banner72

ONT Coin (Ontology) Nedir? ONT Coin (Ontology) Yorumları, Ontology Teknik Analiz, Ontology Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? ONT Coin (Ontology) Coin yorum ve grafiği

ONT Coin (Ontology) Nedir? ONT Coin (Ontology) Yorumları, Ontology Teknik Analiz, Ontology Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? ONT Coin (Ontology) Coin yorum ve grafiği

Coin 08.04.2021, 17:05 Tarsus Haber
ONT Coin (Ontology) Nedir? ONT Coin (Ontology) Yorumları, Ontology Teknik Analiz, Ontology Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? ONT Coin (Ontology) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de ONT Coin (Ontology) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında ONT Coin (Ontology) Nedir? ONT Coin (Ontology) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda ONT Coin (Ontology) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse ONT Coin (Ontology)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar ONT Coin (Ontology)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? ONT Coin (Ontology) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

ONT Coin (Ontology) Stop/Loss neresidir? ONT Coin (Ontology) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar ONT Coin (Ontology) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Ontology, kripto para birimleri hakkında çok az bilgisi olan veya hiç bilgisi olmayan şirketlerin blockchain teknolojisini işlerine entegre etmelerine izin vermek için tasarlanmış nispeten yeni bir halka açık blok zinciridir.

Ontology ağı, kullanıcıların halka açık blok zincirlerini farklı uygulama türleri için özelleştirmesine ve blok zinciri teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmasına olanak tanır.

Merkezi olmayan uygulamaları desteklemek, Ontology platformunu Ethereum'un doğrudan rakibi olarak konumlandırıyor.

Ontology platformunda iki kripto para bulunur - ONT olarak bilinen Ontology tokenı ve ONG olarak bilinen Ontology Gas tokenı.

Ontology Gas token, 2018 yılında Ontology MainNet'in piyasaya sürülmesiyle piyasaya sürüldü ve platforma katkıda bulunan kullanıcılar için bir tazminat biçimi olarak hizmet ediyor.

Ontology platformu, OnChain adlı bir Çinli şirket tarafından 2017 yılında yeniden oluşturuldu. Platform, projeyi yöneten uzman Erik Zhang, Jun Li ve Da HongFei ile OnChain ekibi tarafından kuruldu. OnChain şirketi, NEO blok zincirinin kurucusu olarak da biliniyor.

Platform, işletmelerin blok zinciri teknolojilerini dahili sistemlerinde ciddi değişiklikler yapmadan kurmalarına izin vermek amacıyla inşa edildi. Kurucular, blockchain teknolojilerini entegre etme sürecini basitleştirmek ve blockchain kullanımını herkes için mümkün kılmak istediler.

Platform, işletmelerin blok zinciri teknolojilerini dahili sistemlerinde önemli değişiklikler yapmadan kurmalarına izin vermek amacıyla oluşturuldu. Kurucular, blockchain teknolojilerini entegre etme sürecini basitleştirmek ve blockchain kullanımını herkes için mümkün kılmak istediler.

ICO yok
Bir ICO veya ICO'lar, Ontology gibi yeni blockchain projeleri için fon toplamanın en yaygın yöntemidir. Ancak bu platform için ICO yapılmadı. Bunun yerine, geliştiriciler, e-posta bülten listesine abone olan herkese ücretsiz olarak ONT coin verdiler (kripto topluluğunda "airdrop" olarak adlandırılır).

NEO ile ortaklık

Ontology'yi kuran aynı şirket, NEO blok zincirini de kurduğundan, ikisini birbirine bağlamanın akıllıca olacağına karar verdiler. Bunu, Ontology'yi artırmak ve popülaritesini artırmak için NEO topluluğunu kullanarak yaptılar. Bu nedenle, piyasaya sürülme sırasında tüm NEO sahiplerine ücretsiz ONT koinleri verdiler.

Ontology’nin Benzersiz Yönleri

Ontology MainNet piyasaya sürüldükten sonra, ağa yeni bir kripto para türü tanıtıldı. Bu, Ontology blok zincirine özgü Ontology Gas token (ONG) idi. ONG, platformun işleyişine katkıda bulunan kullanıcılar için bir ödül olarak oluşturuldu. Platforma ve yeni blok zincirlerinin oluşturulmasına katkıda bulunarak, kullanıcılar ONG şeklinde işlem ücreti kazanabilirler. Bu sistem, kullanıcıları ağ içinde aktif kalmaya teşvik eder.

