FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) Yorumları, Flow Teknik Analiz, Flow Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? FLOW Coin (Flow) Coin yorum ve grafiği

FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) Yorumları, Flow Teknik Analiz, Flow Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? FLOW Coin (Flow) Coin yorum ve grafiği

Coin 09.04.2021, 16:50 Tarsus Haber
FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) Yorumları, Flow Teknik Analiz, Flow Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? FLOW Coin (Flow) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de FLOW Coin (Flow) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda FLOW Coin (Flow) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse FLOW Coin (Flow)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar FLOW Coin (Flow)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? FLOW Coin (Flow) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

FLOW Coin (Flow) Stop/Loss neresidir? FLOW Coin (Flow) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar FLOW Coin (Flow) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Flow (FLOW) son 1 aydaki fiyat artışı ve başarılı projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren bir kripto para birimi haline geldi. Peki son 1 ayda %200 oranında değer kazanan Flow nedir? Ne işe yarar? Gelin birlikte inceleyelim.

Flow, yeni nesil uygulamalar, oyunlar ve bunlara güç veren dijital varlıklar için oluşturulmuş yeni bir blok zinciridir. Flow, yeni nesil oyunların, uygulamaların ve onlara güç veren dijital varlıkların temeli olarak tasarlanmış hızlı, merkezi olmayan ve geliştirici dostu bir blok zinciridir. Flow, sürekli olarak harika tüketici blok zinciri deneyimleri sunan bir ekip tarafından oluşturulan tek katmanlı blok zinciridir: CryptoKitties, Dapper Wallet, NBA Top Shot.

FLOW Token Nedir?

FLOW token (FLOW), Flow ağı için yerel para birimi ve yeni, kapsayıcı ve sınırsız bir dijital ekonomi için temel taştır. Flow dijital altyapı için FLOW token’ı ağa güç sağlayan yakıttır. FLOW, ağ ve üstündeki tüm uygulamaların çalışması için gereken para birimidir. FLOW, bir ödeme yöntemi ve tüm Flow ekonomisi için uzun vadeli bir rezerv varlığı olarak tasarlanmıştır. Token, doğrulayıcılar, geliştiriciler ve kullanıcılar tarafından FLOW ağına katılmak ve ödüller kazanmak için kullanılır. Ayrıca ücretler için ve gelecekteki protokol yönetişimine katılmak için de kullanılır.

Flow Ekosistemi

Flow, temelden benimsenmesi için tasarlanmış bir blok zinciridir ve protokol katmanında kullanılabilirlik iyileştirmeleri oluşturan tek blok zinciridir. En iyi geliştiriciler ve dünyanın en büyük markalarından bazıları şimdiden Flow’u geliştiriyor ve üst düzey içerikle tamamen yeni deneyimler sağlıyor.

Flow, en iyi eğlence markalarından, geliştirme stüdyolarından ve girişimlerden oluşan zengin bir ekosisteme sahiptir. Flow ekosistem ortakları arasında Warner Music, Ubisoft, NBA ve UFC gibi küresel IP markaları; Animoca Brands, Sumo Digital ve nWay dahil olmak üzere önde gelen oyun geliştiricileri; Circle ve Binance gibi kripto para liderleri; Opensea da dahil olmak üzere yeni nesil yüksek büyüme girişimleri arasında birkaç dikkate değer proje bulunuyor.

Flow’u Benzersiz Kılan Nedir?

Flow’un temel amacı mevcut çözümlerden ders almak, öğrenmek ve bunları geliştirmektir. Flow şunları sağlar:

Çok rollü mimari: Flow’un tasarımı türünün tek örneğidir ve ağın, konsensüsün dağıtılmasına veya ademi merkeziyetçiliğini azaltmaya gerek kalmadan milyarlarca kullanıcıya hizmet verecek şekilde ölçeklenmesine olanak tanır.

