banner72

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

GÜNCEL 26.03.2011, 23:00 26.03.2011, 23:00
YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

ÖSYM 2011 YGS SORULARI ve cevapları Click Öğrenciler Sınav sonrası soluğu tüm bölümler Basında alıyorlar. YGS Sınavı SORULARI ve cevapları met Yıl ÖSYM'nin resmi kararı Ile TRT ekranlarından yayınlanacak ve YGS SORULARI ve cevapları Sınav bitiminden Hiçbiri TRT ekranlarında ...
Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) 27 Mart Pazar GÜNÜ Sabah saat İşlem 10:00 'da yapıldı ve Öğrenciler Üniversite yarışında ter dökerken aileler de en az Onlar sorunu çözecek kadar heyecanla Sınav yerlerinin bahçelerini doldurdular. YGS'ye 1 milyon 692 bin 345 Aday katıldı ve Üniversite adayları YGS SORULARI ve cevapları icin internet ve tüm bölümler başına geçiyorlar. YGS SORULARI yayınlanması Ile netlerinin ŞUBE ve Puan ŞUBE yapacak Öğrenciler tahmini puanlarını hesaplayarak Rahat Bir nefes almanın peşindeler.
YGS Sınavı Öncesi ÖSYM tarafından yapılan resmi açıklamaya Türkçesi YGS Sınav SORULARI ve cevapları, sınavdan sonraki Saatler içerisinde Sadece TRT'den yayınlanabilecek. Peki Sınav SORULARI ve cevapları saat İşlem kaçta yayınlanacak? Havzası kuruluşları Basili olarka SORULARI yayınlayabilecekmi? Internet uzerinden YGS SORULARI ve cevapları ne Zaman yayınlanacak? YGS Puan hesaplama nasil yapılacak?
Cevaplar 2 saat İşlem Hiçbiri açıklanacak
ÖSYM resmi duyurusuna Türkçesi YGS SORULARI Sınav bitiminden 2 saat İşlem Hiçbiri TRT kanalından yayınlanacak ve diger kanallarda hiçbir sekilde sorular ve cevapların yorumlanması ve yayınlması SÖZ Konusu olmayacak.
Sorular Sali GÜNÜ İnternette
27 Mart 2011 Pazar GÜNÜ yapılacak Olan Yükseköğretime Geçiş Sınavının (YGS) Soru ve cevapları, 29 Mart 2011 Sali GÜNÜ saat İşlem 13.00 'te ÖSYM'nin internet adresinden http://ygs2011-sorular.osym.gov.tr ​​yayımlanacaktır.
Soruların Sadece TRT'den yayınlanması imkb bazi Yayın kuruluşları tarafından 'Skandal' olarak nitelendirilirken, YGS SORULARI ve cevapları Basım izni Bedeli tam 150bin TL imkb.
Oğlu karara Türkçesi, ÖSYM Ile MEDYA Kuruluşu'ndan arasında sözleşme imzalanacak Bir. Medya Kuruluşu'ndan parayı cuma GÜNÜ mesai saati bitimine sorunu çözecek kadar bankaya yatıracak. YGS ve LYS sorularını Ayni pakette Almak isteyen MEDYA kuruluşuna 50 bin lira Indirim yapılacak. Bankaya, YGS ve LYS Soru Paketi icin 150 bin lira, yalnızca YGS SORULARI icin 100 bin lira veya yalnızca LYS SORULARI Click Yine 100 bin lira yatırılacak.
YGS ve LYS evliliği nasil yürüyor?
GS'nin değerlendirilmesi sonucunda onu Bir Aday Click YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6 Olmak uzere Altı Ayri Puan Türü oluşturulacak.
Sınavda Ile açıköğretim programlarını Tercih edebilecek programları 140-180 Arası Puan alan adaylar Sadece MESLEK YÜKSEKOKULU Ön Lisans. YGS puanlarının en az sesini duymak 180 Olan adaylar LYS'ye girmeye hak kazanabilecekler.
Sınavda 180 ve üzeri Puan alanlar, hem MESLEK YÜKSEKOKULU Ön YGS Puanı Ile Öğrenci Alan Lisans de programları Ile Açık Öğretim programlarını hem programlarını Tercih edebilecek Lisans.
Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS), saat İşlem 12.40 'da Sona Erdi. YGS, Türkiye'de tum il ve bazi ilçeler Ile KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da Olmak uzere total 160 Sınav merkezinde, 5 bin 727 Sınav binasında, 89 bin 283 Sınav salonunda gerçekleştirildi. Sınava 1 milyon 692 bin Aday girdi yaklaşık. Saat 10.00 'da başlayan Sınav, tek oturumda ve 160 dakika kisik sürdü.
Sınav salonlarının Bulunduğu binalara Sabah saatlerden itibaren Gelen adaylar yeni sözcükler, Kimlik ve guvenlik kontrolleri yapılarak salonlara alındı.

