banner72

Theta Fuel Coin (TFUEL) Nedir? Theta Fuel Coin (TFUEL) Yorumları, TFUEL Teknik Analiz, TFUEL Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? Theta Fuel Coin (TFUEL) Coin yorum ve grafiği

Theta Fuel Coin (TFUEL) Nedir? Theta Fuel Coin (TFUEL) Yorumları, TFUEL Teknik Analiz, TFUEL Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? Theta Fuel Coin (TFUEL) Coin yorum ve grafiği

Coin 30.03.2021, 17:12 Tarsus Haber
Theta Fuel Coin (TFUEL) Nedir? Theta Fuel Coin (TFUEL) Yorumları, TFUEL Teknik Analiz, TFUEL Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? Theta Fuel Coin (TFUEL) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Bu coinlerden bir tanesi de Theta Fuel Coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında Theta Fuel Coin Nedir? Theta Fuel Coin yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda Theta Fuel Coin ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse Theta Fuel Coin'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar Theta Fuel Coin artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Theta Fuel Coin, Theta Network’ün ikinci token’ıdır. Theta Fuel, Theta blok zincirindeki yerel bir token’dır. TFUEL, bir video akışını paylaşmak veya akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak veya dağıtmak için aktarıcılara yapılan ödemeler gibi zincir içi işlemlere güç sağlıyor. Aktarıcılar, ağdaki diğer kullanıcılara aktardıkları her video akışı için TFUEL kazanır.

Theta Fuel (TFUEL), kullanıcılar tarafından desteklenen bir video platformu olan Theta platformunun yerel kripto para birimidir. Theta platformu şu anda video platformların 3 temel sorun olduğunu ifade ediyor.

Platformun açıklamalarına göre, günümüzün içerik dağıtım ağları erişimden yoksundur ve dünyanın birçok yerinde videonun yeniden arabelleğe alınmasına ve yüksek yükleme sürelerine neden olur. Ayrıca kullanıcılar 4k, 8k ve daha yüksek kaliteli akışlar talep ediyor ve altyapı bu konuda yetersiz kalıyor. Son olarak ise merkezileştirilmiş doğa, içerik oluşturuculara ve platformlara daha az gelir akışı anlamına geliyor. Platform da tam olarak bu sorunlara çözüm sağladığını ifade ediyor.

İzleyiciler, Theta Fuel olarak ödül kazanıyor. Yüksek bant genişliğini ve kaynakları paylaşmak için, izleyiciler artık ağa katıldıkları için ödüllendiriliyor.Daha yüksek kalite, daha akıcı video akışı kullanıcılara sunuluyor. Merkezi olmayan bir eşler arası ağ, akışları küresel olarak verimli bir şekilde sunuyor.Daha düşük video akışı sunma maliyeti. Video platformlarının artık pahalı altyapı oluşturmasına gerek yok, daha fazla yenilik ve benzersiz iş modelleri anlamına geliyor.

Bunlara ek olarak platform açık kaynaklı ağ ve protokol sunuyor. Yani Theta ağını geliştirmek için tüm geliştiricilere ve ortaklara açık bir hizmet veriyor. Bununla birlikte Theta sayesinde video platformları ve içerik sağlayıcıları, izleyicileri için özelleştirilmiş Dapp’ler oluşturabiliyor.

Ayrıca merkezi olmayan video dağıtımını desteklemek için özel olarak tasarlanmış yeni, yerel bir blok zinciri de kullanıcılara sunuluyor. Theta, tüm paydaşları tamamen merkezi olmayan bir şekilde video sunumuna katılmaya motive etmek için uzun vadeli sürdürülebilir bir teşvik mekanizması olarak çalışıyor.

Öte yandan platformun arkasında, Gameview Studios’un ortak kurucusu Mitch Liu CEO olarak, Bilgisayar Mühendisliği Doktorası bulunan Jieyi Long CTO olarak ve Wechat uygulaması için Tencent’te Direktör olan Ryan Nichols CPO olarak bulunuyor.

TFUEL Coin özellikle arkasındaki platform sebebiyle kullanıcıların pozitif yorumlarını alıyor gibi görünüyor. Ayrıca hem platformun hem kripto para biriminin uzun süredir piyasada olması da güven veren bir etken olarak nitelendiriliyor.

