Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Alptekin Eser, Tarsus Belediyesi Başkanlık Koordinatörülüğü Görevinden İstifa Etti

Eser, sosyal medyadan duyurdu.
Tarih: 7 Temmuz 2020 Salı 14:14
Alptekin Eser, Tarsus Belediyesi Başkanlık Koordinatörülüğü Görevinden İstifa Etti
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
1980 sonrasında SODEP kurucu üyeliği ve SHP Tarsus İlçe Başkanlığı görevinde bulunan ve CHP’nin açılması ile tekrar yuvaya dönen Alptekin Eser, yıllardır CHP'de siyaset yapıyordu.

CHP'li Eser,  sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile istifa ettiğini duyurdu.

Alptekin Eser yaptığı yazılı mesajında şu ifadelere yer verdi; "3 Mart 2020 tarihinde Tarsus Belediyesi’nde Yerel Hizmetler Koordinatörü olarak göreve başladım.

10 Mart 2020 tarihinde Türkiye’de salgın hastalık başladı. Bu dönemde diğer bütün belediyelerde olduğu gibi Tarsus Belediyesi de bütün zamanını, enerjisini ve çalışmasını bu konuya ayırdı. 1 Haziran 2020 tarihinde Türkiye kısmen normalleşme dönemine girdi.

10 Haziran 2020 tarihinde sayın belediye başkanı ile makamında yaptığım görüşmede; yönetim anlayışımı, bu doğrultuda belediyenin açık ve şeffaf bir anlayışla yönetilmesini ve toplumun bütün kesimlerini kucaklaması gerektiğini ifade ettim.

Ve bu geçen sürede görüşlerimin hayata geçeceğine dair umudumu kaybettiğimden ve bu şartlarda verimli olamayacağımı düşündüğümden dolayı;

Dün 6 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Tarsus Belediye Başkanlığı Koordinatörlük görevinden NOTER kanalıyla İSTİFA ettiğimi kamuoyuyla paylaşıyorum!" dedi.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1