Tarsus Ticaret Borsası'ndan Üyelere Ziyaretler Hız Kesmeden Devam Ediyor

EKONOMİ 13.02.2019, 13:47 13.02.2019, 13:47
Tarsus Ticaret Borsası'ndan Üyelere Ziyaretler Hız Kesmeden Devam Ediyor
Hizmetlerine hız kesmeden devam eden Tarsus Ticaret Borsası, mümkün olduğunca üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek istek ve önerilerini alıyor.

Üye ilişkilerinin kesintisiz olmasını önceleyen, iletişimi sürekli ve sağlıklı kılmak adına çalışmalar yürüten Tarsus Ticaret Borsası düzenli üye ziyaretlerine devam ediyor.

Borsa üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla yapılan ziyaretler kapsamında Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer , Meclis Başkan Yardımcısı Fatma Tekel, Genel Sekreter Hasan Şanlı ve Yönetici Asistan Ezgi Güngör'den oluşan ekip, üye Halil Çelikten'i, Emre Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sahibi Hamza Kara'yı, Türkmen Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sahibi Sefa Türkmen'i,  Haskara Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sahibi Yusuf Kara'yı iş yerlerinde ziyaret edildi.

Heyet tarafından işyerlerinde ziyaret edilen üyelerle faaliyet konuları, iş dünyası ve ekonomi üzerine değerlendirmeler yapılarak sorunların çözümüne yönelik istişarelerde bulunuldu.

Halil Çelikten ziyaret kapsamında Borsanın genel hizmetlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, personellerin iş konularında güler yüzlü ve yardımcı olduklarına değindi.

Emre Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi ve TASİAD Başkanı Hamza Kara, Borsanın üyelerine verdiği değeri takdir ettiğini belirterek kısa bir süre önce Borsada gerçekleşen TASİAD'ın seçimli genel kurulunda her türlü yakınlığın ve misafirperverliğin gösterildiğini vurguladı.

Türkmen Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Sefa Türkmen, borsada geçmiş dönemlerde meclis üyeliği yaptığını, 2018 organ seçimlerinden sonra Borsa'nın Yüksek İstişare Kurul üyeliğine seçildiğini belirtirek Borsaya hizmet vermekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Haskara Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Yusuf Kara, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Borsanın olağan tüm güncel gelişmeleri iletişimin her türlü kanalını kullanarak üyelere ulaştırmada başarılı olduklarını belirtti.

Üyelerinin Borsa ile bağının sadece kanunlar ve gereklilikler olmadığı, daimi iletişimde bulunularak ortak paydanın Tarsus olduğu bir bağ kurmayı hedefleyen ve bu arzusunu üyelerinin sorunlarını dinleyerek, sorunlarına çözümler üretebilmeyi amaç edinerek düzenlediği bu ziyaretlerde Borsanın hedefleri, çalışmaları, projeleri hakkında da bilgiler verildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner64
Namaz Vakti 31 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P