Yatırımcılar genel olarak Theta Fuel Coin’i orta ve uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirirken güncel ve tarihsel verilerin de önemli olduğu görülüyor.Theta Fuel (TFUEL), Theta protokolünün operasyonel tokenıdır (yani "gaz"). Akıllı sözleşmeleri dağıtmak veya bunlarla etkileşim kurmak gibi işlemleri tamamlamak için kullanılır. Örneğin, bir röle node’u başka bir tarafa bir video akışı sağlarsa, TFUEL kazanabilir ve bu daha sonra premium içerik, abonelikler vb. İçin video platformunda harcanabilir.

Theta ekibine göre, ortalama işlem ücreti 10-6 TFUEL kadar düşük olabilir. TFUEL token tedariki bir protokol seviyesinde belirlenir ve başlangıçta yıllık enflasyonun %5 olması hedeflenir.Aktarıcıların yanında, Doğrulayıcı ve Koruyucu nodelar da blok ödülleri olarak TFUEL kazanabilir. Yeni TFUEL daha sonra stake ağırlıklı olarak dağıtılır.Yatırımcıların son zamanlarda sık arama yaptığı Theta Fuel nedir konusuna, kullanıcılar tarafından desteklenen bir video platformu olduğu söylenebilecektir. Theta ağı, canlı yayın endüstrisinde meydana gelebilmesi söz konusu olan sorunların çözümü için kullanılabilecektir.

Video platformu izleyicileri için oluşturulan bu platform, video kaydı katılımcılarının derinleştirilmesi, görüntü netliğinin sağlanabilmesi ve buna bağlı olarak gelir düzeyinin arttırılabilmesini hedefliyor. Theta Fluel protokolüne göre şu anda var olan video platformlarının 3 temel sorunu bulunabiliyor. Bunlar ise;Video platformlarının hemen hepsi, erişim sorunları yaşamaktadır. Yaşanan bu sorun nedeniyle video oldukça yüksek süreler içerisinde yüklenebilmektedir.

Video platformlarının hemen hepsinde kullanıcılar 4k,8k gibi yüksek kaliteli görüntü talep etmektedir. Ancak yetersiz altyapı sayesinde bu mümkün olamamakta ve görüntü kalitesi kullanıcıları tatmin etmemektedir.Video platformlarının merkezileştirilmiş bir doğaya sahip olması, kullanıcıların ve platformların daha az gelir elde etmesine neden olabilecektir.

Theta Fuel platformu oluşan bu sorunların tamamına çözüm getirebilmektedir. Bu sistem üzerinden izleyicilerin tamamı ödül olarak Theta Fuel Coin kazanabileceklerdir. İzleyiciler bu ağa dahil olduklarında yüksek bant genişliği ve kaynaklar paylaşılmakta ve ödüllendirilmektedir. Bu platform sayesinde, video görüntü kalitesi kullanıcıları tatmin edebilmektedir.

Videolar 4k, 8k gibi yüksek görüntü kalitesinde paylaşılabilecektir. Herhangi bir merkeze bağımlı olmayan bu sistem sayesinde, akış verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra bu platform üzerinden yapılan video akışı paylaşımlarının maliyeti oldukça düşüktür. Bu sistem sayesinde video platformlarının pahalı ve herhangi bir merkeze bağımlı alt yapı oluşturmasına gerek kalmayacaktır.

Platform açık kaynaklı olan bir ağ ve protokol sunabilecektir. Ağın geliştirilebilmesi için geliştiricilere ve ortaklara verilen bu açık hizmet sayesinde herkes özelleştirilmiş Dappler oluşturabiliyor. Ayrıca bu sistem sayesinde, video dağıtımının gerçekleştirilebilmesi için yerel bir blok zinciri de oluşturulmuştur. Merkezi olmayan bu sistem video sunumlarına teşvik edilebilmesi ve sürdürülebilirliğin sağlanabilmesi amacıyla çalışmaktadır.