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ


Sınav salonlarına Canta, saat İşlem, cep telefonu, Bluetooth Kulaklık, kolye, Küpe, yüzük, bilezik, bros, metal para görmeme eşyalar; HER TÜRLÜ elektronik / Mekanik cihaz, Çağrı Cihazı, telsiz, Fotoğraf Makinesi, cep bilgisayarı, Hesap makinesi, kalem, silgi, kalemtıraş, müsvedde kağıdı, defter, kitap, sözlük, Pergel, açıölçer, Cetvel görmeme Araçlar alınmadı.
Sınav salonlarına 2011-YGS Sınav Giris Belgeleri Ile nüfus cüzdanları Kontrol edilerek alınan adaylar, Şıra numaralarının Bulunduğu yerlere oturtularak, sınavda kullanılacak kalem, silgi, kalemtıraş, saat İşlem görmeme gereçler, Şekerleme ve peçete Ile Sınav evrakının oldugu poşetler dağıtıldı.
Adaylar daha Hiçbiri Soru kitapçığı Ile teşekkür et kağıdının oldugu poşetleri açarak, teşekkür et kağıdında istenilen bilgileri doldurdu. YGS'de first kez, adaya Özel Soru kitapçığı ve fotoğrafının Bulunduğu teşekkür et kağıdı verildi.
Saat 10.00 'da başlayan sınavda adaylara, Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik ve Fen Bilimleri her birinden 40'ar Soru yöneltildi 160 dakika kisik süre verildi ve testlerinin
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, YGS'nin Pazar GÜNÜ, Türkiye'de tum il ve bazi İlçe Merkezleri Ile KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da, 160 Sınav merkezindeki 5 bin 727 Sınav binasında, 89 bin 283 Sınav salonunda gerçekleştirileceğini hatırlattı. Sınava, 1 milyon 692 bin 345 adayın eden Eroğlu, sınavın Pazar GÜNÜ saat İşlem 10.00 'da başlayacağını ve tek oturumda 160 dakika kisik süreceğini söyledi işaret katılacağına.

