REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) Yorumları, Revain Teknik Analiz, Revain Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? REV Coin (Revain) Coin yorum ve grafiği

REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) Yorumları, Revain Teknik Analiz, Revain Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? REV Coin (Revain) Coin yorum ve grafiği

Coin 09.04.2021, 17:03 12.05.2021, 21:36 Tarsus Haber
REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) Yorumları, Revain Teknik Analiz, Revain Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? REV Coin (Revain) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de REV Coin (Revain) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında REV Coin (Revain) Nedir? REV Coin (Revain) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda REV Coin (Revain) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse REV Coin (Revain)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar REV Coin (Revain)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? REV Coin (Revain) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

REV Coin (Revain) Stop/Loss neresidir? REV Coin (Revain) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar REV Coin (Revain) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Revain (REV), blockchain teknolojisi tabanlı ilk “güvenilir” değerlendirme platformudur. Kullanıcıların yaptıkları bütün değerlendirmeler blockchain üzerinde kayıt altına alınır ve bunların şeffaflığı sağlanır. Hiçbir kullanıcı veya yönetici blockchain üzerindeki değerlendirmeleri silemez ve buna Revain platformunun kendisi de dahil.

Bu da günümüzde en büyük sorunlardan birisi olan sahte değerlendirmeleri ortadan kaldırmaktadır.

Revain (REV) Nedir?

Revain Coin, bu ekosistemin kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılar devamlı olarak yaptıkları değerlendirmeler karşılığında Revain Coin kazanabilmekte. Bu da kullanıcıların devamlı olarak yorum yapmasını ve ekosistemin büyük bir hızla büyümesini sağlıyor. Bundan yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen coin, şimdiden birçok borsa tarafından listelendi.

REV Coin’in Ethereum, Tron ve Binance ağı tabanlı üç farklı versiyonu bulunmakta. Bu da REV Coin alım satımı yapmak isteyenlerin birden çok seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Platformun geliştiricilerinin hedefi tamamen gerçekçi ve şeffaf bir değerlendirme ağı kurmak olarak biliniyor. Kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelere göre REV Coin kazanmaları ve ağın blockchain tabanlı olması ise bunları sağlayabilir.

REV Coin Nereden Alınır?

REV coin satın almak için kullanıcıların şu an için çok fazla seçeneği yok. Sınırlı sayıda kripto para borsası tarafından listelenen Revain Coin nasıl alınır sorusunun cevabı ise KuCoin gibi gözüküyor. Önde gelen kripto para borsasının listelediği REV , buradan USDT işlem çifti ile alınabilmekte.

Revain, üyelerini yaptıkları değerli incelemeler için ödüllendiren blockchain tabanlı bir geri bildirim platformudur.

Çevrimiçi incelemeleri olabildiğince adil ve tarafsız hale getirmeyi amaçlamaktadır. Proje hali hazırda yayınlandığından itibaren üyeler birbirleriyle deneyimlerini paylaşarak kripto para kazanmayı amaçlıyor.

Üyelerin ve 3. Taraf kurumların, sahte ve kötü niyetli incelemeleri tespit etmek ve bunların yayınlanmasını önlemek için kapsamlı, IBM Watson yapay zeka ile geliştirilmiş bir tarama sürecinden geçer. Ayrıca Revain, orijinal incelemelerin anlık görüntülerini kaydetmek için Ethereum blok zincirini kullanır, böylece zaman içinde değiştirilemez veya silinemez.

Revain platformu birkaç kripto para birimi kullanır: R ve RVN. RVN, yalnızca Revain ağında dolaşan sabit bir madeni paradır. Tek amacı, inceleme yazarlarını çalışmaları için ödüllendirmektir. R, kripto para borsalarında alınıp satılabilen harici belirteçtir . Revain, R’yi RVN’ye dönüştürmek için doğrusal olmayan bir dönüştürme mekanizması kullanır ve bunun tersi de geçerlidir.

Dipnot: RVN’nin, benzer kısaltmalar kullanan Ravencoin (RVN) projesiyle hiçbir bağlantısı ve ilgisi yoktur. Revain’in RVN tokenleri açık pazarda dolaşamazken, Ravencoin açık pazarlarda ve kripto para borsalarında listelenmektedir. Ravencoin, taraflar arasında varlıkların verimli bir şekilde aktarılması için tasarlanmış farklı bir ağdır ve incelemelerle hiçbir ilgisi yoktur.