Kaynak odaklı programlama: Flow’daki akıllı sözleşmeler, kripto paralar ve uygulamaları için kolay ve güvenli bir programlama dili olan Cadence ile yazılmıştır.

Geliştirici ergonomisi: Yükseltilebilir akıllı sözleşmelerden Flow emülatörüne kadar, bu ağ, topluluk için değerli ürünler oluşturmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Tüketici katılımı: Flow, fiat para birimlerinden kripto paraya güvenli ve düşük sürtünmeli bir yol sağlayan ödeme rampaları ile ana akım tüketiciler için tasarlanmıştır.

CryptoKitties ekibi tarafından tasarlanan Flow ağı; merkeziyetsiz, hızlı ve yazılımcı dostu bir platformdur. Flow ağının merkezinde NFT’ler, dijital varlıklar, oyunlar ve uygulamalar bulunur. Flow kullanıcıları, ağda bulunan uygulamalar sayesinde verilerini kontrol altında tutabilirler. Flow, standart bir blockchain ağındaki node sistemini değiştirmiştir. Flow’da normalde bir node’un yaptığı iş; toplama, konsensüs, uygulama ve doğrulama olarak dört farklı kola ayrılır. Böylece ağda yapılan işlemler daha hızlı ve verimli gerçekleşir.

Cadence isimli programlama dilini kullanan Flow’da akıllı sözleşmelere güncelleme yapmak ve hataları düzeltmek kolaylaşır. Bunun yanı sıra, fiat tabanlı ve algoritmik stablecoinler Flow ağına entegre edilebilir. Flow; Samsung, Endeavor, SVAngel, AppWorks, USV, NBA, Ubisoft, Warner Music Group gibi şirketlerle çalışmaktadır.

FLOW token, Flow ağına güç verir. Ağda geliştirilen uygulama, NFT ve diğer dijital varlıklar FLOW token ile işlem görür. Ayrıca işlem ücretlerini öderken ya da oy kullanırken FLOW ile ödeme yapılır. Staking yapılan ağda, stake ödülü olarak FLOW token verilir.

Flow blok zinciri, yeni nesil merkezsiz uygulamalar, oyunlar ve bunlara güç veren dijital varlıklar için oluşturulmuş merkeziyetsiz uygulamadır. FLOW kripto parası, Flow dijital ekonomisinde kullanılan kripto para, oyunlar, akıllı sözleşmeler ve merkezsiz uygulamaları kullanmak için gereklidir. Aynı zamanda FLOW, Flow ağı için yerel para birimi, stake etme, yönetişim, işlem ücretlerinin ödenmesi ve ağdaki ana rezerv varlığı için özel bir kripto paradır.

Geliştiricilerin ve kullanıcıların flow blok zinciri üzerinde işlem yapabilmelerine olanak tanıyan FLOW, hizmetler için ödeme ve kişiler arasında ödemeler yapabilmeyi kolaylaştırmaktadır. Kişiler arası merkezsiz ödeme yöntemi sunan bu kripto para, oldukça tabana yayılmıştır.

Flow ekibi, kripto parayı oldukça tabana yayıp geniş bir katılım sağlamıştır. Çünkü kripto paranın belirli odaklar tarafından toplanması, ağın güvenilirliğine zarar verecekti. Bu yüzden ekip üç farklı satış turu düzenleyip küçük miktarlarda kripto paraları yatırımcılara satarak, herkesin yatırım yapabilmesini sağlayıp aynı zamanda ağın güvenliğini de kontrol altında tutmuştur.

Flow, topluluk için üretilmiştir. Kendini yeni nesil merkezsiz ekosistemlere adayan ekip, yazılımcıların, içerik oluşturucuların ve tüketicilerin ekosisteme katkıda bulundukları için ödüllendirildiği bir dünya hayal eden ve bunun için yeni nesil bir blok zincir oluşturmuşlardır.

