banner72

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

GÜNCEL 03.04.2011, 00:00 03.04.2011, 00:00
Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Dondurma dondurma

Google dondurma dondurma olmuştur. 119 yıllık dondurma dondurma eski! Ne ve nasıl yapılır dondurma dondurma için? Google Doodle (logo) ve artık tüm kullanıcıların dondurma dondurma ve iştahlanmakta görebilirsiniz.

Eğer isim Cafe Fernando geldi biliyor musunuz? Nerede biliyor musunuz? O ağız tadı hiç söylemedim ... veya ... Ben de onunla ilgisi var diyip Sürpriz proje duruyorum. Nereden ... İnanılmaz ama gerçek.

Bitirmişim üniversite. Yıl 1998. Ağustos ayı. Yolcusuyum içinde San Francisco. Okumayı gidiyorum. Kabus Geçtiğimiz hafta içinde uçağa binmeden önce. Amerika'dan gelen belgeleri kim bilmiyorum, taşımacılık şirketi günaşırı kavgalar ... Kağıt Uçağa binmeden gelir bir gün önce, mucizevi bir gün içinde vize konsolosluk ve ben uçakta kendimi bulmak iki uzun boylu bavul kadar insanlar anlamıyorum. Kapıda beni beklerken San Francisco, şehrin en bunalımlı bölgenin en sisli günün 20 saat sonra, motel kapısına en yakın okul seçti ... açılış notu "Ben 30 dakika sonra geliyorum". benim bagaj bekliyorum resmi tüneyip motel hadi. bir kadının elinde küçük bir kedi büyüklüğünde görünen bir domuz gibi bana yukarıdaki Sonra dağ.

Bir sigara ucu için ağzını yakın kalmadı. Çatılan kaşları derin ortasında bir duman izi bıraktı. baş leke olarak monte edilir. Türkiye Moda hatta yirmi yıl gözünde bir gözlük üzerine doğru değildi ... gözlerimin sekmesinde sıkışmış duman gidin ağzına elini. her şey güzel Tuhaf çelişkidir. Kadın incelemeyi söylüyorum üzüntü bırakın. piyasa genelinde elim bir anahtar tutuşturuyor ve motel odasında göstermek bakan. Ama kendimi kapak polyester bırakıveriyorum yatağının üst kısmında kalan mümkün değildir. sokak ve inanılmaz iğrenç beni yalnız bırak sondaj çan dışarı genelinde her marketten gelen Birlikte insanlar. Bir zaman sınırlı; okul halledicek çalışma ton o gün var. bir duş alın ve çantamı almak ve sorumlu bir kadın kapıyı. Deplasman kadar ve 10 dakika geliyor. Hatta nasıl okula gitmek için en ufak bir fikrim yok çünkü Zorla beklemek. sahte elle çizilmiş harita fotokopisi çekmece tarif edersiniz ve bir motel tutuşturuyor Elimi tutmak için okula bir yuvarlak alır. bir bankada hesap açmak için okul işimi hallettikten sonra alır. Büyük bir hata. banka kadın tarafından çizilen harita dışında olduğu için. Ben, tabii, hatta sağını solunu bilmiyorum kaybetti. Sırtımda Çanta, başımı okul kitapları düşene kadar yol var. Git, git, durma. Herhangi bir bina tanıdık. bağırsaklar toplarken otel yelteniyorum sonuncusu de caddenin adını sormaya, adam (şaka değil) sağır ve dilsiz olduğunu.

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Ben sabır tükenmiş Bulduğum ilk restoran değilim. büyük bir hata Than. Ben ağır beden sonra bile hayatımdaki en şişman hamburger ve soğan halkaları yedik. Kendimi tekrar yola vuruyorum. Onu daha sonra tam iki saat boyunca neon, ben uzak bir motel seçti söyleyerek Sor. Çok memnunum ben çıkar istiyorum ve evsiz sarhoş uyku sarılı kaldırımda kutlamak ellerimi yer.

Nasıl kaçırdın ... turkuaz polyester yorgan yatak çamaşır ve açık televizyon. Ekranda Sohbet mutfak masasının etrafında toplanan dört kadın. Eski çok tatlı. Büyük gözleri EEA EEA diğer üç dikkatle dinleyin hikayesini anlattı. En komik şey ne sarışın vardır. Bir kişi çok saf arayabilir misiniz? belli ki bunlardan en genç biri en oynakları. Seçemesem çalışmalarında belirli yorgunluk söylemek - en cilveli o. da çok uzun boylu aksi çoğu. Kalın sesli. Bilinir. Ne söyleyeceğini çıkarıcam bir yerde olduğum için ... Evet, resmen Golden Girls vardır. Sanırım bizim masada yemek oturup nasıl izlemek benim çocukluğumun büyük bir kısmını geçirdiği ... Burada inanılmaz son günün sonunda bu yüzden derin bir uykuya her şeyi unuttum ki rahat bir anda tanıdık bir yüz dört görmek için yorgun.

