banner52

REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) Yorumları, Revain Teknik Analiz, Revain Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? REV Coin (Revain) Coin yorum ve grafiği

REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) Yorumları, Revain Teknik Analiz, Revain Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? REV Coin (Revain) Coin yorum ve grafiği

Coin 09.04.2021, 17:03 12.05.2021, 21:36 Tarsus Haber
REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) Yorumları, Revain Teknik Analiz, Revain Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? REV Coin (Revain) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de REV Coin (Revain) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda REV Coin (Revain) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse REV Coin (Revain)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar REV Coin (Revain)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? REV Coin (Revain) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

REV Coin (Revain) Stop/Loss neresidir? REV Coin (Revain) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar REV Coin (Revain) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Revain (REV), blockchain teknolojisi tabanlı ilk “güvenilir” değerlendirme platformudur. Kullanıcıların yaptıkları bütün değerlendirmeler blockchain üzerinde kayıt altına alınır ve bunların şeffaflığı sağlanır. Hiçbir kullanıcı veya yönetici blockchain üzerindeki değerlendirmeleri silemez ve buna Revain platformunun kendisi de dahil.

Bu da günümüzde en büyük sorunlardan birisi olan sahte değerlendirmeleri ortadan kaldırmaktadır.

Revain (REV) Nedir?

Revain Coin, bu ekosistemin kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılar devamlı olarak yaptıkları değerlendirmeler karşılığında Revain Coin kazanabilmekte. Bu da kullanıcıların devamlı olarak yorum yapmasını ve ekosistemin büyük bir hızla büyümesini sağlıyor. Bundan yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen coin, şimdiden birçok borsa tarafından listelendi.

REV Coin’in Ethereum, Tron ve Binance ağı tabanlı üç farklı versiyonu bulunmakta. Bu da REV Coin alım satımı yapmak isteyenlerin birden çok seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Platformun geliştiricilerinin hedefi tamamen gerçekçi ve şeffaf bir değerlendirme ağı kurmak olarak biliniyor. Kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelere göre REV Coin kazanmaları ve ağın blockchain tabanlı olması ise bunları sağlayabilir.

REV Coin Nereden Alınır?

REV coin satın almak için kullanıcıların şu an için çok fazla seçeneği yok. Sınırlı sayıda kripto para borsası tarafından listelenen Revain Coin nasıl alınır sorusunun cevabı ise KuCoin gibi gözüküyor. Önde gelen kripto para borsasının listelediği REV , buradan USDT işlem çifti ile alınabilmekte.

Revain, üyelerini yaptıkları değerli incelemeler için ödüllendiren blockchain tabanlı bir geri bildirim platformudur.

Çevrimiçi incelemeleri olabildiğince adil ve tarafsız hale getirmeyi amaçlamaktadır. Proje hali hazırda yayınlandığından itibaren üyeler birbirleriyle deneyimlerini paylaşarak kripto para kazanmayı amaçlıyor.

Üyelerin ve 3. Taraf kurumların, sahte ve kötü niyetli incelemeleri tespit etmek ve bunların yayınlanmasını önlemek için kapsamlı, IBM Watson yapay zeka ile geliştirilmiş bir tarama sürecinden geçer. Ayrıca Revain, orijinal incelemelerin anlık görüntülerini kaydetmek için Ethereum blok zincirini kullanır, böylece zaman içinde değiştirilemez veya silinemez.

Revain platformu birkaç kripto para birimi kullanır: R ve RVN. RVN, yalnızca Revain ağında dolaşan sabit bir madeni paradır. Tek amacı, inceleme yazarlarını çalışmaları için ödüllendirmektir. R, kripto para borsalarında alınıp satılabilen harici belirteçtir . Revain, R’yi RVN’ye dönüştürmek için doğrusal olmayan bir dönüştürme mekanizması kullanır ve bunun tersi de geçerlidir.

Dipnot: RVN’nin, benzer kısaltmalar kullanan Ravencoin (RVN) projesiyle hiçbir bağlantısı ve ilgisi yoktur. Revain’in RVN tokenleri açık pazarda dolaşamazken, Ravencoin açık pazarlarda ve kripto para borsalarında listelenmektedir. Ravencoin, taraflar arasında varlıkların verimli bir şekilde aktarılması için tasarlanmış farklı bir ağdır ve incelemelerle hiçbir ilgisi yoktur.

