FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) Yorumları, Flow Teknik Analiz, Flow Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? FLOW Coin (Flow) Coin yorum ve grafiği

FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) Yorumları, Flow Teknik Analiz, Flow Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? FLOW Coin (Flow) Coin yorum ve grafiği

Coin 09.04.2021, 16:50 Tarsus Haber
FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) Yorumları, Flow Teknik Analiz, Flow Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? FLOW Coin (Flow) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de FLOW Coin (Flow) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında FLOW Coin (Flow) Nedir? FLOW Coin (Flow) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda FLOW Coin (Flow) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse FLOW Coin (Flow)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar FLOW Coin (Flow)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? FLOW Coin (Flow) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

FLOW Coin (Flow) Stop/Loss neresidir? FLOW Coin (Flow) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar FLOW Coin (Flow) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Flow (FLOW) son 1 aydaki fiyat artışı ve başarılı projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren bir kripto para birimi haline geldi. Peki son 1 ayda %200 oranında değer kazanan Flow nedir? Ne işe yarar? Gelin birlikte inceleyelim.

Flow, yeni nesil uygulamalar, oyunlar ve bunlara güç veren dijital varlıklar için oluşturulmuş yeni bir blok zinciridir. Flow, yeni nesil oyunların, uygulamaların ve onlara güç veren dijital varlıkların temeli olarak tasarlanmış hızlı, merkezi olmayan ve geliştirici dostu bir blok zinciridir. Flow, sürekli olarak harika tüketici blok zinciri deneyimleri sunan bir ekip tarafından oluşturulan tek katmanlı blok zinciridir: CryptoKitties, Dapper Wallet, NBA Top Shot.

FLOW Token Nedir?

FLOW token (FLOW), Flow ağı için yerel para birimi ve yeni, kapsayıcı ve sınırsız bir dijital ekonomi için temel taştır. Flow dijital altyapı için FLOW token’ı ağa güç sağlayan yakıttır. FLOW, ağ ve üstündeki tüm uygulamaların çalışması için gereken para birimidir. FLOW, bir ödeme yöntemi ve tüm Flow ekonomisi için uzun vadeli bir rezerv varlığı olarak tasarlanmıştır. Token, doğrulayıcılar, geliştiriciler ve kullanıcılar tarafından FLOW ağına katılmak ve ödüller kazanmak için kullanılır. Ayrıca ücretler için ve gelecekteki protokol yönetişimine katılmak için de kullanılır.

Flow Ekosistemi

Flow, temelden benimsenmesi için tasarlanmış bir blok zinciridir ve protokol katmanında kullanılabilirlik iyileştirmeleri oluşturan tek blok zinciridir. En iyi geliştiriciler ve dünyanın en büyük markalarından bazıları şimdiden Flow’u geliştiriyor ve üst düzey içerikle tamamen yeni deneyimler sağlıyor.

Flow, en iyi eğlence markalarından, geliştirme stüdyolarından ve girişimlerden oluşan zengin bir ekosisteme sahiptir. Flow ekosistem ortakları arasında Warner Music, Ubisoft, NBA ve UFC gibi küresel IP markaları; Animoca Brands, Sumo Digital ve nWay dahil olmak üzere önde gelen oyun geliştiricileri; Circle ve Binance gibi kripto para liderleri; Opensea da dahil olmak üzere yeni nesil yüksek büyüme girişimleri arasında birkaç dikkate değer proje bulunuyor.

Flow’u Benzersiz Kılan Nedir?

Flow’un temel amacı mevcut çözümlerden ders almak, öğrenmek ve bunları geliştirmektir. Flow şunları sağlar:

Çok rollü mimari: Flow’un tasarımı türünün tek örneğidir ve ağın, konsensüsün dağıtılmasına veya ademi merkeziyetçiliğini azaltmaya gerek kalmadan milyarlarca kullanıcıya hizmet verecek şekilde ölçeklenmesine olanak tanır.

Kaynak odaklı programlama: Flow’daki akıllı sözleşmeler, kripto paralar ve uygulamaları için kolay ve güvenli bir programlama dili olan Cadence ile yazılmıştır.

Geliştirici ergonomisi: Yükseltilebilir akıllı sözleşmelerden Flow emülatörüne kadar, bu ağ, topluluk için değerli ürünler oluşturmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Tüketici katılımı: Flow, fiat para birimlerinden kripto paraya güvenli ve düşük sürtünmeli bir yol sağlayan ödeme rampaları ile ana akım tüketiciler için tasarlanmıştır.

