banner72

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber

GÜNCEL 13.03.2011, 23:00 13.03.2011, 23:00
İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber TIKLA

Ibrahim Tatlises Maslak, silahlı saldırı sonrası başından vuruldu yaşadı. süren saldırının ardından yaklaşık 5 saat Maslak Acıbadem Hastanesi Ibrahim Tatlises ve 3 çalışma ile bir operasyon vardı kaldırıldı.
Son cerrahi yoğun bakıma alındı ​​yaklaşık 05.30 saat Tatlıses de sona erdi. sağlık durumu Tatlıses hakkında resmi bir açıklama vardı, akraba atlattığının hayati tehlikeyi anlattı.
 
TV yayını üzerine Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses, Beyaz "İbo Show" hakkında 0:15 bir buket ile de çekim programı yardımcısı katıldıktan sonra İstanbul Maslak çıkış Nurol Plaza vurdu. Tatlises, siyah bir arabanın içinde yönettiği araç beş silahlı kişiler tarafından saldırıya uğradığında.
 
Atış ve ciddiye Özel Levent Hastanesi daha önce çıkarılmış bir uzun namlulu silah, Tatlises başının sağ tarafında, yaralandı. Tatlises, Maslak Acıbadem Hastanesi de buraya sevk edildi. Tatlises, Maslak Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesinde alındı. sanatçı Derya Tuna eski ortağı durumu hakkında bilgi sağlamak, açık Tatlıses bilinç olduğunu söyledi.
 
Mermi, Yardımcısı Çakıcı'nın saldırıda yaralandı sol köprücük kemiği vurmak ama hastane kaldırıldı ve yoğun bakım ünitesine alındı ​​"dedi. Nedeniyle, ancak saldırı kurşun sanatçının kafatası delmediği yarattığı basınç mermi kafatası çatladığı Tatlıses söyledi.
 
PKK ŞÜPHESİ
Tatlıses 112 ambulans sevk sırasında basın mensuplarına saldırdı korur. Elektrik, hatta takım çok sayıda olay yerinde polis soruşturma Manasız bulundu çağırıyor. Uzun namlulu silah olduğunu Kalaşnikof tahmin edilmektedir. bir uzun namlulu tüfek saldırısı kullanarak, olayı arkasında PKK bölücü terör örgütü şüphelerini doğurdu. Bu arada, polisin yaptığı araştırmalar, MOBESE plaza ve kamera kaydını plaka incelenmesi ve belirlenmesi sonucunda bölgedeki işletmeler bildirildi başladı saldırganların ve opearasyonlara eşkallerini yakalamak anlamına gelir.

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber TIKLA

İKİNCİ ameliyat edildi
Beyaz TV İstanbul Temsilcisi Sedat durumu hakkında İbrahim Tatlıses hakkında 03:00 saatleri yazıcıya bir açıklama yaptı. Print "Ben ve yeni içeri girdi doktorlar operasyon devam ettiğini söyledi. Ilk operasyon ikinci ameliyatmış ve sona erdi. Bu işlem sabah 3 saat kadar devam edecek ve bir açıklama yapılması söylendi" dedi.
 
"EVET OF Paralizi OLASILIĞI"
Kral TV yakınındaki Genel Müdürü Mehmet Akbay Tatlıses aldığı bilgileri söyledi. Akbay, şöyle dedi "Biz üçüncü operasyon idi. Ne yazık ki, İbrahim'in sol tarafına felç olma olasılığı vardır. Biz saldırı ve gözaltına yürütülen Iraklılar, duydum".
 
"BİLİNCİ AÇIK tutmadığını bir tarafında 'yaptı
Mahmut Tuncer Sanatçı "ilk durumun ciddi olduğunu yerleşmek, doktorlar dedi. 1,5 saat sonra, hayati tehlike atlattığını açıkladı. Daha sonra ameliyat oldu.
 
söylendi ki sonunda hayatının tehlikede. tek taraflı açık bilinci, Bu tutmadığını söyledi. Ama sonra ne olduğunu bilmiyorum. Inside, bazı mermi geçti demek sıyrık. Ancak, ameliyat gerekmez olsa da. İnşallah Allah bağışlar Türkiye ve sevdiklerinize. 'Operasyon birkaç sürebilir saat 'açıklaması yaptım, "dedi.
"Ben GÜL atılmasını istiyorum"