Platformun İşlevselliği

Platformun yaygın olarak kabul görmesinin nedenlerinden biri, işletmelerin hem özel hem de halka açık blokajları kullanmasına izin vermesidir. Tek bir blok zinciri olarak çalışmadığı için Ontology ağı, kullanıcıların blok zinciri aracılığıyla verileri nasıl ve kiminle paylaşacağını kontrol etmesine olanak tanır. Bu, ONT'nin iş için bu kadar çekici olmasının ana nedenlerinden biridir, çünkü ayrı zincirlere izin verir ve bu nedenle birden çok amaca sahiptir.

Benzersiz Bir Ortam Olarak Ontoloji

Ontology platformunun bir başka özelliği de, VBFT olarak bilinen benzersiz bir fikir birliği mekanizmasını kullanmasıdır. Basitçe ifade etmek gerekirse, bir fikir birliği mekanizması, blok zincirlerinin işlemleri üçüncü bir taraf olmadan onaylama ve doğrulama şeklidir, böylece güvensiz ortamlar haline gelir. VBFT mekanizması; Proof-of-Stake konsensüsü (PoS), Bizans Hata Toleranslı (BFT) ve Doğrulanabilir Rastgele Fonksiyonu (VRF) içeren üç farklı fikir birliği modelinin bir kombinasyonudur. Bu özellik nedeniyle Ontology geliştiricileri, VBFT mekanizması daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin verdiği için platformun saniyede binlerce işlemi gerçekleştirebileceğini iddia ediyor.

Neden Ontology Kullanılıyor?

Ontology ağının pek çok potansiyeli vardır çünkü dahili sistemlerde değişiklik olmadan uygulanması kolaydır. Bu, tüm iş türleri ve endüstriler için uygun hale getirir. Yalnızca finansal işlemler için değil veri işlemleri için de kullanılır. En önemlisi, Ontology daha hızlı, daha güvenli ve çok daha ucuz işlemlere izin verir.

NEO Blockchain Tarafından Destekleniyor

Ontology ağı, OnChain'in NEO blok zinciri tarafından desteklendiğinden, diğer benzer projelere göre önemli bir avantaja sahiptir. NEO blockchain ortaklığı sayesinde Ontology platformu, merkezi olmayan uygulamaları da destekler ve akıllı sözleşme özellikleri sunar. Ayrıca, Ontology ekibi, bu blockchain platformunun tüm güvenlik standartlarını ve gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için Çin hükümeti ile yakın bir şekilde çalıştı.

Ontology’nin Faydaları

Ontology, kullanıcıların üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan veri ve para işlemlerini gerçekleştirmesine olanak tanır. Tüm işlemleri, benzersiz VBFT konsensüs mekanizması ile güvence altına alınmıştır. Sınırsız potansiyelinin yanı sıra, Ontology platformunun en büyük faydalarından biri, projenin arkasında duran profesyonellerden oluşan bir ekibin desteğidir. Ontology, NEO blok zincirinin muazzam başarısından da sorumlu olan OnChain'in güvenilir uzmanları tarafından oluşturuldu.

Ontology networkü güvenli bilgi kayıt deposu, birinci yönetim için hardware opsiyonları ve şifreli veri analizi gibi imkanlar sunan ve güven, kimlik, yetkilendirme, onay gibi konulardaki problemleri çözen bir blockchain teknolojisidir.

Ontology coin nedir?

Platform, işletmelerin blockchain teknolojisini dahili sistemlerinde kolay bir şekilde kurmalarını sağlamak amacıyla geliştirildi. Kurucular, blockchain teknolojilerini entegre etme sürecini basitleştirmek ve herkesin kullanabilmesini mümkün kılmak istedi.

Bununla birlikte her türlü aplikasyon için bir çerçeve sunuyor. Buna merkeziyetsiz veri değişimi ve API ve APK yada diğer modüller aracılığıyla yönetim protokolü de dahil.

ontology nedir Ontology nedir? ONT coin ne işe yarar?

Ontology kamusal ve özel blockchain uygulamasına izin veren bir matrix blockhain formudur. Bu da Ontology’yi bir çok iş ve endüstri için ideal bir uygulama haline getiriyor. Ontology NEO gibi diğer blockchain uygulamaları ile de bağlanarak işlem yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ontolojy veri onayı, veri değişimi ve benzer işlemleri gerçekleştirmek üzere endüstriler arasında güven ekosistemi yaratmak istiyor. Bu uygulama IoT dahil neredeyse tüm sektörlerde uygulanabilir. Finans, Sigorta, Medya, Yazılım Geliştirme, Ödeme, Tıp ve emtia satışı gibi.

