NEXO Coin (Nexo) Nedir? NEXO Coin (Nexo) Yorumları, Nexo Teknik Analiz, Nexo Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NEXO Coin (Nexo) Coin yorum ve grafiği

NEXO Coin (Nexo) Nedir? NEXO Coin (Nexo) Yorumları, Nexo Teknik Analiz, Nexo Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NEXO Coin (Nexo) Coin yorum ve grafiği

Coin 07.04.2021, 17:19 Tarsus Haber
NEXO Coin (Nexo) Nedir? NEXO Coin (Nexo) Yorumları, Nexo Teknik Analiz, Nexo Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? NEXO Coin (Nexo) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de NEXO Coin (Nexo) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında NEXO Coin (Nexo) Nedir? NEXO Coin (Nexo) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda NEXO Coin (Nexo) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse NEXO Coin (Nexo)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar NEXO Coin (Nexo)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? NEXO Coin (Nexo) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

NEXO Coin (Nexo) Stop/Loss neresidir? NEXO Coin (Nexo) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar NEXO Coin (Nexo) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Kripto paranız sizin için çalışsın” sloganıyla yola çıkan Nexo platformu, anında 45’in üzerinde geleneksel para birimi üzerinden kredi almanıza imkan sağlıyor. Ayrıca boşta duran varlıklarınızın da günlük olarak faiz kazandırmasını sağlar.

Nexo Nedir?

Nexo platformu ve onun tokenı NEXO, ana faaliyeti anında kripto para destekli krediler sağlamak olan Nexo blockchain tabanlı sistemin çekirdeğini oluşturuyor.

Nisan 2018'de başlatılan platform, kripto kredilerinin satın alınmasının her zamankinden daha kolay hale getirildiği modeli, kredilerin kredi puanı kontrollerine güvenmeden itibari parada mevcut olmasıyla teşvik etmeyi amaçlıyor.

Kullanıcıların, desteklenen kripto tokenlarını Nexo cüzdanlarına yatırmaları ve ardından nakit temelli kredilerini hemen almaları gerekir.

Sistem, dijital varlıkları aracılığıyla müşterilerin likiditesine destek sağlamanın ek bir bonusu ile likiditeyi otomatik ve esnek bir şekilde güvence altına almak için bir araç olarak tasarlanmıştır. Nexo, Bitcoin, Ethereum, XRP, Cardano, Monero vb. Gibi popüler seçenekler dahil olmak üzere 20'den fazla kripto para birimini destekler.

Ödemeler USD, EUR, BTC, ETH ve NEXO tokenları ile desteklenir. Blockchain teknolojisi, Nexo Oracle bileşeninin Ethereum tabanlı akıllı sözleşmeleri işlemenin yanı sıra belirli bir krediyle ilgili verileri depolamakla görevlendirildiği Nexo'nun kalbinde şeffaflık odaklı sistemin omurgasını sağlar. Son olarak, platformun NEXO tokenı, faiz kapsamındaki güvenlik görevi gören bir ERC-20 tokenı.

Credissimo ekibi, modern kripto teknolojisiyle desteklenen dijital varlıklar dünyasına benzer bir işlevsellik sunmaya çalıştı ve böylece Nexo projesini doğurdu.

Kripto ile ilgili projelerin kendilerini genellikle düzenleyici kurumların incelemesi altında bulduğu ve halkı ikaz ettiği düşünüldüğünde, Credissimo'nun birkaç Avrupa bankacılık ve finansal hizmetler otoritesinin gözetiminde çalıştığı göz önüne alındığında, Nexo ile ilgili durum en azından biraz daha rahat olmalıdır.

Nexo Neyi Başarmaya Çalışıyor?
Nexo projesi, geliştiricilerinin finansal teknoloji endüstrisinde en acil olarak tanımladığı birkaç sorunu çözme hırsından doğdu.

Nexo, özellikle kriptoların artan popülaritesi çağında, dijital varlıkların boşta durmasını önlemek istiyor. Kripto para birimlerini yaygınlaştırma süreci hala devam ederken, bu teknolojileri ilk benimseyenler zaten önemli bir servet yarattı. Nexo geliştiricileri, yatırımcıların, işadamlarının, madencilerin ve profesyonel olmayan kullanıcıların, ya düzenlemelerin olmaması ya da yeterli teknolojik altyapının olmaması nedeniyle değeri zaman içinde boşta kalabilecek dijital varlıklara el koymaktan kaçınarak bu zenginlikten yararlanmasını istiyor.

Nexo’nun anlık kripto kredisi modeli, uzun süreli tutma sorununu iki düzeyde çözmeye çalışır: kullanıcılar, USD, JPY veya EUR gibi fiat para birimleri cinsinden ifade edilebilen "canlı" nakde erişimi güvence altına alırken, kripto varlıklarını elinde tutmaya devam edebilir. Ek olarak, kripto destekli kredileri, Nexo hesaplarıyla bağlantılı dijital varlıkların piyasa değeri tarafından güvence altına alınma avantajından yararlanacak.