Hastaneden Tatlıses Burhan Çaçan durumu hakkında bilgi almak için "30 yıllık arkadaşım. Biz gün her şeyi birlikte, burada bize sistem aşk kötü. Fans göstermek zorunda kaldı," dedi. ailesi tüm karşılıyor bize pişman. İbrahim Tatlıses gün değil, mermi atılmasını istiyoruz. İnşallah yine bize katılacak "dedi.
KİMLİK VE BİLGİ HENÜZ EŞGAL saldırganların tespit edilemedi

Ancak, yaralı ve eşgal kimlik bilgileri henüz tespit değil uzun namlulu silah, saldırganların ateş ve önünde İbrahim Tatlıses Akbay, Nurol Plaza açıklamada kısa bir süre sonra, polis saldırının bir araba markasının siyah renkli plakası tespit yürütülen Fiat Linea arıdığı bildirdi.

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber TIKLA

saldırı hastaneye koştu sonra Tatlıses İbrahim Tatlıses sanat camiası tedavi ediliyordu. Tatlises için büyük üzüntü içinde yaşayan sanatçı, Friends of bulundu istiyor.
 
Tatlises ciddi hastane Maslak Acıbadem götürüldü yaralandı. Yakınları sanatçının kötü haber ile hastaneye akın etti. Derya Tuna eski eşi, hastane önünde sinir krizi vardı. Ido Tatlıses İbrahim Tatlıses oğlu hastaneye gelenler arasındaydı. yalnız Tatlıses birçok ünlü sanat topluluğu. Gelen kutusu arasında, Mehmet Ali Erbil, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve Daniel Güzel de mevcuttur.

hastane şair Ahmet Selçuk İlkan yeni gelenler,''arasında Şifa, çok seveni olan bir ülkede, o gelecek iyi bir haber umuduyla güzel dualar olmalıdır olacaktır''dedi. Selami Şahin adam sanatçı, kalbi ve bir hançer saplandığını o şifa oldu dilek dedi.

Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, the''good, İnşallah, biz dua Biz başka bilmiyorum olacak''dedi. Ibrahim haberi geldi en kısa sürede hastaneye Teknik Direktörü Fatih Terim yakın arkadaşı Tatlıses. , Bayanlar ve İbrahim Bey'', dönem üzüntü dışavurumu ve iyi haberler bekliyoruz. Doktorlar da çalışıyoruz. Herkes dua ediyor. İnşallah birlikte, biz iyi news''temennilerinde bulundu paylaşın.

ünlü sanatçının TV programı ve o zaman dışarı iken Nurol Plaza araç endüstrisinin Şişli ilçesinde çekerek üzerinde Ibo Show İbrahim Tatlıses Beyaz, 3 otomobil ön tarafından durduruldu. Araba saldırganların aşağı, aracı Tatlıses uzun namlulu silahlarla taradı.
 
bir uzun namlulu tüfek saldırısı kullanarak, PKK olayı arkasında şüphelerini doğurdu. Bu arada, polis, MOBESE plaza ve kayıt plaka ve eşkallerini saldırganların belirlenmesi araçları kamera inceleme sonucunda bölgedeki işletmelerin yaptığı araştırmalar bildirildi yakalamak için çalışmalarına başladı.
Maslak ve silahlı saldırı Acıbadem Hastanesi Başhekimi puanlama ciddiye İbrahim Tatlıses sürekli tehlike hayati sonucu yaralanan, ancak sanatçı, ilk hastaneye geldiğini daha iyi bir noktaya bildirdi.
 Doktorlar Tatlıses dan ilk açıklama ...
 
Ameliyat geçekleştiren Elmacı İlhan ve ekibi hastaneye basın girişine açıklamada bulundu. Elmacı'nın İlhan, operasyon ve Tatlıses mevcut durumu hakkında yaptığı açıklama aşağıdaki gibidir:
"Her şeyden önce, geçmiş olsun.
 
İlk 1:00 civarında gece yapıldı. beyin ateşli silah nedeniyle ön ve yan kısmı ve beyin zarında kanama, parçalı kırıklar yara beyin hasarı vardı.
 
