncelikle Mersin’de partimizi birinci parti yapacağız, daha sonra geçen seçim Mersin’de 5 hedefi koyduk tutturamadık ama bu seçimde, Türkiye’nin içinde bulunduğu bu şartlarda, bu hedefe ulaşacağımızı ümit ediyorum.
 
Gerçekten güzel bir liste oldu. Diğer partilerin listeleriyle karşılaştırıldığı zaman Milliyetçi Hareket Partisi’nin listesi genç bir kadro, güzel bir liste oldu. İnşallah iyi bir netice alacağımızı umuyorum.
 
Türkiye’nin sorunları ile Mersin’in sorunları çarpı iki. Şuan plan projeden önce Mersin’in Türkiye’nin bu terör belasından kurtulması gerekiyor. Türkiye’de cumhurbaşkanlığı yapan, başbakanlık yapan, parti genel başkanlığı yapan kişinin ayrı ayrı şahıslar olmasının sağlanması, gerçek manada herkesin yasalara uyacağı bir ülkenin yaratılması gerekiyor. Biz öncelikle bunun mücadelesini yapacağız.
 
Mersin’imizde sorun çok. Mersin her gün göç alıyor. Doğu’da terör oluyor insanlar Mersin’e geliyor, Suriye karışıyor insanlar Mersin’e geliyor. Mersin kendi işsizliği ile başa çıkamazken, göç dalgası ile karşı karşıya kalıyor. Türkiye’nin her yerinde olan sorunların en az iki üç katı Mersin’de var. Bunların çözülmesi ile ilgili partimiz iktidar olduğunda mutlaka çözüm önerilerimiz olacak.
 
Değerli Mersin halkımızın önümüzdeki Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Analar ağlamasın diyorum. Ülkemize öncelikle huzur gelsin diyorum. Mersin halkımız rahat huzurlu olsun istiyorum.’’dedi.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1