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

Onu Üniversite Sınavı öncesinde Çevre ve Orman İl Müdürlükleri, valilikler, İçişleri Bakanlığı ve diger İlgili kurumlara Sınav öncesinde ve Sınav süresince gürültü yapılmamasına yönelik Tamim yayınladıklarını ifade eden Bakan Eroğlu, vatandaşın gürültü yapmama konusunda dikkatli olmasını istedi.
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu, şunları kaydetti:
''Ayşe gençlerimizin hayati Bir meselesi. Gençler imtihanla uğraşırken, Sınav kağıtlarıyla uğraşırken, SORULARI çözmeye Gayret ederken yan tarafta Bir inşaattan 'sakız sakız' diye ses gelmesi, sokakta Bir taksicinin, Araç sahibinin kornaya basması ya da Bir eğelence merkezinin gürültü yapması olmayacak birşey. Met durumda, o öğrencinin hakkına hukukuna tecavuz etmiş Olur. Paylaşmak başkalarıyla hayatının gidişatıyla oynamış Olur. Buna müsaade etmeyeceğiz. Herkesin evladı var, dolayısıyla bunlara uyulacağına inanıyorum. Üyeye vatandaşların imtihan süresince hiçbir sekilde gürültü yapmamalarını istiyoruz. Ayrıca, Bir Is getting beter öncede met Cocuklar dinlenecek, rahatça uyku uyuyacaklar, zinde kalkacaklar. Met nedenle, bilhassa cumartesi saat İşlem 21.00 'den ertesi Is getting beter imtihanın biteceği saate kadar karanlık hiçbir sekilde gürültü yapılamamasını, klakson çalınmaması, Eğlence merkezlerinden dışarıya gürültü yansımamasını, inşaatlarda hiçbir faaliyette bulunulmamasını rica ediyorum.
Bir de velilerin gürültüsü var, kusura bakmasınlar. Veliler de dışarda oturuyorlar, habire sohbet ediyorlar ve o gürültüler, sessizlikte Yukarı yansıyor. Lütfen veliler de Sınav başladığında gitsinler baska makyajını. Cocuklar çıkacağı Zaman gelsinler.''
Ankara'da Yasak 18.00 'DE BAŞLIYOR
Ankara Valiliğince, Yüksek Öğrenime Giris Sınavı (YGS) 26 Mart Cumartesi saat İşlem GÜNÜ 18.00 'den 27 Mart Pazar saat İşlem GÜNÜ 13.00' e kadar otoların klakson çalınmasını yasakladı nedeniyle.
Valilikten yapılan açıklamada, 332 Ayri binada, 13 bin 492 yönetici, Sınav Sorumlusu ve gözetmenin görev yapmak alacağı sınava 299'u engelli Olmak uzere total 121 bin 290 öğrencinin gireceği belirtilerek, Türkiye Cumhuriyetinin geleceği ve geleceğin teminatı Olan Gençler Click Büyük önem taşıyan YGS'nin sakin ve guvenli Bir ortamda yapılması amacıyla 26 Mart Cumartesi saat İşlem GÜNÜ 18.00 'dan 27 Mart Pazar saat İşlem GÜNÜ 13.00' e kadar Olan süre içerisinde otoların klakson çalmaları, HER TÜRLÜ resmi ve Özel törenler vesilesiyle disari Yayın yapılması, DÜĞÜN, asker uğurlama konvoylarının görmeme oluşturulması, bina Hafriyat ve yıkımlarıyla Seyyar Satıcı gürültüleri ve melek Benzer HER TÜRLÜ çalışma yapılmasının yasaklandığı ifade Edildi.

