banner72

NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN Coin (The New Kind of Network) Yorumları, The New Kind of Network Teknik Analiz, The New Kind of Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NKN Coin (The New Kind of Network) Coin yorum ve grafiği

NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN Coin (The New Kind of Network) Yorumları, The New Kind of Network Teknik Analiz, The New Kind of Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NKN Coin (The New Kind of Network) Coin yorum ve grafiği

Coin 09.04.2021, 13:38 Tarsus Haber
NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN Coin (The New Kind of Network) Yorumları, The New Kind of Network Teknik Analiz, The New Kind of Network Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NKN Coin (The New Kind of Network) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de NKN Coin (The New Kind of Network) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında NKN Coin (The New Kind of Network) Nedir? NKN

Coin (The New Kind of Network) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda NKN Coin (The New Kind of Network) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse NKN Coin (The New Kind of Network)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar NKN Coin (The New Kind of Network)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? NKN Coin (The New Kind of Network) için bu fiyattan alım yapılır mı? 
NKN Coin (The New Kind of Network) Stop/Loss neresidir? NKN Coin (The New Kind of Network) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı yatırımcılar NKN Coin (The New Kind of Network) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

NKN Coin, ağ bant genişliğini ve internet bağlantısını paylaşmak için halka açık Blockchain tabanlı eşler arası Ağlar için açık kaynaklı bir protokol olan New Kind of Network’ün yerel token’ıdır. Ocak 2018’de başlatılan proje, Mathematica ve Wolfram | Alpha’nın yaratıcısı Stephen Wolfram ile açık anahtarlı kriptografinin mucidi Whitfield Diffie’yi danışman olarak bünyesinde barındırıyor. Bunun yanı sıra, NKN Mainnet, Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü ve 25.000’e kadar tam fikir birliği node’una sahip.

NKN coin yorumlarına bakıldığında genel itibari ile kripto para biriminin gelecek vaat ettiği yönünde değerlendirmeler yapıldığı görülüyor. Ancak son zamanlarda net bir fiyat artış grafiği çimediği için NKN coin’in düşüşe geçebileceği de düşünülüyor. Bu sebeple analistlerden net bir fiyat açıklaması gelmezken yatırımcılarında temkinli bir şekilde işlem yaptığı görülüyor.

NKN, yeni bir halka açık Blockchain tarafından desteklenen ve yeni bir uçtan uca ağ bağlantı protokolü ve ekosistem türüdür. Platform, internet kullanıcılarını, ağ bağlantılarını paylaşmaya ve kullanılmayan bant genişliğini kullanmaya motive etmek için ekonomik teşvikler kullanıyor. NKN’nin açık, verimli ve sağlam ağ altyapısı, uygulama geliştiricilerin merkezi olmayan internet oluşturmalarına olanak tanıyor. Böylece herkes güvenli, düşük maliyetli ve evrensel olarak erişilebilir bağlantının keyfini çıkarabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
NKN için dikkate değer kullanım durumları arasında aşağıdaki 4 madde sayılabilir:

İçerik Dağıtım sistemi
Edge computing
D- (güvenli mesajlaşma uygulaması)
nShell

Öte yandan NKN platformu kullanıcılarına, NKN cüzdanı, D-Chat, NKN haberleri, madencilik node izleme ve IoT iletişimi ve kontrolünü birleştiren bir mobil uygulama olan nMobile’i sunuyor. Buna ek olarak d- sayesinde kullanıcılar, genel ve izinli gruplar için sunucusuz sohbet, güvenli ve özel bire bir sohbet gibi imkanlardan faydalanabiliyorlar.

Ayrıca platformu nFTP hizmeti, herhangi bir sunucu olmadan doğrudan istemciler arasında güvenli ve yüksek hızlı dosya aktarım imkanı sunuyor.

Bunların yanında NKN platformu kullanıcılarına ekstra güvenlik ve gizlilik sunduğunu da ifade ediyor ve bu durum kullanıcıların pozitif yorumlar yapmasını sağlıyor.

NKN Coin avantajı, oldukça fazla kripto para borsası tarafından listelenmesidir. Bu kapsamda NKN Coin sahipleri al-sat işleminde her bir kripto para borsasındaki farklı fiyat değerlerinden yararlanarak, arbitraj yapma imkanı bulurlar.

Diğer bir avantaj NKN Coin’in, NKN Wallet’ın masaüstü modelinde ağdan gelebilecek saldırılardan tam korunmasıdır. Cüzdanın virüslü bir cihaza indirilmemesi halinde riskler en aza indirilir. Cüzdanlar arası transferi sınır ötesine yapabilme ve düşük masraf ödeme avantajlarını kazandırır.

NKN Coin dezavantajı geleceğinin oldukça belirsiz görülmesidir. Analistler onu orta ve uzun vadeli yatırımlar için önermemeyi tercih ediyorlar. Değer kaybını 2021 senesi içinde yapması bekleniyor. Diğer bir dezavantajı ise fiyat oynaklığına sahip olması, Anlık fiyat takibi ile bu dezavantajı minimize etmek mümkünken, bu negatif yanın her kripto para biriminde olduğu bilinmelidir. The New Kind of Network (NKN), internet kullanıcılarının "ağ bağlantılarını paylaşmalarını ve kullanılmayan bant genişliğini kullanmalarını" sağlayarak ağ kaynaklarını daha fazla dağıtmayı öngörüyor.