Flow, ağı destekleyen doğrulayıcılara hisseleri oranında işlem ücretlerinden pay vermektedir. Diğer blok zincirlerin aksine, Flow’daki doğrulayıcılar yani madenciler, nispeten ucuz donanımlarla flow kripto parasını kazanmaya ve ağın güvenliğini sağlamaya aday olabilirler.

Geliştiricilerin ağı geliştirmede aktif olarak önünü açan FLOW, yatırımcı tabanını geniş bir kitleye yaymakta kararlı. Herkesin ağ içerisinde aktif rol oynayabilmesini sağlayan yönetişim kripto para modelini benimseyen ekip, geliştiricilere farklı ödül sistemleri de sunmaktadır.

Cadence programlama dili ile geliştirme yapabileceğiniz ve yeni programlama dilleri öğrenebileceğiniz ve kripto para birimi kazanabileceğiniz bu platform herkese açıktır.

FLOW Coin (Flow) Piyasa Değeri ₺9,964,147,883 - 3.73%

FLOW Coin (Flow) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺392,542,508,552

FLOW Coin (Flow) Dolaşan Arz 33,967,817 FLOW - 3%

FLOW Coin (Flow) Maks Arz 1,338,178,864

FLOW Coin (Flow) Toplam Arz 1,344,157,523

FLOW Coin (Flow) Sıralaması #87

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner64
Namaz Vakti 31 Ocak 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 20 48
2. Fenerbahçe 20 44
3. Başakşehir 20 40
4. Beşiktaş 19 38
5. Adana Demirspor 20 37
6. Trabzonspor 20 35
7. Kayserispor 20 29
8. Konyaspor 20 27
9. Alanyaspor 20 25
10. Karagümrük 19 22
11. Gaziantep FK 20 22
12. Ankaragücü 20 22
13. Antalyaspor 19 21
14. Giresunspor 20 21
15. Hatayspor 19 20
16. Kasımpaşa 20 19
17. Sivasspor 20 18
18. İstanbulspor 20 15
19. Ümraniye 20 14
Takımlar O P
1. Samsunspor 21 41
2. Eyüpspor 21 41
3. Bodrumspor 21 38
4. Keçiörengücü 21 37
5. Pendikspor 21 34
6. Rizespor 20 34
7. Bandırmaspor 20 34
8. Sakaryaspor 21 34
9. Boluspor 21 34
10. Göztepe 21 30
11. Manisa FK 20 29
12. Adanaspor 21 22
13. Altay 21 19
14. Tuzlaspor 21 19
15. Erzurumspor 21 18
16. Altınordu 21 17
17. Ö.K Yeni Malatya 21 16
18. Gençlerbirliği 21 13
19. Denizlispor 21 13
Takımlar O P
1. Arsenal 19 50
2. M.City 20 45
3. Newcastle 20 39
4. M. United 20 39
5. Tottenham 21 36
6. Brighton 19 31
7. Fulham 21 31
8. Brentford 20 30
9. Liverpool 19 29
10. Chelsea 20 29
11. Aston Villa 20 28
12. Crystal Palace 20 24
13. Nottingham Forest 20 21
14. Leicester City 20 18
15. Leeds United 19 18
16. West Ham United 20 18
17. Wolves 20 17
18. Bournemouth 20 17
19. Everton 20 15
20. Southampton 20 15
Takımlar O P
1. Barcelona 18 47
2. Real Madrid 18 42
3. Real Sociedad 19 39
4. Atletico Madrid 19 34
5. Villarreal 19 31
6. Real Betis 18 31
7. Rayo Vallecano 19 29
8. Osasuna 19 28
9. Athletic Bilbao 19 26
10. Mallorca 19 25
11. Almeria 19 22
12. Girona 19 21
13. Sevilla 19 21
14. Valencia 18 20
15. Espanyol 19 20
16. Celta Vigo 19 20
17. Real Valladolid 19 20
18. Cadiz 19 19
19. Getafe 19 17
20. Elche 19 6