Dijital varlıkların tasfiyesi, Nexo'nun hızlı bir şekilde elde edilebilen nakit erişimiyle azaltmayı umduğu yorucu ve uzun süreli bir süreç olabilir. Günümüzün dijital varlıkları, gereksinimleri bir platformdan diğerine büyük ölçüde değişebilen kripto borsalarında işlem görüyor. Genellikle yavaş hareket eden prosedürleri ve geri çekilme sınırlamaları bazen modern dijital ekonominin taleplerine uygun olarak görülmez. Bu, bu varlıkları itibari para birimlerine dönüştüren ve müşterilere ek ücretler ve prosedür darboğazları yükleyen normal bankalarla çalışma ihtiyacı ile daha da şiddetlenir. Nexo ekibi, bu uygulamaları azaltmayı ve nakit paraya küresel erişim sunmayı umuyor, bu da kullanıcıların yatırım fırsatlarını yakalama ve likidite ihtiyaçlarını zamanında karşılama konusunda daha çevik olmalarını sağlıyor. Aynı zamanda dijital varlık sahiplerinin ek işlem, para çekme veya platform ücreti ödemesi gerekmez.

Nexo'nun izin verdiği şekilde, dijital varlıklar üzerindeki mülkiyetin elde tutulması, sahiplerine değer takdiri / amortismanı ile uğraşırken daha fazla esneklik sağlamalıdır. Dijital varlıklarını fiat para birimleri için satma baskısından kurtulmuş olan dijital varlıkların sahipleri, bu varlıkların zamanında sağlayabileceği gelecekteki fiyat değişikliklerinden kar etme seçeneğine sahiptir. Nexo tarafından satışa alternatif olarak sağlanan kripto kredileri, sermaye kazançlarını korumalarına ve varlıklarının zenginlik yaratma potansiyeli ile daha fazlasını yapmalarına izin vermelidir. Ek olarak, dijital varlıkların fiili satışının gerçekleşmemesi gerçeği, Nexo kullanıcıları genellikle bu koşullar altında tetiklenen vergilere maruz kalmayacaklar.

Nexo platformunun ilk kuruluşu olan 2007 yılında kurulan Credissimo, dört girişimcinin kullanışlı online tüketici kredisi ürünleri sağlayarak verimsiz kredi piyasasını düzeltmeyi amaçladığı bir platform olarak ortaya çıktı. 10 yılı aşkın fintech tecrübesi ile Nexo platformunda bu güne kadar 250.000’den fazla müşteri işlem gerçekleştirdi.

İlk IPO’sunu 2014 yılında düzenleyen Credissimo, 2017 yılında Avrupa FinTech Ödülleri 2017’de En İyi 10 Alternatif Finansçı arasına girdi ve “Finans Sektörü İnovasyonları” ve “Hizmet Kalitesi” alanında iki Forbes Business Awards 2017 ödülü almaya hak kazandı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Bunların yanında Nexo, faaliyetleri sürekli Deloitte tarafından denetlenen ödüllü bir ekiple çalışıyor. Ayrıca Nexo Danışma Kurulu’nda TechCrunch ve Polymath kurucuları gibi sektörün önde gelen isimleri yer alıyor.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre Nexo’nun başarısı 10 yıldan uzun süredir Avrupa çapında milyonlarca kişiye hizmet veren ve Avrupa Bankacılık ve Finansal Hizmetler Mevzuatı doğrultusunda düzenli olarak denetlenen lider bir Fintech grubuyla çalışmasından kaynaklanıyor.

Nexo platformunun kendi token’ı olan NEXO, kredi portföyünün temel varlıkları ile uyumlu bir şekilde çalışan token olarak karşımıza çıkıyor. NEXO’nun en önemli özellikleri arasında dünyanın ilk Amerika Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) uyumlu varlık temelli  token’ı olması yer alıyor.

Bunların yanında NEXO token sahiplerine şirket karından %30 oranında düzenli olarak pasif gelir sağladığı belirtiliyor. Ayrıca NEXO token, kripto destekli anında kredilerde %50’ye kadar indirimli faiz oranlarından faydalanma imkanı da tanıyor. NEXO token, BTC, ETH, XRP, LTC, NEXO, BNB ve birkaç büyük stablecoin’e ek olarak platformda teminat olarak da kabul ediliyor.

Öte yandan Nexo, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayan ve 256-bit şifrelemeyle en üst düzey koruma sağlayan güvenli bir kredi platformu olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Nexo, tüm kripto varlıklarını korumak için BitGo ile birlikte çalışıyor. Lloyd’s sigortasına ve Goldman Sachs desteğine sahip olan BitGo koruması sayesinde varlıklar sigortalı bir şekilde saklanmış oluyor.

NEXO Coin (Nexo) Piyasa Değeri ₺12,654,003,180 - 3.99%

NEXO Coin (Nexo) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺22,596,433,806 - 3.99%

NEXO Coin (Nexo) Dolaşan Arz 560,000,011 NEXO - 56%

NEXO Coin (Nexo) Maks Arz 1,000,000,000

NEXO Coin (Nexo) Toplam Arz 1,000,000,000

NEXO Coin (Nexo) Sıralaması #70

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
36
açık
banner64
Namaz Vakti 28 Temmuz 2021
İmsak 04:00
Güneş 05:36
Öğle 12:53
İkindi 16:42
Akşam 20:00
Yatsı 21:29
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 38 86
2. M. United 38 74
3. Liverpool 38 69
4. Chelsea 38 67
5. Leicester City 38 66
6. West Ham 38 65
7. Tottenham 38 62
8. Arsenal 38 61
9. Leeds United 38 59
10. Everton 38 59
11. Aston Villa 38 55
12. Newcastle 38 45
13. Wolverhampton 38 45
14. Crystal Palace 38 44
15. Southampton 38 43
16. Brighton 38 41
17. Burnley 38 39
18. Fulham 38 28
19. West Bromwich 38 26
20. Sheffield United 38 23
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0