Ontology nedir? Ontology (ONT) coin nasıl alınır? Geleceği var mıdır?

Ontology NeoContracts üzerine inşa edilmiş ve NEP5 tokens token olarak üretilmiş bir token olan ONT ile işlem yapıyor.

Ontology platformu bilgi ve kimlik saklamak için kullanırken NEO token platformu olarak çalışır.

Son airdrop 1 Mart 2018 tarihinde gerçekleşti. Eğer 1 Martta cüzdanınızda yada borsa hesabınızda NEO varsa her bir NEO’ya karşılık 0,2 ONT gönderilecekti. Bunun 0,1 ONT’si Martın 1. haftasında ikinci kısmı ise 2018’in ikinci çeyreğinde Ontology’nin Mainnet’i çıktığında gönderildi.

Kucoin ve Binance borsaları kullanıcılarının ONT airdrop’unu destekleyen iki borsaydı. Eğer bir NEO cüzdanınızda yada bu borsalarda NEO bulundurduysanız 1 Mart tarihinde bu durumda siz de ONT tokenı hak kazanmaktaydınız. Neon Cüzdanı da ONT bulundurmak için kullanılabilen bir cüzdan.

ONT Coin (Ontology) Piyasa Değeri ₺12,293,673,259 - 1.03%

ONT Coin (Ontology) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺15,196,611,089 - 1.03%

ONT Coin (Ontology) Dolaşan Arz 808,974,658 ONT - 81%

ONT Coin (Ontology) Maks Arz 1,000,000,000

ONT Coin (Ontology) Toplam Arz 1,000,000,000

ONT Coin (Ontology) Sıralaması #75

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
29
parçalı bulutlu
banner64
Namaz Vakti 04 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 7 17
2. Adana Demirspor 8 17
3. Konyaspor 8 17
4. Galatasaray 8 17
5. Trabzonspor 8 16
6. Beşiktaş 8 15
7. Fenerbahçe 7 14
8. Kayserispor 8 12
9. Kasımpaşa 8 12
10. Gaziantep FK 8 11
11. Alanyaspor 8 9
12. Giresunspor 7 8
13. İstanbulspor 7 8
14. Karagümrük 7 6
15. Antalyaspor 7 6
16. Ankaragücü 7 4
17. Sivasspor 8 4
18. Hatayspor 7 4
19. Ümraniye 8 2
Takımlar O P
1. Keçiörengücü 7 14
2. Eyüpspor 7 14
3. Sakaryaspor 7 12
4. Pendikspor 7 12
5. Bodrumspor 7 11
6. Manisa FK 6 11
7. Boluspor 6 11
8. Bandırmaspor 6 11
9. Samsunspor 7 10
10. Rizespor 6 9
11. Tuzlaspor 7 9
12. Göztepe 7 8
13. Adanaspor 7 7
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Erzurumspor 6 6
16. Altay 7 6
17. Altınordu 6 3
18. Ö.K Yeni Malatya 7 3
19. Denizlispor 7 2
Takımlar O P
1. Arsenal 8 21
2. M.City 8 20
3. Tottenham 8 17
4. Brighton 7 14
5. Chelsea 7 13
6. M. United 7 12
7. Newcastle 8 11
8. Fulham 8 11
9. Liverpool 7 10
10. Brentford 8 10
11. Everton 8 10
12. Leeds United 7 9
13. Bournemouth 8 9
14. Aston Villa 8 8
15. West Ham United 8 7
16. Southampton 8 7
17. Crystal Palace 7 6
18. Wolves 8 6
19. Leicester City 8 4
20. Nottingham Forest 8 4
Takımlar O P
1. Barcelona 7 19
2. Real Madrid 7 19
3. Athletic Bilbao 7 16
4. Real Betis 7 15
5. Atletico Madrid 7 13
6. Osasuna 7 13
7. Real Sociedad 7 13
8. Villarreal 7 12
9. Valencia 7 10
10. Rayo Vallecano 7 10
11. Celta Vigo 7 10
12. Mallorca 7 8
13. Girona 7 7
14. Getafe 7 7
15. Real Valladolid 7 7
16. Espanyol 7 5
17. Sevilla 7 5
18. Almeria 7 4
19. Cadiz 7 4
20. Elche 7 1