OMG Coin (Omg Network) Nedir? OMG Coin (Omg Network) Yorumları, Omg Network Teknik Analiz, Omg Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? OMG Coin (Omg Network) Coin yorum ve grafiği

OMG Coin (Omg Network) Nedir? OMG Coin (Omg Network) Yorumları, Omg Network Teknik Analiz, Omg Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? OMG Coin (Omg Network) Coin yorum ve grafiği

Coin 08.04.2021, 17:38 Tarsus Haber
OMG Coin (Omg Network) Nedir? OMG Coin (Omg Network) Yorumları, Omg Network Teknik Analiz, Omg Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? OMG Coin (Omg Network) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de OMG Coin (Omise Network) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında OMG Coin (Omise Network) Nedir? OMG Coin (Omise Network) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda OMG Coin (Omise Network) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse OMG Coin (Omise Network)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar OMG Coin (Omise Network)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? OMG Coin (Omise Network) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

OMG Coin (Omise Network) Stop/Loss neresidir? OMG Coin (Omise Network) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar OMG Coin (Omise Network) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

OMG Network Ethereum ağı için oluşturulmuş bir layer-2 ölçeklendirme çözümüdür. Eski adı OmiseGo’dur. OMG Network sayesinde kullanıcılar, ETH ve ERC20 tabanlı tokenlar ile Ethereum ağında daha hızlı ve ucuz maliyetli işlemler gerçekleştirebilirler. Platform bu yolla Ethereum’daki ölçeklenebilirlik sorununu hafifletmeyi amaçlıyor. Platformun kullandığı side-chain teknolojisi olan MoreViable Plasma ile saniyede binlerce işlem ölçeklendirilebiliyor.

2017 yılında OmiseGo olarak kurulan OMG Network dünyanın birçok bölgesinde 50’den çalışanı ile Tayland merkezinden yönetiliyor. Platform Tayland menşeili bir fintech firması olan SYNQA’nın yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. OMG Network projesi, Ethereum işlemleri için hız ve düşük maliyet önerirken, ağın karbon ayak izini azaltmayı da hedeflemektedir.

Platformun yerel kripto parası OMG tokendır. OMG token 2017 yılında gerçekleşen ICO ile 25 milyon dolarlık bir fon toplamıştır. SYNQA yakın zamanda OMG için gerçekleştirdiği ve Toyota gibi büyük yatırımcıların katıldığı seri ile 80 milyon dolar daha toplamıştır. OMG için maksimum arz 140 milyon 245 bin 398 olarak belirlenmiştir ve bu arzın tamamı dolaşımdadır.

Eskiden OmiseGo olarak bilinen OMG Network, Ethereum blok zinciri için oluşturulmuş, gözetim dışı, katman-2 ölçekleme çözümüdür.  Bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olarak OMG Network, kullanıcıların ETH ve ERC20 token’ları ile doğrudan Ethereum ağında işlem yaparken olduğundan çok daha hızlı ve daha ucuza aktarmalarına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

Ağ, OMG ağındaki ücretler için ödeme yöntemlerinden biri olarak kullanılabilen ve sonunda stake edilebilecek olan OMG yardımcı program token’ı tarafından desteklenmektedir.

Bu yazımızda, “OMG Coin yorum, OMG coin Binance, OMG coin geleceği, OMG coin satın al” gibi konu başlıklarına değineceğiz.

OMG Network Coin, adını aldığı projenin bir yardımcı program token’ıdır. OMG Network, Ethereum’un önemli hız ve maliyet engellerinin, ana akım işletmelerin ürünlerini ve uygulamalarını ağ üzerinde oluşturmayı düşünmeden önce aşılması gerektiğine inanıyor.

