NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN Coin (The New Kind of Network) Yorumları, The New Kind of Network Teknik Analiz, The New Kind of Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NKN Coin (The New Kind of Network) Coin yorum ve grafiği

NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN Coin (The New Kind of Network) Yorumları, The New Kind of Network Teknik Analiz, The New Kind of Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NKN Coin (The New Kind of Network) Coin yorum ve grafiği

Coin 09.04.2021, 13:38 Tarsus Haber
NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN Coin (The New Kind of Network) Yorumları, The New Kind of Network Teknik Analiz, The New Kind of Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NKN Coin (The New Kind of Network) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de NKN Coin (The New Kind of Network) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN

Coin (The New Kind of Network) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda NKN Coin (The New Kind of Network) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse NKN Coin (The New Kind of Network)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar NKN Coin (The New Kind of Network)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? NKN Coin (The New Kind of Network) için bu fiyattan alım yapılır mı? 
NKN Coin (The New Kind of Network) Stop/Loss neresidir? NKN Coin (The New Kind of Network) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı yatırımcılar NKN Coin (The New Kind of Network) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

NKN Coin, ağ bant genişliğini ve internet bağlantısını paylaşmak için halka açık Blockchain tabanlı eşler arası Ağlar için açık kaynaklı bir protokol olan New Kind of Network’ün yerel token’ıdır. Ocak 2018’de başlatılan proje, Mathematica ve Wolfram | Alpha’nın yaratıcısı Stephen Wolfram ile açık anahtarlı kriptografinin mucidi Whitfield Diffie’yi danışman olarak bünyesinde barındırıyor. Bunun yanı sıra, NKN Mainnet, Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü ve 25.000’e kadar tam fikir birliği node’una sahip.

NKN coin yorumlarına bakıldığında genel itibari ile kripto para biriminin gelecek vaat ettiği yönünde değerlendirmeler yapıldığı görülüyor. Ancak son zamanlarda net bir fiyat artış grafiği çimediği için NKN coin’in düşüşe geçebileceği de düşünülüyor. Bu sebeple analistlerden net bir fiyat açıklaması gelmezken yatırımcılarında temkinli bir şekilde işlem yaptığı görülüyor.

NKN, yeni bir halka açık Blockchain tarafından desteklenen ve yeni bir uçtan uca ağ bağlantı protokolü ve ekosistem türüdür. Platform, internet kullanıcılarını, ağ bağlantılarını paylaşmaya ve kullanılmayan bant genişliğini kullanmaya motive etmek için ekonomik teşvikler kullanıyor. NKN’nin açık, verimli ve sağlam ağ altyapısı, uygulama geliştiricilerin merkezi olmayan internet oluşturmalarına olanak tanıyor. Böylece herkes güvenli, düşük maliyetli ve evrensel olarak erişilebilir bağlantının keyfini çıkarabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
NKN için dikkate değer kullanım durumları arasında aşağıdaki 4 madde sayılabilir:

İçerik Dağıtım sistemi
Edge computing
D-chat (güvenli mesajlaşma uygulaması)
nShell

Öte yandan NKN platformu kullanıcılarına, NKN cüzdanı, D-Chat, NKN haberleri, madencilik node izleme ve IoT iletişimi ve kontrolünü birleştiren bir mobil uygulama olan nMobile’i sunuyor. Buna ek olarak d-chat sayesinde kullanıcılar, genel ve izinli gruplar için sunucusuz sohbet, güvenli ve özel bire bir sohbet gibi imkanlardan faydalanabiliyorlar.

Ayrıca platformu nFTP hizmeti, herhangi bir sunucu olmadan doğrudan istemciler arasında güvenli ve yüksek hızlı dosya aktarım imkanı sunuyor.

Bunların yanında NKN platformu kullanıcılarına ekstra güvenlik ve gizlilik sunduğunu da ifade ediyor ve bu durum kullanıcıların pozitif yorumlar yapmasını sağlıyor.

NKN Coin avantajı, oldukça fazla kripto para borsası tarafından listelenmesidir. Bu kapsamda NKN Coin sahipleri al-sat işleminde her bir kripto para borsasındaki farklı fiyat değerlerinden yararlanarak, arbitraj yapma imkanı bulurlar.

Diğer bir avantaj NKN Coin’in, NKN Wallet’ın masaüstü modelinde ağdan gelebilecek saldırılardan tam korunmasıdır. Cüzdanın virüslü bir cihaza indirilmemesi halinde riskler en aza indirilir. Cüzdanlar arası transferi sınır ötesine yapabilme ve düşük masraf ödeme avantajlarını kazandırır.

