banner72

İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle

İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle

GÜNCEL 14.03.2011, 23:00 14.03.2011, 23:00
İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle

İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle TIKLA

İbrahim Tatlıses'in vurulmadan önce arabaya binerken son görüntülerini Hürriyet Gazetesi ele geçirdi.
 
Gazetnin manşetinde yer alan fotoğrafta İbrahim Tatlıses Beyaz TV'deki yayından çıktıktan sonra arabaya binerken görülüyor. Tatlıses arabaya bindikten saniyeler sonra saldırı gerçekleşiyor.
 
aslak, vurulma anı ulaşmıştır Hürriyet İbrahim Tatlıses görüntü üzerinde silahlı saldırı sonucu ağır yaralandı. önce çekilen son görüntülerinde Sanatçı İbrahim Tatlıses saldırıya olma. görüntüleri Tatlıses içinde gösteriler saldırıya uğradı araçtan katıldı.
 
suikast Tatlıses sürücü sırasında baş Shot in sadece 1-2 saniye sonra durdu, kamera hareketi hastanede yansıdı. silahlı krizi geçirdi TV Tatlıses Nurol Plaza Beyaz çekim katıldıktan sonra, olayın görüntüleri profesyonelce hazırlanmış olduğunu göstermektedir. Burada ikinci ikinci anları olduğunu:
 
- İbrahim Tatlıses Shook önce Nurol Plaza programın filme tamamlanmasının ardından Ibo Show 00:15 asistan buket olduğunu. 34-plaka AP makam arabası sol arka kısmında oturan 3843 yılında Mercedes marka vurdu.
 
- Daha sonra binanın kapı araba hareket hemen önce, Tatlıses görünen bir kaç saniye. fotoğraf geri arama isteği ile 2 erkek sürgünler ile arada, kapıda taraftarları onu bekliyordu. poz Tatlıses omuzları üzerinde iki gün ve ellerini atarak taraftarları Merkezi, daha sonra pardösüsünü düzeltiyor. Bu arada, 3 özel koruma Tatlıses arkasında bekliyor. tokalaştıktan Ünlü türkücü hayranları sonra araç bürosu ön koltukta oturuyorum.
 
- Fiat Doblo marka koruması ve ardından araç sürücüsü bozuk, araba hareket Tatlıses. Nurol Plaza, yaklaşık 2 saniye gelen Büyükdere Caddesi Mercedes bağlantı duraklar.
 
- Fiat Linea de 00:16 ön koltukta 3 kişi olduğu Tatlıses Mercedes otomobil markası yanıp oturdu tahmin edilmektedir. Ibrahim Tatlıses Linea otomobilin sağ ön cam açma tüfek bir Kalaşnikof ateşe. Düzenlenen saldırı, araç durmadan yoluna devam ediyor.
- Otomobilde, kol buket Çakıcı'nın da kurşun sağ sürücü baş vurulmuştur çığlık, sandalye-koltuk Tatlıses tarihinde yürürlüğe girmesi ve kan yaşayan görüyorum. Durma panik olmadan sadece birkaç saniye sürücü hastaneye hemen hareket ediyor.
 
- Aracın arkasında, gardiyanlar Mercedes ateş geçiyor. Aracın hreket etmesinin ardından korumaları, bağırarak Mercedes sonra devam edecek kovanında iki tur.
 
- Bir ve deneyimli profesyonel saldırı Nurol Plaza güvenlik görevlileri hemen polise haber verir dakika sonra hazırlanmış. polis arabaları düzinelerce kısa sürede olay yerine geliyor.
Hepsi 1 dakika içinde oldu
 
Ibrahim Tatlises Nurol Plaza çıkışında 00:15 saat. Mercedes marka otomobil, taraftarların ön sağ koltuk fotoğraf çektirdikten bindi. Hakan Çalık 00:16 saatleri açılan ateşe İkinci el araç. Özel araba Hakan Çalışkan Levent Hastanesi olay yerinde durmayacak "dedi. özel bir hastanede 12:20 Levent ulaşmıştır. müdahaleden sonra Ibrahim Tatlises burada 15 dakika ambulans Acıbadem Maslak tarafından hastaneye sevk edildi.
 