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

Sınavların yapıldığı okullar ve Kamu binaları bahçelerine ve çevrelerine Sınav GÜNÜ ve saatlerinde hiçbir vasıtanın park ettirilmeyeceğinin bildirildiği açıklamada, 27 Mart Pazar GÜNÜ 10.00-13.00 saatleri arasında sınavların yapılacağı tum okullar ve çevrelerinde Emniyet-tertip ve tedbirlerinin polis ve jandarma tarafından durdurum planlanacağı, Belediye başkanlıklarınca Sınav merkezlerine gidecek güzergahların levhalarla belirleneceği ve TOPLU taşıma seferlerinin aksatılmadan sürdürüleceği kaydedildi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları BİRLİĞİ Başkanlığı koordinasyonunda İlgili Meslek odalarınca Yemek ve Gelişi Konaklama hizmetlerinde tip kullanılmış kolaylaştırıcı tedbirlerin alınacağının ifade edildiği açıklamada, Kredi ve Yurtlar Kurumu, Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından HER TÜRLÜ yurt, Gelişi Konaklama ve Sağlık tedbirlerinin durdurum planlanacağı anımsatıldı.
İZMİR'DE Ulaşım ÖNLEMİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi, YGS nedeniyle ulaşımda Bir dizi önlem Aldi.
Sınav merkezlerinin yoğunlukta oldugu Buca, Bornova, İnönü Caddesi ve Mithatpaşa Caddesi bağlantılı hatlar Ile kent dışından Gelen yolcuların ulaşımlarını daha Rahat sağlayabilmesi icin arac bağlantılı hatlarda, metro bağlantılı hatlarda ve Bornova Metro-Ege Üniversitesi Kampus ve Tınaztepe-Tınaztepe Kampüs hatlarında Sınav saatleri Göz önüne alınarak İHALENİN seferler konuldu. Ayrıca Sınav BTS saatlerinde Sınav merkezlerinin Bulunduğu bölgelerden de kent merkezine randımanlı sayıda Otobüs tahsis edileceği belirtildi.
İzmir metrosu da Sınav dolayısıyla Is getting beter Boyu sefer sıklığını artıracak. 08.00-10.00 Ile 12.00-14.00 saat İşlem dilimlerinde sefer aralığı bes dakika kisik olarak uygulanacak, yolcuların Bekleme yapmadan metroyu kullanması sağlanacak. İZDENİZ de Arabali vapurlar ve Yolcu gemlerinde Pazar GÜNÜ tarifesine İHALENİN seferler koyacak. ARABALI vapurların first kalkış saati Hafta İçi uygulamasında oldugu görmeme Pazar GÜNÜ de saat İşlem 07.15 'den itibaren başlayacak.
Üniversiteye girişte first aşama Sınavı Olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS), saat İşlem 12.40 'da Sona Erdi.

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

YGS, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), Türkiye'de tum il ve bazi ilçeler Ile KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da Olmak uzere total 160 Sınav merkezinde, 5 bin 727 Sınav binasında, 89 bin 283 Sınav salonunda gerçekleştirildi. Sınavda, 1 milyon 692 bin 345 Aday ter döktü. Sınav saat İşlem 10.00 'da Başladı ve tek oturumda 160 dakika kisik sürdü.
Sınavın yapılacağı yerlere Sabah Erken saatlerden itibaren Gelen adaylar, salonlara alınıncaya kadar karanlık aileleriyle ve yakınlarıyla vakit geçirdi. Adaylar daha Hiçbiri Kimlik ve guvenlik kontrolleri yapılarak salonlara alınmaya başlandı.
Çanta, cep telefonu, saat İşlem, KABLOSUZ iletisim sağlayan bluetooth görmeme cihazlar; Kulaklık, kolye, Küpe, yüzük, bilezik, bros, metal para görmeme metal içerikli eşyalar; HER TÜRLÜ elektronik / Mekanik cihaz, Çağrı Cihazı, telsiz, Fotoğraf Makinesi, cep bilgisayarı , saat İşlem, sözlük işlevi Olan elektronik aygıt, Hesap makinesi görmeme HER TÜRLÜ Bilgisayar özelliği yararlanılır cihazlar, silah ve benzeri teçhizat, kalem, silgi, kalemtıraş, müsvedde kağıdı, defter, kitap, sözlük, Pergel, açıölçer, Cetvel görmeme Araçlar yasak oldugu icin adaylarda met Araç gereçler bulunup bulunmadığı Kontrol Edildi. Guvenlik önlemleri açısından adayların alyansları ve''piercing''leri de çıkarttırıldı.
Sınav salonlarına 2011-YGS Sınav Giris Belgeleri Ile nüfus cüzdanları Kontrol edilerek alınan adaylar, Şıra numaralarının Bulunduğu yerlere oturtuldu.
Adaylara, sınavda kullanılacak kalem, silgi, kalemtıraş, saat İşlem görmeme gereçler, Şekerleme ve peçete Ile Sınav evrakının oldugu poşetler dağıtıldı. Salondaki görevliler de first İş olarak adayların tek tek Kimlik kontrollerini yaptı. Kimlik kontrolleri ve yerleştirme işlemlerinin ardından salon başkanı sınavda uyulacak kuralları adaylara hatırlattı.
Adaylar daha Hiçbiri Soru kitapçığı Ile teşekkür et kağıdının oldugu poşetleri açarak, teşekkür et kağıdında istenilen bilgileri doldurdu. ''Adaya Özel Soru kitapçığı ve fotoğrafının Bulunduğu teşekkür et YGS'de first kez, kağıdı''guvenlik önlemleri çerçevesinde poşetler Içinde verildi. Poşetler Sınav başladığında adaylar tarafından açıldı. Adaya Özel Soru kitapçığında, sorular ve teşekkür et şıkları kopyanın önlenmesi açısından farkli sıralarda yer ALDI.
YGS, saat İşlem 10.00 'da Başladı. Sınavda adaylara, Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik ve Fen Bilimleri her birinden 40'ar Soru yöneltildi testlerinin. Sınav 160 dakika kisik sürdü.
Guvenlik önlemleri çerçevesinde ÖSYM, bazi salonlarında Sınavı kamera Ile kayit altına ALDI.
SINAVIN DEĞERLENDİRİLMESİ
YGS'de uygulanan testlere verilen cevaplar, onu test icin Ayri Ayri değerlendirmeye alınacak.
YGS'nin değerlendirilmesi sonucunda onu Bir Aday Click YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6 Olmak uzere, Altı Ayri Puan Türü oluşturulacak.
Ile açıköğretim programlarını Tercih edebilecek programları Sınavda 140-180 Arası Puan alan adaylar, Sadece MESLEK YÜKSEKOKULU Ön Lisans. YGS puanlarının en az sesini duymak 180 Olan adaylar LYS'ye girmeye hak kazanabilecekler.

