Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Angel Life Tarsus Güzellik Merkezi'nden Kuruluş Yılına Özel %50 İndirim

Sınırlı sayıda müşteriye özel %50 indirim fırsatı.
Tarih: 8 Temmuz 2020 Çarşamba 17:01
Angel Life Tarsus Güzellik Merkezi'nden Kuruluş Yılına Özel %50 İndirim
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus'ta faaliyetlerine devam eden Angel Life Tarsus Güzellik Merkezi kuruluş yılına özel bir kampanya düzenliyor.

Tarsus'ta Yeni Ömerli mahallesi Atatürk Caddesi, Dağ Tekstil yanı Kürklü apartmanı 1'inci katta hizmet veren Angel Life Güzellik Merkezi'nin işletmecisi Eda Kara, kuruluş yıldönümüne özel bir kampanya düzenlediklerini belirtti.

Kara, sınırlı sayıda kişiye özel lazer epilasyonda %50 indirim uygulayacaklarını belirterek Tarsusluları bu fırsattan yararlanmaya davet etti.

Eda Kara, yeni nesil Robotx Lazer Epilasyon cihazı sayesinde 3-4 seansta kalıcı epilasyon sonuçlarının alındığınının altını çizdi.

Cihazda kullanılan başlığın her seansta değiştirildiği ve cihazda virüs filtresi olduğunun altını çizen Angel Life Tarsus Güzellik Merkezi işletmecisi Eda Kara, kadınların olmazsa olmazı hijyen ve temizliğe büyük önem verdiklerini belirterek verilen hizmetleri ise şöyle sıraladı;
 
Cilt bakımı, Hydrofacial, İğnesiz mezo terapi, Medikal cilt bakımı, Leke tedavisi, Akne tedavisi, Lazer epilasyon, Medikal el~ayak bakımı.

LAZER EPİLASYONDA FARKIMIZ

Kara,  Lazer epilasyonda diğer cihazlardan farklarının ise ayva tüy, kızıl tüy, açık renk tüylerde de başarılı sonuçlar alındığını kaydederek, "koyu tenlerde güvenli uygulama ve başarılı sonuçlar alıyoruz. Çünkü koyu tenlerde yanık olma ihtimali çok yüksek. Cihazımızdaki soğutma sistemi sayesinde yanık oluşması ihtimali ortadan kalkıyor. 6 seansta %95 başarılı sonuç alıyoruz.

KAMPANYA 15 TEMMUZ'A KADAR GEÇERLİ

Angel Life Tarsus Güzellik Merkezi işletmecisi Eda Kara, kuruluş yıldönümüne özel sınırlı sayıda kişiye özel %50 indirim kampanyasının 15 Temmuz 2020 Çarşamba gününe kadar geçerli olduğunun altını çizerek Tarsuslu kadınları bu fırsattan yararlanmaya davet etti.

ANGEL LİFE TARSUS

Adres: Yeni Ömerli mahallesi Atatürk Caddesi, Dağ Tekstil yanı Kürklü apartmanı 1.kat

Tel: 0324 613 52 29
Etiketler: ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1