NKN, bir Hizmet Olarak Platform ürünü olan dataRide'ı ve dApp'leri geliştirmek için SDK'ları içerir. NKN'nin kendisi, nMobile (şifrelenmiş güvenli bir mobil cüzdan ve sohbet uygulaması), nCDN (içerik dağıtımı için kitle kaynaklı bir hizmet) veya D- (sunucusuz, güvenli ve özel sohbet) gibi birkaç dApp'i zaten başlattı.NKN’nin temelini oluşturan blockchain, Proof-of-Work (PoW) fikir birliği mekanizmasına dayanır.

NKN, öngörülen merkezi olmayan internete erişmek için kullanılması gereken bir yardımcı program jetonuna sahiptir, çünkü bu, esasen, ağ bağlantısı ve veri aktarım kapasitesinin bir tokenize edilmiş birim anlamına geliyor. NKN, bir node’un aldığı beklenen ödüllerin ağına bağlı olduğu bir Röle Kanıtı mekanizması olan benzersiz bir Çoğunluk Oyu Hücresel Otomat konsensüs algoritması.

Bir node, verileri iletirken dijital bir imza ekleyerek röle iş yükünü kanıtlar ve bu daha sonra bir fikir birliği algoritması aracılığıyla sistem tarafından kabul edilir. Ağdaki nodelar arasındaki rekabet, ideal olarak sistemi düşük gecikmeli, yüksek bant genişliğine sahip bir veri iletim ağı yönüne doğru yönlendirecektir. Madencilik ve işlem ücretlerinin yanı sıra, NKN tokenı, NKN ekosisteminde (nCDN, TUNA) hizmet satın almak için de kullanılabilir.

NKN'nin topluluk büyüme stratejileri şunları içerir: Konferanslar, buluşmalar ve hackathonlar gibi ortak etkinliklerde borsalar, VC'ler ve ortak tokenlı projeleriyle çalışma. NKN cüzdanına ek olarak yerleşik bir özel mesajlaşma (D-sohbet) işlevine sahip yaklaşan mobil uygulamasıyla kripto dışı kullanıcıları cezbetmek. Geliştiricilerin NKN teknolojisinin üzerine inşa etmelerine yardımcı olmak için bloglar yayınlamak. Gelişmekte olan ülkelerdeki madencilik düğümleri için ek token ödülleri sağlamak.

NKN Coin (The New Kind of Network) Piyasa Değeri ₺6,489,868,102 - 67.00%

NKN Coin (The New Kind of Network) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺11,119,134,396 - 67.00%

NKN Coin (The New Kind of Network) Dolaşan Arz 583,666,666 NKN - 58%

NKN Coin (The New Kind of Network) Maks Arz 1,000,000,000

NKN Coin (The New Kind of Network) Toplam Arz 700,000,000

NKN Coin (The New Kind of Network) Sıralaması #110

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
25
parçalı az bulutlu
banner64
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 7 17
2. Adana Demirspor 8 17
3. Konyaspor 8 17
4. Galatasaray 8 17
5. Trabzonspor 8 16
6. Beşiktaş 8 15
7. Fenerbahçe 7 14
8. Kayserispor 8 12
9. Kasımpaşa 8 12
10. Gaziantep FK 8 11
11. Alanyaspor 8 9
12. Giresunspor 7 8
13. İstanbulspor 7 8
14. Karagümrük 7 6
15. Antalyaspor 7 6
16. Ankaragücü 7 4
17. Sivasspor 8 4
18. Hatayspor 7 4
19. Ümraniye 8 2
Takımlar O P
1. Keçiörengücü 7 14
2. Eyüpspor 7 14
3. Sakaryaspor 7 12
4. Pendikspor 7 12
5. Bodrumspor 7 11
6. Manisa FK 6 11
7. Boluspor 6 11
8. Bandırmaspor 6 11
9. Samsunspor 7 10
10. Rizespor 6 9
11. Tuzlaspor 7 9
12. Göztepe 7 8
13. Adanaspor 7 7
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Erzurumspor 6 6
16. Altay 7 6
17. Altınordu 6 3
18. Ö.K Yeni Malatya 7 3
19. Denizlispor 7 2
Takımlar O P
1. Arsenal 8 21
2. M.City 8 20
3. Tottenham 8 17
4. Brighton 7 14
5. Chelsea 7 13
6. M. United 7 12
7. Newcastle 8 11
8. Fulham 8 11
9. Liverpool 7 10
10. Brentford 8 10
11. Everton 8 10
12. Leeds United 7 9
13. Bournemouth 8 9
14. Aston Villa 8 8
15. West Ham United 8 7
16. Southampton 8 7
17. Crystal Palace 7 6
18. Wolves 8 6
19. Leicester City 8 4
20. Nottingham Forest 8 4
Takımlar O P
1. Barcelona 7 19
2. Real Madrid 7 19
3. Athletic Bilbao 7 16
4. Real Betis 7 15
5. Atletico Madrid 7 13
6. Osasuna 7 13
7. Real Sociedad 7 13
8. Villarreal 7 12
9. Valencia 7 10
10. Rayo Vallecano 7 10
11. Celta Vigo 7 10
12. Mallorca 7 8
13. Girona 7 7
14. Getafe 7 7
15. Real Valladolid 7 7
16. Espanyol 7 5
17. Sevilla 7 5
18. Almeria 7 4
19. Cadiz 7 4
20. Elche 7 1