Bu nedenle OMG Network projesi, Ethereum’u aynı anda karbon ayak izini azaltırken ölçeklemek isteyen işletmeler ve projeler için daha çekici hale getirmeye yardımcı olmak için oluşturuldu. Platform, Ethereum’a kıyasla elektrik kullanımını %99’a kadar azaltmaya ve ücretleri yaklaşık üçte iki düşürmeye yardımcı olan plazma tabanlı yan zincir çözümüyle başarırken, varlıkların temel Ethereum ağı tarafından güvende kalmasını sağlıyor.

Platformun kendisi, 2017 ICO sırasında elde edilen 25 milyon dolarlık fonla destekleniyor. Ayrıca, OMG Network ana şirketi SYNQA, kısa süre önce C Serisi finansman olarak 80 milyon dolar daha artırdı ve Toyota Financial Services Corporation ve Sumitomo Mitsui Banking Corporation da dahil olmak üzere birçok büyük yatırım şirketi tarafından desteklendi.

OMG Network ana ağı sonunda, kullanıcıların ağın güvenliğini sağlamasına ve ödüller kazanmasına yardımcı olmak için token’larını paylaşmalarına olanak tanıyan bir Proof of Stake (POS) konsensüs sistemine geçecek.

O zamana kadar OMG Network alt zincirleri, temelde tek bir blok üreticisi (OMG Network’ün kendisi) tarafından kontrol edilen basitleştirilmiş bir teminat kanıtı biçimi olan bir otorite kanıtı (PoA) konsensüs mekanizması ile güvence altına alındı. OMG Network, hazır olur olmaz POS’a geçiş yapmayı planlıyor, ardından OMG sahipleri, paylarını doğrulayıcılara devrederek ağın başarısı ve güvenliğinde paydaş haline gelebilecek.

OMG Network ile ilgili yorumlarda genellikle “OMG coin geleceği” konu başlığı için yorumlar yapıldığını görüyoruz. Yatırımcılara göre OMG token geleceği olan bir kripto para birimi ve kısa vadede kayıplara sebep olsa da uzun vadeli yatırımlarda kazandırdığı düşünülüyor.

Bunun yanı sıra OMG coin’in ETH 2.0 güncellemesinin ardından büyük artış yaşayacağı ve fiyatının rekor bile kırabileceği düşünülüyor.

OMG Coin grafiklerine bakıldığında kirpto para biriminin yazıın yayına hazırlandığı sırada 3,17 dolar ile ve 0,00024093 BTC ile işlem gördüğünü görüyoruz. Bunun yanında yine grafikler değerlendirildiğinde OMG token’ın 16 Temmuz 2017 tarihinde 0,3196 dolar ile dibi gördüğünü ve 8 Ocak 2018 tarihinde 28,35 dolar ile rekor kırdığını belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak CoinMarketCap verilerine göre 444.203.913 USD piyasa hacmi ile 36. sırada yer alan OMG token’ın dolaşımdaki hacmi de 140.245.398 OMG. OMG coin’in toplam arz miktarının ise ne olacağı ifade edilmiyor.

Ödeme ağlarını merkezsizleştirmeye ve kamuya açık bir finansal sistem yaratmaya çalışan Ethereum tabanlı PoS algoritması kullanan bir blockchain platformudur.

OmiseGo, Omise isimli Tayland merkezli bir firmanın Ethereum blockchain tabanlı umuma açık finansal teknoloji altyapı projesi. Proje, ana akım dijital cüzdanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olup, gerçek zamanlı, eşler arası (P2P) değer değişimi ve ödeme hizmetleri sunmaktadır.

Omisego geleceği parlak projeler arasında sayılabilir. Proje daha çok bankaları ve ödeme işlemlerini değiştirmeye odaklanıyor. OMG’nun kendi ücretsiz orijinal cüzdanı mevcut.Proje, ödeme finansal kurumlar ve ağ geçitleri arasındaki temel koordinasyon sorununa çözüm sunmayı amaçlıyor.