CryptoKitties ekibi tarafından tasarlanan Flow ağı; merkeziyetsiz, hızlı ve yazılımcı dostu bir platformdur. Flow ağının merkezinde NFT’ler, dijital varlıklar, oyunlar ve uygulamalar bulunur. Flow kullanıcıları, ağda bulunan uygulamalar sayesinde verilerini kontrol altında tutabilirler. Flow, standart bir blockchain ağındaki node sistemini değiştirmiştir. Flow’da normalde bir node’un yaptığı iş; toplama, konsensüs, uygulama ve doğrulama olarak dört farklı kola ayrılır. Böylece ağda yapılan işlemler daha hızlı ve verimli gerçekleşir.

Cadence isimli programlama dilini kullanan Flow’da akıllı sözleşmelere güncelleme yapmak ve hataları düzeltmek kolaylaşır. Bunun yanı sıra, fiat tabanlı ve algoritmik stablecoinler Flow ağına entegre edilebilir. Flow; Samsung, Endeavor, SVAngel, AppWorks, USV, NBA, Ubisoft, Warner Music Group gibi şirketlerle çalışmaktadır.

FLOW token, Flow ağına güç verir. Ağda geliştirilen uygulama, NFT ve diğer dijital varlıklar FLOW token ile işlem görür. Ayrıca işlem ücretlerini öderken ya da oy kullanırken FLOW ile ödeme yapılır. Staking yapılan ağda, stake ödülü olarak FLOW token verilir.

Flow blok zinciri, yeni nesil merkezsiz uygulamalar, oyunlar ve bunlara güç veren dijital varlıklar için oluşturulmuş merkeziyetsiz uygulamadır. FLOW kripto parası, Flow dijital ekonomisinde kullanılan kripto para, oyunlar, akıllı sözleşmeler ve merkezsiz uygulamaları kullanmak için gereklidir. Aynı zamanda FLOW, Flow ağı için yerel para birimi, stake etme, yönetişim, işlem ücretlerinin ödenmesi ve ağdaki ana rezerv varlığı için özel bir kripto paradır.

Geliştiricilerin ve kullanıcıların flow blok zinciri üzerinde işlem yapabilmelerine olanak tanıyan FLOW, hizmetler için ödeme ve kişiler arasında ödemeler yapabilmeyi kolaylaştırmaktadır. Kişiler arası merkezsiz ödeme yöntemi sunan bu kripto para, oldukça tabana yayılmıştır.

Flow ekibi, kripto parayı oldukça tabana yayıp geniş bir katılım sağlamıştır. Çünkü kripto paranın belirli odaklar tarafından toplanması, ağın güvenilirliğine zarar verecekti. Bu yüzden ekip üç farklı satış turu düzenleyip küçük miktarlarda kripto paraları yatırımcılara satarak, herkesin yatırım yapabilmesini sağlayıp aynı zamanda ağın güvenliğini de kontrol altında tutmuştur.

Flow, topluluk için üretilmiştir. Kendini yeni nesil merkezsiz ekosistemlere adayan ekip, yazılımcıların, içerik oluşturucuların ve tüketicilerin ekosisteme katkıda bulundukları için ödüllendirildiği bir dünya hayal eden ve bunun için yeni nesil bir blok zincir oluşturmuşlardır.

Flow, ağı destekleyen doğrulayıcılara hisseleri oranında işlem ücretlerinden pay vermektedir. Diğer blok zincirlerin aksine, Flow’daki doğrulayıcılar yani madenciler, nispeten ucuz donanımlarla flow kripto parasını kazanmaya ve ağın güvenliğini sağlamaya aday olabilirler.

Geliştiricilerin ağı geliştirmede aktif olarak önünü açan FLOW, yatırımcı tabanını geniş bir kitleye yaymakta kararlı. Herkesin ağ içerisinde aktif rol oynayabilmesini sağlayan yönetişim kripto para modelini benimseyen ekip, geliştiricilere farklı ödül sistemleri de sunmaktadır.

Cadence programlama dili ile geliştirme yapabileceğiniz ve yeni programlama dilleri öğrenebileceğiniz ve kripto para birimi kazanabileceğiniz bu platform herkese açıktır.

FLOW Coin (Flow) Piyasa Değeri ₺9,964,147,883 - 3.73%

FLOW Coin (Flow) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺392,542,508,552

FLOW Coin (Flow) Dolaşan Arz 33,967,817 FLOW - 3%

FLOW Coin (Flow) Maks Arz 1,338,178,864

FLOW Coin (Flow) Toplam Arz 1,344,157,523

FLOW Coin (Flow) Sıralaması #87

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
33
açık
banner64
Namaz Vakti 29 Mayıs 2022
İmsak 03:38
Güneş 05:18
Öğle 12:44
İkindi 16:34
Akşam 19:59
Yatsı 21:33
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31