11 single-shot silah
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İbrahim Tatlıses saldırı, sadece silah kullandığını açıkladı. Mutlu, şöyle dedi: "Araç bir saldırı açık artık onlar ateşin bir araç sollama biliyorum arkasında geliyordu geçtikten sonra Onlar hareket araçlar ve almak 11 aracın isabet ateş ediliyor
 
4 Bir... mermi Tatlıses 2 araç one hit, diğer asistan isabet. 2 tur aracı bırakarak. kullanılan mermi sayısı 11'dir. Şimdi biliyorum Kalaşnikof kullanılan silahın türü. bulunan 11 mermi kovanı Of olay sahne. Bize göre, güvenlik için bir tehdit, o tehditlere maruz kalma yönünde hiçbir bilgi yoktur yerinden aktarılır. "
 
Servise Bullets
İbrahim Tatlıses öldürülmesinin ardından Nurol Plaza silahlı bir polis ekipleri, mağazalar dışında meydanın duvarları ve reklam panoları odaklanmış çarpan mermiler saldırıya uğradığı öğrenildi. ve polisler, bir banka şubesi duvardaki mermi deliği çevresinde çalışma yaptı.
 
Çekiçlerle polis emniyet götürdü incelemek için kovan ve kesme aletleri ve örnekleri duvar ulaşmak için banka kırma. Bullet Tatlıses 4 Mercedes marka otomobil de isabet, Crime Scene Investigation Şubesi ekipleri tarafından incelendi. 14.00 'de dün teslim bir mermi çekirdeğinin çıkarılması için Cars, kaput servise gönderildi çekiç.
 
Urfa Daimi
Ibrahim Şanlıurfa'da büyük üzüntü memleketi neden saldırıya silahlı Tatlıses. dua yönünde Duyurular belediye Tatlıses hoparlörler için yapıldı. Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Hemşerimizi ağır ellerini ateşleyenlerin kyrillic silah yaralandı" dedi. Şanlıurfa Tatlıses arkadaş ve sevgili, ünlü sanatçının doğduğu eve akın etti. Evin girişinde sevgi ve gözyaşı döken ünlü sanatçıların Askılı posterler, "Bize atılmıştır ona atılmış değil kurşun," dedi.yoğun bakım tedavisi, John Sweet, içinde "elde babamın durumu daha iyi," dedi iken İbrahim Tatlıses Silahlı saldırdı.
 
Ahmet Tatlı, Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi puanlama ile birlikte kameraların önünde geçti. Biz sol Ahmed Tatlı'ya dikkat çekerek söz konusu olumlu gelişmelerin karşılaştırıldı. Tatlı, bütün o iyi açıklama yapmak için ayağa kalktığında Tatlıses İbrahim yürür belirterek yapılan olaya ilişkin değerlendirmeleri, dedi. Doktorlar bir şey söylemek çok Ahmed Tatlı, "Ben belirten Tatlıses durumu hakkında bilgi sadece üzerine verilmelidir. Doktorlar sürekli
 
açıklar. En büyük Ailem's. Bay Abraham halen takip altında. Açıklamasını kim, herkes yorum yapmak için olanlar vardır. Gerçek burada. Ibrahim Tatlises o en iyi açıklama yapmak için ayağa kalktığında. dua çok beğeneceksiniz. Burada onunla söylenenlerin inanmak istiyorum. Babam her şeyi konuşmak ne zaman ayağa kalktı, "dedi.
 
... View Fresh, devam eden soruşturma ile ilgili bir soruya şöyle yanıt verdi:. "Sadece Hepimiz çok üzülüyoruz Herkes bir şey söylüyor başka babamın iyi düşünün etmeyin bir şey olduğunu düşünüyorum bazı spor programlarında konuşulan Oralara olsun düşmemek kadar. . Tanrı da biz en iyisi git. sürece namazı iyi giderken Allah'a şükür. "
Dedi saldırı sırasında Sweet home "Ben programı izledim. Öncelikle gidenlerdenim, burada ilk gelenlerdenim. Şok geçirdim. Babamı gördüm. Bilinç açıktı. Bile, konuştum," dedi. Tatlı, basın mensuplarının "dedi baban ne dediğini?" soruları cevapsız bıraktı.
 