RVN belirteci

RVN, Revain platformunun iç belirtecidir. Revain ekosistemi içerisinde ki tüm işlemler RVN ile yapılır. İnceleme yazarları, yüksek kaliteli incelemeler yazdıkları için ödül olarak RVN alır ve bunları Revain hesaplarında saklar. RVN, kararlı bir belirteçtir ve aşağıdaki formülle hesaplanır:

1 RVN = (1 USDT + 1 USDC + 1 TUSD) 3

REV Jetonu

REV jetonu ile şirketler, RVN belirteçleri satın alabilir ve bunu inceleme yazarları için bir ödül olarak kullanabilir. REV jetonları, RVN ödüllerini geri çektiklerinde yazarlar tarafından da alınır.

Revain Coin, bu ekosistemin kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılar devamlı olarak yaptıkları değerlendirmeler karşılığında Revain Coin kazanabilmekte. Bu da kullanıcıların devamlı olarak yorum yapmasını ve ekosistemin büyük bir hızla büyümesini sağlıyor. Bundan yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen coin, şimdiden birkaç borsa tarafından listelenmiş durumda.

REV Coin’in Ethereum, Tron ve Binance ağı tabanlı üç farklı versiyonu bulunmakta. Bu da REV Coin alım satımı yapmak isteyenlerin birden çok seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Platformun geliştiricilerinin hedefi tamamen gerçekçi ve şeffaf bir değerlendirme ağı kurmak olarak biliniyor. Kullanıcıların yaptıkları değerlendirmelere göre REV Coin kazanmaları ve ağın blockchain tabanlı olması ise bunları sağlayabilir.

RChain  (REV) Coin nedir? En yeni nesil teknoloji ürünü olan RChain Blockchain’in oluşturma amacını, müşterilerine Facebook ölçeğinde içerik teslimi ve VISA hızında transfer işlemleri sağlamak olarak açıklamıştır.

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un işlem hacmi, arzu edilen beklentinin çok çok altında. Bu durum hala saniyedeki verimi oldukça düşük olduğundan Bitcoin için özellikle geçerlidir. Şebeke istatistikleri genellikle saniyede 3,5 – 4 işlem yapsa da, şu anda herhangi bir yerdeki ortalama 7 – 10 işlem arasındaki performans en yüksek değer olarak, en tepedeki yerini alıyor. Visa’nın saniyede 3000 olan işlemiyle karşılaştırıldığında ise gidilmesi gereken çok yol olduğu ortaya çıkıyor. Şimşek Ağı ( Lightning Network) ise blok zinciri teknolojileri için belki ileriye dönük bir miktar rahatlama sağlayabilir.

Bahsedilen Şimşek ağı veya iyileştirme girişimleri gerçekleşmez veya sekteye uğrarsa, rakip blockchain şirketi RChain (REV coin), bu konuda hem Bitcoin hem de Ethereum şirketlerinin sektördeki liderliğini eline alacaktır. Matematik dehası ve yazılım mühendisi Greg Meredith’in buluşu olan bu kripto para cidden hesaba katılması ve hiç de küçümsenmemesi gereken bir güç.

Ekip tarafından ortaya atılan iddialı hedefler oldukça etkileyici olsa da, teknolojilerinin ilk vaadini yerine getirip getiremeyeceği önümüzdeki zamanlarda görülecektir. Facebook ölçeğinde içerik aktarırken, aynı zamanda VISA seviyesinde işlem hacmini sağlamayı başarabilmek oldukça çetrefilli bir iş aslında.

Bu, bu derece ölçeklenebilirliğin nasıl sağlanacağı sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Blok zinciri teknolojisi piyasa için can alıcı bir yenilik olsa da, Rchain yetkilileri ilk günden itibaren ölçekleme sorunları ile boğuşuyor gibi görünüyor. Şu an için, bunun nasıl gerçekleştirileceği konusundaki açıklamalar pek tatmin edici değil. RChain‘i kullanan ilk yazılım projesinin 2018’in sonlarında açıklanacağını bilmekteyiz. Bu araç “Merkür” olarak adlandırılacak ve RHOC adı verilen sanal makineleri, REV coin’lerini ve de yeni teknoloji harikası REV coinlerin kullanımını gerektirecektir.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

RChain’in Diğer Projelerden Ayıran Şey Nedir? Yatırım Yapmaya Değer mi?

iğer projelerden farkına bakmakta fayda var.Sadece ICO tokenlerinin satışlarının son zamanlarda nasıl başladığına baksak bile, son tahlilde ne kadar paranın artırılabileceği görülecektir. Şimdiye kadar, hatırı sayılır yatırımcıdan 5 milyon ABD dolarından fazla para toplanmıştır. Bu da olumlu bir işarettir. Projenin, takımın toplamayı umut ettiği kadar başarılı olduğu varsayılarak, son hedef 15 milyon ABD dolarıdır.