Sağ beynin travma cerrahisi idi.Bu sorunların yüksek elendi söyledi. YARALANMA böyle hayati bir riski yüksektir. Ihtiyaçları zaman. Çalışmalar intrakranial basıncı azaltmak için yapılmaktadır.
Ödem herhangi bir baskı önlemek için takip edilecek. ilk planın ilk 24 saat kendini uyutmaktır. Ama yaşamı tehdit düşmeye devam ediyor düşünüyorum. ön girişinde bir kurşun çıktı ve orada Kaanatime göre. onun vücudunda duygu sorunu cerrahi sol götürüldü. Şimdi Uyutuluyor. cerrahi sırasında Time 01:00 başladı. Bu beyin hasarı birlikte birden fazla işlem gerektirir.
 
Sadece bir operasyon yapıldı. Operasyon 18:00 'de sona erdi. Sol tarafında felç olma riski vardır. "
aynı araç bir buket Tatlıses Çakıcı'nın ile saldırıya uğradı Eğer dolandırıcı öğrenildi.Tatlıses yoğun bakım servisinde tedavi altında şu anda hayati tehlikesi.

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber TIKLA


Araba saldırganların aşağı, aracı Tatlıses uzun namlulu silahlarla taradı. yaralandı bir kurşun yaralanması ve omuz sonraki yöneticisi ile kafasına isabet saldırı sonucu Ibrahim Tatlises buketi Bırak Çakıcı'nın kardeşi vurdu.
 
Tatlises, Özel Levent Hastanesi olarak ilk kaldırıldı. Sonra Maslak EDID Acıbadem Hastanesi sevk. Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi ve doktor ameliyat saat 07:00 'de remi yorum yapar geldi. Ameliyat geçekleştiren İlhan Elmacı yapılan açıklamalar:
 
"Her şeyden önce, geçmiş olsun. Ilk ön ve yan kısmı kırık parçası olarak beynin 01:00. Ateşli silah yaralanması çevresinde gece yapıldı, beyin zarı ve beyin hasarı kanama vardı. Sağ içine onun ameliyatla ortadan idi.Bu ciddi sorunların travma ile beyin. Böyle bir hayatı tehdit eden yüksek YARALANMASI. Time gereklidir. intrakranial basıncı azaltmak için yapılmaktadır.
 
hiçbir baskı ödemi önlemek için takip edilecek. ilk 24 saat uyutmaktır İlk plan. Hayati risk ve azaltmak için ama düşünüyorum. ön girişinde 1 kurşun Kaanatime tarafından devam çıkışı da var. cerrahi sol onun vücudunda duygu sorunu almıştı. uyutuluyor şimdi. Saat 01:00 'de ameliyat başladı. Bu beyin hasarı birlikte birden fazla işlem gerektirir. Sadece bir operasyon yapıldı. operasyon boyunca 18:00 'de.

Maslak’ta stüdyo çıkışı, içinde beş kişinin olduğu bir araçtan uzun namlulu silahla ateş açılan ve başından vurulan İbrahim Tatlıses hemen ameliyata alındı. Ameliyatlara alınan İbrahim Tatlıses 'in sağlık durumu ciddiyetini korurken, ünlü sanatçının dostları hastaneye akın ediyor.

İbrahim Tatlıses 'in yaşama şansının % 50 olduğunu söylenirken, felçli kalma riski de bulunuyor.

Doktorları Tatlıses’in hayati tehlikesinin devam ettiğini ve 24 saat uyutulacağını söyledi. "Bir kurşun girişi var ve önden çıkma söz konusu. Kurşun muhtemelen beynin sağ tarafından girdi. Ancak bunlar adli tıpın karar vereceği hususlar." diyen doktor yoğun bakımda olan Tatlıses için "Olayın nasıl gelişeceği konusunda zamana ihtiyaç var. " şeklinde konuştu.

Saldırıda İbrahim Tatlıses 'in asistanı Buket Çakıcı da yaralandı. Çakıcı 'nın da sağlık durumunun ciddi olduğu söyleniyor.

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu Felç Kalma Riski Var Video İzle Son Dakika Haber TIKLA

Saldırıyı gerçekleştirenlerin Iraklı olduğu ve yakalandığı da gelen haberler arasında...

İbrahim Tatlıses vuruldu ! Video

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
27
açık
banner64
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31