Ibrahim Tatlises taraftarları topluca İstanbul'a gitmeye karar verdim, Şanlıurfa Belediyesi önünde toplandı.
  
Belediye meclisi önünde toplanan bir grup tarafından yapılan duyuru sonrasında, saldırıyı kınadı. 63 Ibrahim Tatlises Yardım Severler Derneği yetkilileri de Tatlıses açıkladı desteklemek için İstanbul'a gitmek için otobüs düzinelerce akşam gruplar arasında bulundu. Dernek yöneticileri, Tatlises şirket İstanbul'a bir yolculuk başlatmak istedim. Yıllardır iyi çalışıyor demek Tatlıses, ileride sorun kendi Tatlıses hadi istekli olduklarını dile getirdiler.
 
63 Ibrahim Tatlises Yardım Severler Derneği Onursal Başkanı Mustafa Altıkanat, dostlarımız olarak adlandırılan "diye bilgilendirdi. Shock var. Yapacağını şaşırdı ne. Gözleri ağlayan dolu oldu. Başka herkes dua bekliyor. Urfa, tüm Türkiye'de, ben bütün dünyaya umut yaşamak için bir sanatçı kez daha bize maliyeti. Tanrı bizi affet var, inşallah. atlatması sadece kriz diliyorum.
 
Orda ve çapımızda araçlar bazı arkadaşlar destek gidecek. Ama burada en az 10 otobüs şirketleri gerçekten Tatlıses atamak istediğiniz bize. Bir otobüs ayırma isteği. Tatlıses herkes için ama ben bir reel faiz Urfalılar var. "dedi.
 
"ALICI İLE İSTANBUL 15-16 BUS"
söylüyorum İbrahim Tatlıses Şanlıurfalı bir vatandaş ise uzun yıllardır iyi çalışıyor, "diye çok ekmek yedik. Tanrı sürdürmek eriyorlar. sorun gelmeye varsa onu hazırım, bana gel." dedi.
 
"Biz istiyoruz Allah'a dua kaza akşam otobüs 15-16 İstanbul'a gidecek sorun Biz hastane önünde olacağım Kenetlendik Bir çare yok:.... Osman Ibrahim Tatlises Adıgüzel Yardım Severler Derneği, 63 üye dedi olayın açıklığa kavuşturulması. Dualarımız IBO, hepimiz ona dua ederim. Böyle bir adam biz daha fazla olamaz. "
 
sloganları taşıyan afişler şeklinde 'Türkiye'ye sıkıldım sıkıldım kurşun', 'eller Tatlıses Kiril gelen' grup saldırıyı kınayan Tatlıses, 'kurşun yakmaz ateş İbrahim', 'Sen değil sokak imparator yapmak' aldı. konseyinin ön hakim olamaz hayranları ağladı gözyaşları Tatlıses.
Tatlıses ESKİ EŞ İSTANBUL'A GİTTİ Mİ?
Adil Tatlı ve İstanbul'a hareket eden Tatlıses Urfa kızının eski eşi yaşayan olaydan sonra öğrenildi. basın Tatlı'nın Adil evinin genç üyeleri ile karşı karşıya kalan, yeğeni Tatlıses olarak tanıttı ama isimleri vermekten kaçındı. sorunlu gençler gibi görünüyor Hangi basın mensupları değil ev konusunda ısrar etti. Genç, Adil Tatlı'nın uçak veya karayolu ile İstanbul'a gidip söylemedim.
  
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı İbrahim Tatlıses, kardeşlik, dostluk üzerine saldırı ve sanat bir saldırı olduğunu söyledi.
  
Erdoğan, partisinin grup toplantısında, ciddi İbrahim Tatlıses dileklerini ifade ederek başladı geçmiş sanatçı almak için silahlı bir saldırı yaralandı konuşuyor.
 
milletin gönlünde ona Kazanılması sanatçı, dostluk, kardeşlik üzerinde meşru bir saldırı olduğunu, Erdoğan'ın sanat bir saldırı,''olayı aydınlatma olarak nitelendirdi, suçlular var çok güvenlik güçleri ile çalışan yoğun yaşanmaktadır . Zamanın çok kısa bir süre bu işin failleri neden olacaktır içinde inanıyoruz. Ibrahim Tatlıses Allah, ben acil şifalar diliyoruz''dedi.
 