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

Sınavda 180 ve üzeri Puan alanlar, hem MESLEK YÜKSEKOKULU Ön YGS Puanı Ile Öğrenci Alan Lisans de programları Ile Açık Öğretim programlarını hem programlarını Tercih edebilecek Lisans.
Özel Yetenek sınavıyla alan yükseköğretim programlarına Öğrenci başvurabilmek Click imkb YGS puanlarından en az birinin 140 ve üzeri olmasi gerekecek.
 
SAAT 10.00 'DA Başladı
Üniversitede okumak isteyen 1 milyon 692 bin 345 adayın katıldığı ve üniversiteye girişte Birinci aşama Yükseköğretime Geçiş Sınavı Olan Sınavı (YGS) 10.00 'da Başladı saat İşlem.
Türkiye'de tum il ve bazi İlçe Merkezleri Ile KKTC'nin başkenti Lefkoşa'daki Sınav, 160 Sınav merkezindeki 5 bin 727 Sınav binasında, 89 bin 283 Sınav salonunda gerçekleştirildi.
 İŞTE YGS aramalarında ele geçirilenler ...

Adayların çoğunluğu, Kimlik ve guvenlik kontrolleri Ile salona giris işlemlerinin zamanında yapılabilmesi Click Sabah Erken saatlerden itibaren Sınav yerlerine geldi. Sınav binalarının Bulunduğu otobüsle gidebilirsiniz ve sokaklarda trafik hakları yoğunluğu yaşandı. Özellikle Üniversite kampüslerinde ve ana caddelerde sınava girmek isteyen adayların Uzun kuyruklar olusturdugu gözlendi. Adaylar Sınav yerlerine alınma saati Olan 09.30 'bir sorunu çözecek kadar aileleri ve yakınları Ile heyecanla beklerken Ayni zamanda oğlu kontrollerini de yaptılar. Adayların sınava girmelerinin ardından, Sınav bitişine sorunu çözecek kadar yakınları da Okul çevrelerinde heyecanla bekledi.