RVN belirteci

RVN, Revain platformunun iç belirtecidir. Revain ekosistemi içerisinde ki tüm işlemler RVN ile yapılır. İnceleme yazarları, yüksek kaliteli incelemeler yazdıkları için ödül olarak RVN alır ve bunları Revain hesaplarında saklar. RVN, kararlı bir belirteçtir ve aşağıdaki formülle hesaplanır:

1 RVN = (1 USDT + 1 USDC + 1 TUSD) 3

REV Jetonu

REV jetonu ile şirketler, RVN belirteçleri satın alabilir ve bunu inceleme yazarları için bir ödül olarak kullanabilir. REV jetonları, RVN ödüllerini geri çektiklerinde yazarlar tarafından da alınır.

Revain Coin, bu ekosistemin kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılar devamlı olarak yaptıkları değerlendirmeler karşılığında Revain Coin kazanabilmekte. Bu da kullanıcıların devamlı olarak yorum yapmasını ve ekosistemin büyük bir hızla büyümesini sağlıyor. Bundan yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen coin, şimdiden birkaç borsa tarafından listelenmiş durumda.

REV Coin’in Ethereum, Tron ve Binance ağı tabanlı üç farklı versiyonu bulunmakta. Bu da REV Coin alım satımı yapmak isteyenlerin birden çok seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Platformun geliştiricilerinin hedefi tamamen gerçekçi ve şeffaf bir değerlendirme ağı kurmak olarak biliniyor. Kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelere göre REV Coin kazanmaları ve ağın blockchain tabanlı olması ise bunları sağlayabilir.

RChain  (REV) Coin nedir? En yeni nesil teknoloji ürünü olan RChain Blockchain’in oluşturma amacını, müşterilerine Facebook ölçeğinde içerik teslimi ve VISA hızında transfer işlemleri sağlamak olarak açıklamıştır.

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un işlem hacmi, arzu edilen beklentinin çok çok altında. Bu durum hala saniyedeki verimi oldukça düşük olduğundan Bitcoin için özellikle geçerlidir. Şebeke istatistikleri genellikle saniyede 3,5 – 4 işlem yapsa da, şu anda herhangi bir yerdeki ortalama 7 – 10 işlem arasındaki performans en yüksek değer olarak, en tepedeki yerini alıyor. Visa’nın saniyede 3000 olan işlemiyle karşılaştırıldığında ise gidilmesi gereken çok yol olduğu ortaya çıkıyor. Şimşek Ağı ( Lightning Network) ise blok zinciri teknolojileri için belki ileriye dönük bir miktar rahatlama sağlayabilir.

Bahsedilen Şimşek ağı veya iyileştirme girişimleri gerçekleşmez veya sekteye uğrarsa, rakip blockchain şirketi RChain (REV coin), bu konuda hem Bitcoin hem de Ethereum şirketlerinin sektördeki liderliğini eline alacaktır. Matematik dehası ve yazılım mühendisi Greg Meredith’in buluşu olan bu kripto para cidden hesaba katılması ve hiç de küçümsenmemesi gereken bir güç.

Ekip tarafından ortaya atılan iddialı hedefler oldukça etkileyici olsa da, teknolojilerinin ilk vaadini yerine getirip getiremeyeceği önümüzdeki zamanlarda görülecektir. Facebook ölçeğinde içerik aktarırken, aynı zamanda VISA seviyesinde işlem hacmini sağlamayı başarabilmek oldukça çetrefilli bir iş aslında.

Bu, bu derece ölçeklenebilirliğin nasıl sağlanacağı sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Blok zinciri teknolojisi piyasa için can alıcı bir yenilik olsa da, Rchain yetkilileri ilk günden itibaren ölçekleme sorunları ile boğuşuyor gibi görünüyor. Şu an için, bunun nasıl gerçekleştirileceği konusundaki açıklamalar pek tatmin edici değil. RChain‘i kullanan ilk yazılım projesinin 2018’in sonlarında açıklanacağını bilmekteyiz. Bu araç “Merkür” olarak adlandırılacak ve RHOC adı verilen sanal makineleri, REV coin’lerini ve de yeni teknoloji harikası REV coinlerin kullanımını gerektirecektir.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