Van Vanlılara da geçmişte bulunabilir temennisinde bulunan Başbakan Erdoğan, deprem nedeniyle dün meydana geldi.
 
  
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ve çekim başlamadan bir gece yaşadı ciddi bir silahlı saldırı yaralandı. Operasyonun sanatçının hayati tehlikesi devam ederken kameralar MOBESE eşkallerinin saldırganların tespit edilmişti.
  
Türkiye, hafta, silahlı saldırı haberi ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yapıldı. TV programına Beyaz onların Tatlıses önceki gece, Maslak mermi hedef oldu. 4 saatlik ameliyat sonrası tehlike sanatçının yaşam Dün Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesinde henüz açıklanmadı atlatamadığı ve felç olma olasılığı yüksektir.
 
Olay Asayiş Dairesi inceleme Müdürlüğü saldırganların eşkallerini tespit öğrendim derinleştirmektedir. Megane, ancak siyah düzenlenen saldırıda bir araba markası kişinin iddia üçüncü kişi sadece 1 araba ateş var. Buna ek olarak, Kalaşnikof AK 47 kullanılan mermi silahın balistik inceleme model kaydedildi söyledi. Ibrahim Tatlıses Şişli Savcılığı'na 3 kez tehdit edildiğini anılacaktır.
 
tedavi altına alındı ​​Tatlıses ile aynı araçta buketi, basın danışmanı vurdu. Tatlıses aile yakınları, bir sanatçı, Kuzey Irak'ta inşaat işleri yatırımları meşgul olmuştur bozulmuş olduğunu söyledi. olay şüpheler doğurdu arkasında PKK bölücü terör örgütü üzerinde uzun namlulu tüfek saldırısı kullanarak bulunabilir.
Ibrahim Tatlıses 00:16 çirkin 'açıldı için saldırı önceki gece.
 
Beyaz TV Tatlıses ile canlı yayın, o Mercedes marka araçların hemen önünde koltuğuna oturdu. uzakta Plaza Nurol Büyükdere Caddesi'ne 50 metre yayın Kiralık kurşun yağmuruna edildi. Olay yeri incelemesi, namlu Kalaşnikof marka 11 oldu. 4 mermi araba, diğer 1 Tatlıses Çakıcı'ya yardımcısı ve arka koltukta oturan buket vurdu. 2 kişi saldırıdan sonra kaybolan, Renault Megane marka siyah renkli otomobil bireyler oldukları düşünülmektedir.
 
Tatlises ciddi ve yaralı asistanı, şoförü aynı araç Maslak Acıbadem tarafından hastaneye götürüldü. Ameliyat sonrası, beyin cerrahı Prof açıklama. Dr İlhan Elmacı, devam eden Tatlıses hayati tehlike, şunları söyledi: "Şimdi Tatlıses uyutacağız, yarın (bugün) biz sabah uyandırmak için planlıyoruz." dedi.
Bu arada, barışı koruma Şube Müdürü, saldırı sonrasında oluşturulan özel bir birim. olay çevredeki güvenlik kameraları ile birim, MOBESE muayene görüntülerini aldı oluştu.

İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle TIKLA

 
Kimlik kamera çalışması kayıtlarına saldırganların yakalamak için gidiyor gözden geçirildi. vurulmadan Tatlıses 'İbo Show' programından önce TV yayını Polis, Beyaz görüntüleri incelemektir. Tatlıses park daha fazla araştırma yapılması için Polis götürüldü, araç saldırıya uğradı. Mermi ve aracın plaka isabet kapalıydı. Mercedes marka araçlar Maslak Oto Sanayi Sitesi sonradan edildi. Bullet arabada jant iz vurdu ve kaçmadı kan izleri fark etti.
 