YGS KURALLARI
Sınav başladıktan Hiçbiri adayların 120 dakika kisik (2 saat) ve oğlu 15 dakika kisik Içinde Sınav salonunu Terk etmeleri yasak. Sınav sırasında adayların kisa Bir süre Click safra Olsa tuvalete gitmeleri, Sınav salonundan çıkmalarına Topçu Alay Komutanı verilmiyor.
Sınav her ne sebeple olursa olsun çıkan Aday Bir daha Sınav salonuna alınmıyor ve sınavın 120 dakikası dolana kadar karanlık Sınav salonunda bekletiliyor salonundan.

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

Sınav sırasında ÖSYM'yi temsil edecek Özel görevliler Sınav salonlarını dolaşıyor, yaratma hatası gördükleri takdirde belge ve Kimlik kontrollerini Yeniden yapabiliyor, gereken önlemleri üyeye alacabiliyor.
Adayların Sınav sırasında konuşmaları, kopya çekmeleri veya kopya vermeleri, salondaki görevlilere Soru sormaları, birbirlerine kalem, silgi görmeme şeyler alıp vermeleri, Sınav düzenini bozacak davranışlarda bulunmaları yasak. Met yasaklara uymadığı saptanan adayların sınavları IPTAL edilebiliyor.
UYGUN DA SINAVDA
Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Eskişehir'de YGS'ye girdi.
SINAV HEYECANINI YENEMEDİ
Samsun'da Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) giren Genç Kız, Sınav heyecanından dolayı geçirdiği panik atak yüzenden sınıfta fenalaştı. Sınıf öğretmeni tarafından olay Yerine çağrılan ambulansta Bir süre Tedavi altına alınan Öğrenci, Sınavı 35. dakikada Terk etmek zorunda Kaldi.
Atatürk İlköğretim Okulu'nda YGS'ye giren Derya Tuncer (24), heyecandan panik atak geçirdi. Sınav salonunda görevli öğretmenin yardımlarına ragmen kendine gelemeyen Genç Kız icin 112 Acil Servis ekipleri çağrıldı.
Ambulansta Bir süre Tedavi Edilen Genç Kız, Sınav salonundan çıktığı Click Tekrar alınmayınca, Sınavı yarıda bırakmak zorunda Kaldi.
YGS'YE DAKİKALAR KALA KİMLİKLERİ ÇIKARTILDI
Bursa'nın İnegöl ilçesinde Iki Aday, İlçe nüfus müdürlüğünde çıkarılan Yeni kimliklerle Yükseköğretim Geçiş Sınavı'na (YGS) dakikalar kala girebildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sınav öncesinde bazi olumsuzluklarla karsı karşıya kaldıklarını söyledi.
Baştürk, tum uyarılara ragmen Iki adayın Sınav Öncesi kimliklerinde Sorun tespit ettiklerini belirterek, Söyle konuştu:
''İnegöl Mediha Hayri Çelik Fen Lisesinde sınava girecek Öğrenci İhsan Uşak, kimliğinde fotoğrafı olmadığı icin Sorun yaşadı. İnegöl Meslek Yüksek Okulunda imkb Esma Kapusuz, kimliksiz sekilde nüfus kayit örneğiyle geldiği Click Sınav salonuna alınmadı. Met konuda, İlçe Emniyet Müdürlüğümüzle Birlikte veliler, nüfus İdaresi ve muhtarlıklarla İrtibat kurduk. Sabah saatlerinde Kaymakamımızın talimatıyla İlçe Nüfus Müdürlüğü açıldı. Veliler, müdürlüğe gelip imza attıktan 15 dakika kisik Hiçbiri öğrencilerimizin kimlikleri çıkarıldı ve sınava girebildiler.''
İlçe Emniyet Müdürlüğünün desteğiyle adayların tip kullanılmış yerlere ulaşımını sağladıklarını anlatan Baştürk,''Fotoğrafçıya, nüfus müdürlüğüne ve Okula gitmelerini sağladık. Dolayısıyla Iki öğrencimizin de mağduriyeti önlenmiş olduk''Dedi.

YGS 2011 ÖSS Soru ve Cevapları TRT 1 İzle CANLI SORU ÇÖZÜMÜ

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
27
açık
banner64
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31