RChain’in Diğer Projelerden Ayıran Şey Nedir? Yatırım Yapmaya Değer mi?

iğer projelerden farkına bakmakta fayda var.Sadece ICO tokenlerinin satışlarının son zamanlarda nasıl başladığına baksak bile, son tahlilde ne kadar paranın artırılabileceği görülecektir. Şimdiye kadar, hatırı sayılır yatırımcıdan 5 milyon ABD dolarından fazla para toplanmıştır. Bu da olumlu bir işarettir. Projenin, takımın toplamayı umut ettiği kadar başarılı olduğu varsayılarak, son hedef 15 milyon ABD dolarıdır.

Ayrıca, bu tokenlerin satın alanlar bazı taahhütlere bağlı kalmak zorundadır. Her katılımcı, projeye bu şekilde veya benzer bir yolla katılmayı taahhüt etmelidir. Örneğin, finansal modellere bakabilir, herhangi bir ağ çalıştırmayı deneyebilir veya kod doğrulama etkinliğini gerçekleştirmeyi teklif edebilirler. Çoğu yatırım projesinin alıcılarından aktif katılımını beklememesi göz önüne alındığında, Rchain blockchain teknolojisi oldukça farklı bir yöntemdir.

Görünüşe göre, RChain  (REV coin) hâlihazırda aktif olan özel ve kamusal Blockchian ile uyumlu olacak. Doğaldır ki bu da kesinlikle farklı blok zincirleri arasında yeni bir uyumluluk atmosferi getirecektir. Zaten, şu anda dolaşımda pek çok farklı blokchain ağı olduğu için, hepsinin bir şekilde birlikte çalışması için bir yol bulunması kaçınılmazdı. Projenin sözünü yerine getirip getiremeyeceği  henüz zihinlerde soru işaretine sebep olsa da ,RChain insanların aradığı çözüm olabilir.

REV Coin (Revain) Piyasa Değeri ₺9,030,894,481 - 0.33%

REV Coin (Revain) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺9,020,831,554 - 0.33%

REV Coin (Revain) Dolaşan Arz 85,061,485,690 REV

REV Coin (Revain) Toplam Arz 85,061,485,690

REV Coin (Revain) Sıralaması #91

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
20
açık
banner64
Namaz Vakti 13 Mayıs 2021
İmsak 03:54
Güneş 05:29
Öğle 12:43
İkindi 16:31
Akşam 19:47
Yatsı 21:15
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 39 81
2. Galatasaray 39 81
3. Fenerbahçe 39 79
4. Trabzonspor 39 68
5. Sivasspor 39 62
6. Hatayspor 39 61
7. Alanyaspor 39 57
8. Karagümrük 39 57
9. Gaziantep FK 39 55
10. Göztepe 39 51
11. Konyaspor 39 49
12. Rizespor 39 48
13. Kasımpaşa 39 46
14. Malatyaspor 39 45
15. Başakşehir 39 45
16. Antalyaspor 39 43
17. Kayserispor 39 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 39 38
20. Gençlerbirliği 39 38
21. Denizlispor 39 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 35 80
2. M. United 35 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 36 64
5. West Ham 35 58
6. Liverpool 34 57
7. Tottenham 35 56
8. Arsenal 36 55
9. Everton 34 55
10. Leeds United 35 50
11. Aston Villa 34 48
12. Wolverhampton 35 45
13. Crystal Palace 35 41
14. Southampton 35 40
15. Burnley 35 39
16. Newcastle 35 39
17. Brighton 35 37
18. Fulham 35 27
19. West Bromwich 35 26
20. Sheffield United 35 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 36 80
2. Barcelona 36 76
3. Real Madrid 35 75
4. Sevilla 36 74
5. Real Sociedad 36 56
6. Real Betis 35 54
7. Villarreal 35 52
8. Celta de Vigo 36 50
9. Athletic Bilbao 36 46
10. Granada 35 45
11. Osasuna 36 44
12. Cádiz 36 43
13. Levante 36 40
14. Valencia 36 39
15. Deportivo Alaves 36 35
16. Getafe 36 34
17. Huesca 36 33
18. Real Valladolid 35 31
19. Elche 36 30
20. Eibar 35 29