EMNİYET MÜDÜRÜ Çapkın: koruma talep etmedi
İstanbul polisi medya başkanı Hüseyin Çapkın, koruma önceden söylentileri var yalanladı Tatlıses iddia ediyorlar. Sanatçının Korunması Şube'ye başvurmadığını Çapkın ifade etmek, "koruma için bir uygulama isteği ile hiç olmamış. Ancak, uygulama şu ana kadar.
 
Ayrıca, o polis koruması olan hakaret ve çeşitli illerde yaklaşık tehditleri emekli var takım. " ifade. Ancak, avukatlar Tatlıses, son 6 ay içinde Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na 3 kez tehdit şikayet edildi. Başvuruda, iki kez Tatlıses Turizm, bir süre arayan insanlar atılan Tatlises TV tehditleri geçti.
Başbakan hastanede 4 kez aradım
 
Yakınları ve saldırı Tatlıses ile haber sanatçı dostları hastaneye koştu. Ünlü türkücünün eski eşi ve oğlu İdo Tatlıses Derya Tuna, ilk gelenler arasındaydı. Derya Tuna, hastane önünde sinir krizi vardı. Sanat dünyası, Mehmet Ali Erbil, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici, Ferdi Tayfur, İzzet Yıldızhan, Gülben Ergen, Nuri Sesigüzel ve yalnız Daniel Güzel Tatlıses gibi birçok ünlü de.
 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül saldırıyı 'üzücü' Tatlıses bir an onlar umutlarını dile getirdi bulduk önce söylediği sağlığına kavuşmasını. Sanatçı Başbakan sağlık durumu hakkında bilgi aldı arayarak hastanede 4 kez tedavi ediliyordu. ayrıca BDP saldırı kayıtsız değil.
 
Başkan Yardımcısı ve eşbaşkan Gültan Kışanak Selahattin Demirtaş, insanların kalplerinde Tatlıses, değerli bir sanatçı ifade ederek elde edilir "Önemle saldırıyı kınadılar. Yakında esir olarak adalete teslim failleri çıkarılmalıdır." dedi.
  
Silahlı sanatçı İbrahim Tatlıses, doktorlar saldırıya hayati risk azaltma söyledi. Biz ve Çağlar Çuhadaroğlu Tatlıses Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi Cerrah Prof beyin tedavi ediliyordu. Dr Elmacı İlhan, İbrahim Tatlıses mevcut durumu açıklama yapılmış kameraların önünden geçiyordu. Prof Dr Elmacı, Tatlıses, yaşam riski azalmaya devam uyku için verilen ilaçların 2 doz azaltılabilir, dedi.
sağlık mevcut durumunu gösteren Dr İbrahim Tatlıses Sanatçı korunmaktadır. Elmacı, "ama hayatın bir kötüleşme riski sürece ediyordur yoğun bakım devam şey yok. Yoğun bakımda yoğun tedavi intrakranial basıncı azaltmak için devam edecek yüzleşiyor. 'Uyku yönelik tedavi hastanın azaltarak devam karar verdim ve. Uyutmadan derin, masa ilaçlar göreceğiz biz geçmişte yaşadığımız sistemik bir sahne azaltmak için. anlamı daha Düne olumlu durum. Milimetrik bile söylüyorlar. "dedi.
 
Elmacı, ağır bir tablo olduğunu söyledi: "Bu tabloya sahip bir temel ilkedir Ediyordur sürece yoğun bakım yaşam riski devam Hayati riski düşmeye devam ediyor Aniden, uyandırma olabilir.... Burada, bir anda "vermek doğru olmaz. değerlendirme bulundu.
 
puanlama Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi, yeni ilaçlar vurguladı uzun bir zaman alacağını tedavi sürecini gösteren, azalmaya başladı. Biz Tablolar ", ziyarete gelen insanların ziyaret yapmaktan önemli ziyaretçiler çeşitli göre, bu tür ifadelerin bize doğrudan bilgi vermek aldı. Onlar itibar yok. Hastane yönetimi aile sonra. Basınımızla pay aile vermeden önce bilgileri vardı. net bilgi, medya temsilcileri ve bir ailem var. Ayrıca, hiç bir bilgi kaynağı var. "dedi.
 