O zamandan beri, Golden Girls hayatımın vazgeçilmez bir parçasıdır. Aslında, ışık "vazgeçilmez bir parçası" demek kalır. Basbayağı'm takıntılı.

Ben Altın Kızlar'ı izliyorum ilk kez orijinal seslendirmesiyle biri. belli ki kirli maceralarını kadar makaslanmış olamaz devlet televizyonu TRT dublajda Blanche yayınlamak Cesaret. Bu durumda, dizinin bambaşka bir tat olarak. Ben Lifetime TV kanalını izlerken her gün yayınlanan, 5 yıl, rebound, altı bölüm için Amerika'da yaşadı. gün içinde dışarı çıkmak tape'll kaydetme.

Türkiye'ye dönmeye karar ayırma çatıyor ana odak zamanı geldi. televizyon dizisi üretim DVD'ler ben kızabilir böyle bir efsane duymak. Bir web sitesi bir bakın Golden Girls hayranları kurdu. Tüm Altın Kızlar'ın DVD en kısa sürede bir dilekçe ortaya çıkması imza altına alınan olası talep. Sadece dilekçe imzalamak için baştan tüm isimleri düşünüyorum. Annem ve babam, lise arkadaşları, Türk ünlüler ... devamı .. Taşınmama ay göstermeden önce, pazarlama şirketi tıklamayın. Şimdi tek tek bölümleri VHS kasetleri almak kaydetmek başlıyorum. Hepsi yerlerini almaya yumuşak kazaklarıma sarılı bavul hazırlanan bantlarda kayıtlı olduğu bölüm 180 taşındı.

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Çok uzun lafın kısası, ben hemen hemen her gün, 11 yıldır Altın Kızlar izliyorum. biz kaba bir hesap yaptığınızda, seyretmişimdir şimdiye kadar en az 80 kere her parçası. 180 bölüm olduğunu Golden Girls seyretmişim sırasında 6000 saat anlamına geldiğini düşünürsek. Başlangıçta, asla 250 gündür uyku için yemek ve içecek oluyor, kalkarken. o marifet onu anlatmıyorum olsun. Bayıldım. Bunun bir nedeni. Öyle bir Carrefour DVD'lerimi Nutella tam yanındaki DVD'lerimi Golden Girls koyarak karşıma ... Ben düşünmeden seçin. O kadar ...

Cafe Fernando da Altın Kızlar'ın biri bölümünün adıdır. Fernando, çocukluğundan beri diziyi saklayan Rose karakteri, onun en sevdiği tek gözlü oyuncak ayı.

Bana şöyle diyordu: "gelecek Cenk ... Bir gün, kendi dillerini gösterir bu gösterinin bir fan konum Ayrıca yeni yeni espriler yazacağım, onunla olmayacak bu diye yazdı budur.. sinema ve tiyatro sanatçıları, Türkiye'nin bugüne kadarki en büyük oynayacak. onu dizinin alan okuyucularınla ​​adını payı olmayacak bu haber blogu. "siz inanır mısınız? Tabii ki inanmadılar. Ama Valla oldu.

Iki gün sonra, Altın Kızlar ATV ekranlarının efsanevi takım! efsanevi aktris Rose yaratıcı, zeki Sophia Fatma Girik fesatçı eşliğinde, Hülya Koçyiğit dürüst ve basiretli Dorothy, Blanche Nevra Serezli çapkın oynuyor.

Gösterir, ne söylediğini yazacağım ... Ben, tabii ki yalnız değilim. elbette orada Feride Çiçekoğlu'nu bilenleriniz. Tek bir cümle söyleme Gıda meraklıları: Feride senaryo ile, Dorie Greenspan'le böyle tatlı bir şeyle kitap yazmak.

Burada heyecanlı gibi. Bu heyecanı siz de ekrana yansır umuyoruz. Pazar günü ekran başına 20:00 herkesi memnun de. onu takip eden günlerde yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Bu bir şey çok tatlı iyi haber kutlamak için söz verdi. O da söz tutun:

Dünyaca ünlü Gül, Vanilyalı Dondurma Sundae tarifi Palyaço. "Dünyaca ünlü öbek" milyonlarca kişi tarafından izlenen gösteri yalan yok şimdi anlıyorum. Çikolata sosu bir palyaço kafası ile külahtan şapka, şeker, burun, ağız ve gözler, çikolata ve vanilyalı dondurma döktü.