Yatırımcılar şu an düşüşte olan TFUEL Coin geleceği hakkında, biraz çekimser kalmış durumda. Ancak analistler TFUEL coin’in uzun vadede yatırımcısını memnun edeceğini düşünüyor. Kapsamlı ve merkeziyetsiz hizmet içeriği sayesinde kaliteli bir video platformu olmayı vadeden Theta Fuel ağının, kitlesini genişletebileceğine kesin gözü ile bakılıyor. Dolayısı ile uzun vadede Theta Fuel coin para biriminin önemli bir ivme yaşaması olası görünüyor.

TFUEL Coin Yorum

TFUEL coin yorum içeriklerine bakıldığında, Theta Fuel platformunun çok güçlü göründüğü ve bu nedenle olumlu yorumlar aldığı görülebiliyor. Özellikle bu platformun benimsenmiş olması, Theta Fuel Coin para biriminin ise uzun süredir borsalarda yer alması pek çok yatırımcıya güven veriyor. Kripto para topluluğunda yer alan önemli analistler TFUEL coin’in özellikle uzun vadede bir yükselişe yaşayacağını, bu nedenle bir yatırım aracı olarak tercih edilebileceğini ifade ediyor.

Theta Fuel Coin (TFUEL) Piyasa Değeri ₺17,699,690,532 - 4.70%

Theta Fuel Coin (TFUEL) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺17,729,716,024

Theta Fuel Coin (TFUEL) Dolaşan Arz 5,268,488,000 TFUEL

Theta Fuel Coin (TFUEL) Toplam Arz 5,268,540,800

Theta Fuel Coin (TFUEL) Sıralaması #49

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21
kapalı
banner64
Namaz Vakti 05 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 7 17
2. Adana Demirspor 8 17
3. Konyaspor 8 17
4. Galatasaray 8 17
5. Trabzonspor 8 16
6. Beşiktaş 8 15
7. Fenerbahçe 7 14
8. Kayserispor 8 12
9. Kasımpaşa 8 12
10. Gaziantep FK 8 11
11. Alanyaspor 8 9
12. Giresunspor 7 8
13. İstanbulspor 7 8
14. Karagümrük 7 6
15. Antalyaspor 7 6
16. Ankaragücü 7 4
17. Sivasspor 8 4
18. Hatayspor 7 4
19. Ümraniye 8 2
Takımlar O P
1. Keçiörengücü 7 14
2. Eyüpspor 7 14
3. Sakaryaspor 7 12
4. Pendikspor 7 12
5. Bodrumspor 7 11
6. Manisa FK 6 11
7. Boluspor 6 11
8. Bandırmaspor 6 11
9. Samsunspor 7 10
10. Rizespor 6 9
11. Tuzlaspor 7 9
12. Göztepe 7 8
13. Adanaspor 7 7
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Erzurumspor 6 6
16. Altay 7 6
17. Altınordu 6 3
18. Ö.K Yeni Malatya 7 3
19. Denizlispor 7 2
Takımlar O P
1. Arsenal 8 21
2. M.City 8 20
3. Tottenham 8 17
4. Brighton 7 14
5. Chelsea 7 13
6. M. United 7 12
7. Newcastle 8 11
8. Fulham 8 11
9. Liverpool 7 10
10. Brentford 8 10
11. Everton 8 10
12. Leeds United 7 9
13. Bournemouth 8 9
14. Aston Villa 8 8
15. West Ham United 8 7
16. Southampton 8 7
17. Crystal Palace 7 6
18. Wolves 8 6
19. Leicester City 8 4
20. Nottingham Forest 8 4
Takımlar O P
1. Barcelona 7 19
2. Real Madrid 7 19
3. Athletic Bilbao 7 16
4. Real Betis 7 15
5. Atletico Madrid 7 13
6. Osasuna 7 13
7. Real Sociedad 7 13
8. Villarreal 7 12
9. Valencia 7 10
10. Rayo Vallecano 7 10
11. Celta Vigo 7 10
12. Mallorca 7 8
13. Girona 7 7
14. Getafe 7 7
15. Real Valladolid 7 7
16. Espanyol 7 5
17. Sevilla 7 5
18. Almeria 7 4
19. Cadiz 7 4
20. Elche 7 1