Bir soru üzerine karşılaştırıldığında, Başhekim, "Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bizzat ekibimiz arayarak sağlık bilgi aldı. Sağlık Bakanı üzerinde aramak için bilgi aldı. Ayrıca sağlık bakanlığı zaman zaman bilgi . " dedi.
 
Sanatçı İbrahim Tatlıses, daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alındığı silahlı saldırıya uğradı. Hastane ve hakem gol doktor, dün üç kez bir basın toplantısı düzenledi ve sağlık durumu Tatlıses hakkında bilgi verdi.
 
Doktorlar, Tatlises kritik zaman şimdi sabah 10:00, daha sonra durumu çekilecek tomografinin netleşeceğini söyledi. Ancak, açıklama 10.00 saat 10.30 'da doktorlar' Yapacakları var.

İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle TIKLA

Daha önce iki kez vuruldu
*1981’de İzmir Fuarı’nda polise hakaretten tutuklanıp cezaevine girdi.
*1990’da kokain operasyonunda adı geçen ünlüler arasındaydı, 1994’te beraat etti.
* 1990’da yapımcı Şehmuz Ilgın ve eski menajeri Hasan Bora’yla ihtilaf yaşadı. Villası kundaklandı, Maksim’de sahnede bacağından vuruldu.
* 1991 seçimlerinde ANAP reddedince Şanlıurfa’dan bağımsız aday oldu. Seçim kampanyasını havaya beş el ateş açarak başlattı ama Meclis’e giremedi.
* 1995’te Hasan Heybetli’nin yeğeninin sünnet düğününde ‘meskun mahalde ateş açmak’tan gözaltına alındı.
* 1996’da Şanlıurfa’da Halıcılar Çarşısı’nı dolaşırken tartıştığı Ahmet Toptan, yeğeni Fevzi Tatlı tarafından vurularak öldürüldü.
* 22 Ağustos 1998’de Tatlıses’in otomobilini kurşunlayan Hasan Bora’nın adamı Abdullah Uçmak, kurşunlanarak yaralandı.
* 6 Ekim 2000’de şoförünün kullandığı otomobilde ruhsatsız iki tabanca yakalanınca kelepçelenip gözaltına alındı.

En ünlü filmleri
Ayağında Kundura - 1978
Kara Yazma – 1979
Ayrılık Kolay Değil – 1980
Çile - 1980
Mavi Mavi - 1985
Gülümse Biraz - 1986
Dertli Dertli – 1987
Ben İnsan Değil miyim? – 1988
Hülya – 1988
Fosforlu - 1989

İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle TIKLA


Albümleri
Kara Kız /
Beni Yakma Gel Güzelim - 1971
Tatlı Dile Güler Yüze /
Sevdim de Sevilmedim - 1972
Züleyha / İnan Arkadaş - 1973
Ayağında Kundura /
Erzurum Dağları - 1974
Elleri Pamuk / Hış Hışı Hançer - 1976
Kapıyı Çalan Kimdir? /
Niye Gittin Elin Oldun? - 1977
Sabuha / Ayrılık Kolay
Değil - 1979
Ceylan - 1980
Mutlu Ol Yeter /
Bir Kulunu Çok Sevdim - 1981
Yaşamak Bu Değil - 1982
Yalan - 1983
Benim Hayatım - 1984
Mavi Mavi - 1985
Gülüm Benim - 1986
Allah Allah - 1987
Kara Zindan - 1988
İnsanlar - 1989
Söylim mi? - 1990
Vur Gitsin Beni /
Yemin Ettim - 1991
Ah Keşkem - 1992
Mega Aşk - 1993
Haydi Söyle - 1994
Ben de İsterem - 1996
At Gitsin - 1998
Yetmez mi? - 2001
Tek Tek - 2003
Aramam - 2004
Sizler İçin - 2005
Bulamadım - 2007
Neden - 2008
Yağmurla Gelen
Kadın - 2009

İbrahim Tatlıses Vurulmadan Saniyeler Önce Mobese Kamerası Görüntüleri Video İzle TIKLA

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
27
açık
banner64
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31