NKN Coin dezavantajı geleceğinin oldukça belirsiz görülmesidir. Analistler onu orta ve uzun vadeli yatırımlar için önermemeyi tercih ediyorlar. Değer kaybını 2021 senesi içinde yapması bekleniyor. Diğer bir dezavantajı ise fiyat oynaklığına sahip olması, Anlık fiyat takibi ile bu dezavantajı minimize etmek mümkünken, bu negatif yanın her kripto para biriminde olduğu bilinmelidir. The New Kind of Network (NKN), internet kullanıcılarının "ağ bağlantılarını paylaşmalarını ve kullanılmayan bant genişliğini kullanmalarını" sağlayarak ağ kaynaklarını daha fazla dağıtmayı öngörüyor.

NKN, bir Hizmet Olarak Platform ürünü olan dataRide'ı ve dApp'leri geliştirmek için SDK'ları içerir. NKN'nin kendisi, nMobile (şifrelenmiş güvenli bir mobil cüzdan ve sohbet uygulaması), nCDN (içerik dağıtımı için kitle kaynaklı bir hizmet) veya D-chat (sunucusuz, güvenli ve özel sohbet) gibi birkaç dApp'i zaten başlattı.NKN’nin temelini oluşturan blockchain, Proof-of-Work (PoW) fikir birliği mekanizmasına dayanır.

NKN, öngörülen merkezi olmayan internete erişmek için kullanılması gereken bir yardımcı program jetonuna sahiptir, çünkü bu, esasen, ağ bağlantısı ve veri aktarım kapasitesinin bir tokenize edilmiş birim anlamına geliyor. NKN, bir node’un aldığı beklenen ödüllerin ağına bağlı olduğu bir Röle Kanıtı mekanizması olan benzersiz bir Çoğunluk Oyu Hücresel Otomat konsensüs algoritması.

Bir node, verileri iletirken dijital bir imza ekleyerek röle iş yükünü kanıtlar ve bu daha sonra bir fikir birliği algoritması aracılığıyla sistem tarafından kabul edilir. Ağdaki nodelar arasındaki rekabet, ideal olarak sistemi düşük gecikmeli, yüksek bant genişliğine sahip bir veri iletim ağı yönüne doğru yönlendirecektir. Madencilik ve işlem ücretlerinin yanı sıra, NKN tokenı, NKN ekosisteminde (nCDN, TUNA) hizmet satın almak için de kullanılabilir.

NKN'nin topluluk büyüme stratejileri şunları içerir: Konferanslar, buluşmalar ve hackathonlar gibi ortak etkinliklerde borsalar, VC'ler ve ortak tokenlı projeleriyle çalışma. NKN cüzdanına ek olarak yerleşik bir özel mesajlaşma (D-sohbet) işlevine sahip yaklaşan mobil uygulamasıyla kripto dışı kullanıcıları cezbetmek. Geliştiricilerin NKN teknolojisinin üzerine inşa etmelerine yardımcı olmak için bloglar yayınlamak. Gelişmekte olan ülkelerdeki madencilik düğümleri için ek token ödülleri sağlamak.

NKN Coin (The New Kind of Network) Piyasa Değeri ₺6,489,868,102 - 67.00%

NKN Coin (The New Kind of Network) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺11,119,134,396 - 67.00%

NKN Coin (The New Kind of Network) Dolaşan Arz 583,666,666 NKN - 58%

NKN Coin (The New Kind of Network) Maks Arz 1,000,000,000

NKN Coin (The New Kind of Network) Toplam Arz 700,000,000

NKN Coin (The New Kind of Network) Sıralaması #110

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
24
açık
banner64
Namaz Vakti 24 Haziran 2021
İmsak 03:32
Güneş 05:17
Öğle 12:49
İkindi 16:40
Akşam 20:11
Yatsı 21:49
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 38 86
2. M. United 38 74
3. Liverpool 38 69
4. Chelsea 38 67
5. Leicester City 38 66
6. West Ham 38 65
7. Tottenham 38 62
8. Arsenal 38 61
9. Leeds United 38 59
10. Everton 38 59
11. Aston Villa 38 55
12. Newcastle 38 45
13. Wolverhampton 38 45
14. Crystal Palace 38 44
15. Southampton 38 43
16. Brighton 38 41
17. Burnley 38 39
18. Fulham 38 28
19. West Bromwich 38 26
20. Sheffield United 38 23
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 38 86
2. Real Madrid 38 84
3. Barcelona 38 79
4. Sevilla 38 77
5. Real Sociedad 38 62
6. Real Betis 38 61
7. Villarreal 38 58
8. Celta de Vigo 38 53
9. Granada 38 46
10. Athletic Bilbao 38 46
11. Osasuna 38 44
12. Cádiz 38 44
13. Valencia 38 43
14. Levante 38 41
15. Getafe 38 38
16. Deportivo Alaves 38 38
17. Elche 38 36
18. Huesca 38 34
19. Real Valladolid 38 31
20. Eibar 38 30