Merkeziyetsiz bir banka, merkeziyetsiz bir borsa ve varlık tabanlı blockchain çıkış kapısı olarak faaliyet gösterir. Platformun hedefi finansal sistemi absorbe etmek ve mevcut geleneksel kurumları işlemez hale getirmek. Sloganı ise “UnBank The Banked” yani Bankalaştırılanları Bankasızlaştırmak.

OmiseGo kullanıcıları ödeme, havale, bordro, B2B ticaret, tedarik zinciri finansmanı, sadakat programları, varlık yönetimi ve ticaret gibi finansal işlemleri ve diğer hizmetleri merkezi olmayan bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Ana şirket Omise, 2013 yılında kuruldu ve o zamandan beri 6.000’den fazla kullanıcısına blockchain tabanlı kripto para ve kart çözümleri sundu. Omise, Kasım 2016 tarihinde Forbes tarafından “Fintech Rockstar” olarak tanımlandı.

OMG Coin (Omise Network) Piyasa Değeri ₺11,027,919,708 - 2.12%

OMG Coin (Omise Network) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺11,027,919,767 - 2.12%

OMG Coin (Omise Network) Dolaşan Arz 140,245,398 OMG

OMG Coin (Omise Network) Maks Arz 140,245,399

OMG Coin (Omise Network) Toplam Arz 140,245,398

OMG Coin (Omise Network) Sıralaması #83

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner64
Namaz Vakti 04 Şubat 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 21 51
2. Fenerbahçe 21 45
3. Başakşehir 21 40
4. Beşiktaş 21 39
5. A.Demirspor 21 38
6. Trabzonspor 21 38
7. Kayserispor 21 32
8. Konyaspor 21 27
9. Karagümrük 21 26
10. Gaziantep FK 22 25
11. Alanyaspor 21 25
12. Sivasspor 22 24
13. Antalyaspor 21 24
14. Ankaragücü 21 22
15. Kasımpaşa 21 22
16. Giresunspor 21 21
17. Hatayspor 20 20
18. İstanbulspor 21 18
19. Ümraniye 21 14
Takımlar O P
1. Samsunspor 21 41
2. Eyüpspor 21 41
3. Bodrumspor 21 38
4. Rizespor 21 37
5. Pendikspor 22 37
6. Keçiörengücü 21 37
7. Sakaryaspor 21 34
8. Bandırmaspor 21 34
9. Boluspor 22 34
10. Göztepe 21 30
11. Manisa FK 20 29
12. Adanaspor 22 25
13. Tuzlaspor 22 22
14. Altay 22 19
15. Erzurumspor 22 18
16. Altınordu 21 17
17. Denizlispor 22 16
18. Yeni Malatyaspor 22 17
19. Gençlerbirliği 21 13
Takımlar O P
1. Arsenal 20 50
2. M.City 20 45
3. Newcastle 21 42
4. M. United 21 42
5. Tottenham 21 36
6. Brighton 20 34
7. Brentford 21 33
8. Fulham 22 32
9. Chelsea 21 30
10. Liverpool 20 29
11. Aston Villa 21 28
12. Crystal Palace 21 24
13. Leicester City 21 21
14. Nottingham Forest 20 21
15. Wolves 21 20
16. Leeds United 19 18
17. West Ham United 21 18
18. Everton 21 18
19. Bournemouth 21 17
20. Southampton 21 15
Takımlar O P
1. Barcelona 19 50
2. Real Madrid 19 45
3. Real Sociedad 19 39
4. Atletico Madrid 20 35
5. Villarreal 20 31
6. Real Betis 19 31
7. Athletic Bilbao 20 29
8. Rayo Vallecano 19 29
9. Osasuna 20 29
10. Mallorca 19 25
11. Almeria 19 22
12. Girona 19 21
13. Sevilla 19 21
14. Espanyol 20 21
15. Valencia 19 20
16. Celta Vigo 19 20
17. Real Valladolid 19 20
18. Cadiz 20 19
19. Getafe 20 18
20. Elche 20 9