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Dorothy Gül, arkadaşı neşelendirmek için hazırlanan uygulama açıklanan bir ziyaretçinin bir bölüm. Fernando Cafe göre bu bir ev yapımı çikolata soslu dondurma olduğunu. İlk, David Lebovitz, ikinci tarifi Pierre Herm. Orijinal tarifi palyaço gözler, kuru üzüm, çikolata, ama onlar da kendileri için hazırlanmış olduğunu Cenk yeme.

sen takıl varsa, ben de evde yapmak demek, bu tarifleri's:

Vanilyalı Dondurma Sundae dünyaca ünlü Gül CLOWN TARİFİ

4 kişi

Malzezeler

1 litre vanilyalı dondurma (aşağıda tarif)

3 / 4 fincan çikolata sosu (aşağıda tarifi)

4 Koni

süs şeker burun, çikolata göz ve ağız (tarifi aşağıda) için

Talimatlar

kuplarına karışımı yardımıyla bir çikolata sos ve dondurma dondurma kaşığı koyun.

onları belirli bir şekle Vanilla dondurma kaşığı dondurma.

erimiş dondurma külahları içine topları üstüne dondurma kabı biraz ters daldırma.

aynı şekilde eriyen dondurma gibi, yapışkan burun, gözler ve hamur ağız parçaları ve servis kullanarak.

VANILLA DONDURMA

Tarifi David Lebovitz'in Perfect Scoop kitabından alınmıştır.

Yaklaşık 1 litre buz krem ​​için

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Malzemeler

250 ml (1 su bardağı) süt

150 gram (3 / 4 su bardağı) şeker

500 ml (2 su bardağı) krema

1 adet vanilya çubuğunu

6 büyük yumurta sarısı

3 / 4 çay kaşığı vanilya

Talimatlar

Süt, şeker ve krema bir tencereye, ısı 1 ölçü su, Bardaklık.

Bir bıçak yardımıyla Vanilya çubuğunu yarıda kesip at tohum içine sıcak süt karışımı ile çubuk twist. Ateşten alıp ağzını kapatın ve 30 dakika demlemeye bırakın.

Karıştırma kabına krem ​​kalan koyun. ince delikli bir süzgeç yerleştirin.

Ayrı bir kapta iyice sütle çırpılmış yumurta sarısı, sonra yavaş yavaş ılınmış durmadan mücadele sözlerine ekledi. kalınlaşmış kadar fırın arkasına ve orta ateşte geri pota olsun, sonra süt karışımı bir tahta kaşıkla devamlı karıştırın.

Karıştırın koyu krem ​​karışımı ile filtre geri kalanında, vanilya soğuk su ve buz dolu bir kabın içinde özü ve iyice soğutulmuş kadar karıştırın ekleyin.

Isıya dayanıklı kapak ve kasenin içine ertesi gün kadar buzdolabında bekletin.

Ertesi gün, dondurma makinesi hazırlamak ve yine onları tutmak dondurucu bir hava geçirmez kutuda talimatlara göre.

15 dakika servis önce dondurucu açılış gelatonun biraz bekleyin kaldırın.

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

ÇİKOLATA SOSLU

Tarifi Pierre Herm tarafından Dorie Greenspan kitabında Çikolata Tatlılar uyarlanmıştır.

3 / 4 fincan Hakkında sos

Malzemeler

bitter çikolata (% 70 kakao), rendelenmiş 90 gram

1 / 2 su bardağı su

1 / 4 su bardağı krema

2 çorba kaşığı şeker

1 yemek kaşığı mısır şurubu (isteğe bağlı, şeker yerine kullanabilirsiniz)

Talimatlar

ve eritilmiş kadar orta ateşte bir tencerede bütün malzemeleri alın mix (10-15 dakika) koyulaşana.

akışkan bir sos olur; çok fazla kaynaklanan beklemeyin. Bir kase Aktar, soğuyana kadar buzdolabında bekletin.

Süsler

Malzemeler

40 gram bitter çikolata

2 x Haribo Çilex

Talimatlar

Benmari usulü, gözler ve ağız parçaları için çikolata eritin.

Bir parşömen kağıt sertleştirilmiş kadar buzdolabında dinlenme göz ve ağız parçaları çizmek bir suluboya fırçası yardımıyla Sonra ile.

burun bölümler için Haribo kesin çilex şekerlemelerinin kenarlarını yuvarlak

Dondurma dondurma 119.yıl yıldönümü bugün. Özel logo Google tarafından bugün başlatılmıştır. Dondurma dondurma tarifi ve haber detaylarını bulabilirsiniz. Nasıl dondurma dondurma yapmak için? Nasıl dondurma dondurma tarihi nedir? Nasıl dondurma dondurma tarifi yok. Sizinle ayrıntıları Google özel logo.

Dondurmalı sundae 119.Yaş Günü Google Doodle

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
27
açık
banner64
Namaz Vakti 30 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31