Ayrıca, bu tokenlerin satın alanlar bazı taahhütlere bağlı kalmak zorundadır. Her katılımcı, projeye bu şekilde veya benzer bir yolla katılmayı taahhüt etmelidir. Örneğin, finansal modellere bakabilir, herhangi bir ağ çalıştırmayı deneyebilir veya kod doğrulama etkinliğini gerçekleştirmeyi teklif edebilirler. Çoğu yatırım projesinin alıcılarından aktif katılımını beklememesi göz önüne alındığında, Rchain blockchain teknolojisi oldukça farklı bir yöntemdir.

Görünüşe göre, RChain  (REV coin) hâlihazırda aktif olan özel ve kamusal Blockchian ile uyumlu olacak. Doğaldır ki bu da kesinlikle farklı blok zincirleri arasında yeni bir uyumluluk atmosferi getirecektir. Zaten, şu anda dolaşımda pek çok farklı blokchain ağı olduğu için, hepsinin bir şekilde birlikte çalışması için bir yol bulunması kaçınılmazdı. Projenin sözünü yerine getirip getiremeyeceği  henüz zihinlerde soru işaretine sebep olsa da ,RChain insanların aradığı çözüm olabilir.

REV Coin (Revain) Piyasa Değeri ₺9,030,894,481 - 0.33%

REV Coin (Revain) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺9,020,831,554 - 0.33%

REV Coin (Revain) Dolaşan Arz 85,061,485,690 REV

REV Coin (Revain) Toplam Arz 85,061,485,690

REV Coin (Revain) Sıralaması #91

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner64
Namaz Vakti 07 Şubat 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 22 54
2. Fenerbahçe 21 45
3. Başakşehir 21 40
4. Beşiktaş 21 39
5. A.Demirspor 21 38
6. Trabzonspor 22 38
7. Kayserispor 21 32
8. Konyaspor 21 27
9. Karagümrük 21 26
10. Gaziantep FK 22 25
11. Alanyaspor 22 25
12. Sivasspor 22 24
13. Antalyaspor 21 24
14. Hatayspor 21 23
15. Ankaragücü 21 22
16. Kasımpaşa 22 22
17. Giresunspor 21 21
18. İstanbulspor 22 21
19. Ümraniye 21 14
Takımlar O P
1. Samsunspor 22 42
2. Eyüpspor 21 41
3. Bodrumspor 21 38
4. Pendikspor 22 37
5. Rizespor 21 37
6. Keçiörengücü 22 37
7. Sakaryaspor 22 37
8. Bandırmaspor 21 34
9. Boluspor 22 34
10. Manisa FK 21 30
11. Göztepe 22 30
12. Adanaspor 22 25
13. Tuzlaspor 22 22
14. Altay 22 19
15. Erzurumspor 22 18
16. Altınordu 21 17
17. Gençlerbirliği 22 16
18. Denizlispor 22 16
19. Yeni Malatyaspor 22 17
Takımlar O P
1. Arsenal 20 50
2. M.City 21 45
3. M. United 21 42
4. Newcastle 21 40
5. Tottenham 22 39
6. Brighton 20 34
7. Brentford 21 33
8. Fulham 22 32
9. Chelsea 21 30
10. Liverpool 20 29
11. Aston Villa 21 28
12. Crystal Palace 21 24
13. Nottingham Forest 21 24
14. Leicester City 21 21
15. Wolves 21 20
16. West Ham United 21 19
17. Leeds United 20 18
18. Everton 21 18
19. Bournemouth 21 17
20. Southampton 21 15
Takımlar O P
1. Barcelona 20 53
2. Real Madrid 20 45
3. Real Sociedad 20 39
4. Atletico Madrid 20 35
5. Rayo Vallecano 20 32
6. Villarreal 20 31
7. Real Betis 20 31
8. Athletic Bilbao 20 29
9. Osasuna 20 29
10. Mallorca 20 28
11. Girona 20 24
12. Celta Vigo 20 23
13. Real Valladolid 20 23
14. Almeria 20 22
15. Espanyol 20 21
16. Sevilla 20 21
17. Valencia 20 20
18. Cadiz 20 19
19. Getafe 20 18
20. Elche 20 9