banner72

DENT Coin (Dent) Nedir? DENT Coin (Dent) Yorumları, Dent Teknik Analiz, Dent Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? DENT Coin (Dent) Coin yorum ve grafiği

DENT Coin (Dent) Nedir? DENT Coin (Dent) Yorumları, Dent Teknik Analiz, Dent Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? DENT Coin (Dent) Coin yorum ve grafiği

Coin 08.04.2021, 17:33 Tarsus Haber
DENT Coin (Dent) Nedir? DENT Coin (Dent) Yorumları, Dent Teknik Analiz, Dent Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? DENT Coin (Dent) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de DENT Coin (Dent) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında DENT Coin (Dent) Nedir? DENT Coin (Dent) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda DENT Coin (Dent) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse DENT Coin (Dent)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar DENT Coin (Dent)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? DENT Coin (Dent) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

DENT Coin (Dent) Stop/Loss neresidir? DENT Coin (Dent) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar DENT Coin (Dent) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

DENT Wireless, günümüzün en önemli ürünlerinden birini yani mobil veri ve bant genişliği kavramlarını, özgürleştirme ve demokratikleştirme misyonuna sahip bir şirkettir. Dent, telekomünikasyon ürünlerinin Blockchain aracılığı ile satılmasına ve satın alınmasına izin veriyor. Yani Dent ile bir sim kart online olarak Blockchain aracılığı ile satın alınabiliyor.

Bunların yanında DENT token’ları, mobil verilerin satın alınması ve satılması için evrensel para birimidir. Kullanıcılar AT&T, Verizon, Movistar, Telcel ve daha fazlası gibi dünyanın en büyük operatörlerinden veri satın almak için DENT’leri kullanabiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Platformun açıklamalarına göre günümüzde mobil veri erişimi, birçok insan için su veya elektrik kadar değerli. İnternet erişimi olmadığında ise insanlar bir şeyleri kaçırmaktan korkuyorlar. Ancak mobil verilere ve bant genişliğine erişim her ülkede sadece birkaç şirket tarafından kontrol ediliyor. Mobil operatörler arzı kısıtlıyor ve fiyatları yüksek tutuyor. Dolayısıyla Dent’in açıklamalarına göre operatörler çok kazanırken kullanıcılar hem istedikleri hizmeti alamıyor hem de çok fazla ödeme yapıyor.

Bu noktada Dent, mobil verileri ve bant genişliğini özgürleştirmek istiyor. Dolayısıyla  DENT piyasası, mobil veri için küresel bir platform olmayı ve ödemeleri küreselleştirmeyi hedefliyor.

DENT coin’in, platforma güç veren varlık olduğu ifade ediliyor. DENT piyasası, Ethereum Akıllı Sözleşmelerini yönetiyor ve sistemi etkin bir şekilde Blockchain tabanlı bir işlem platformu haline getiriyor. Kitle satışı, katılımcıların piyasada kullanılmadan önce düşük bir başlangıç ​​fiyatı ile DENT satın almalarına olanak tanıyor.

DENT Coin haberlerine bakıldığında yatırımcıların uzun vadede DENT’ten umutlu olduğu görülüyor. Yatırımcılara göre en az 5 yıl gibi bir süre sonra DENT kazandıracak bir coin olarak nitelendiriliyor. Ancak DENT’in düşük fiyatı sebebiyle bazı yatırımcıların da oldukça temkinli olduğu göze çarpıyor.

Bunların yanı sıra DENT coin Binance’in de en düşük fiyatlı kripto paraları arasında yer alıyor.

Platformun açıklamalarına göre Dent coin’in geleceğinde; DENT piyasasının geliri, spread ve komisyonlar yoluyla işlem ücretlerinden gelecek. Bu işlemler için DENT Token’ı oluşturuldu ve platformun amacı, mobil operatörlere, tüketicilere, işletmelere ve diğer piyasa katılımcılarına yeni açık dünyada mobil veri ihtiyaçlarını rekabet etmek ve çalıştırmak için kolay araçlar sağlamak.

Dent (DENT), telekom şirketinin (telekom) eski paradigmasına yeni bir bakış sunan benzersiz bir blockchain tabanlı projedir.

Daha spesifik olarak, hepsi blok zincirinin arkasında ve veri alışverişini kolaylaştırmak için yerleşik bir yardımcı para birimi ile sanal bir telekomünikasyon ve dünya çapında veri pazarı yaratıyorlar. Umut, mobil verilerin tıpkı merkezi olmayan herhangi bir kripto para biriminin yapabildiği gibi ağlar arasında serbestçe akmasına izin vermektir.

Bununla birlikte, DENT kurulu Telco alanında gerçekten bir "Dent" yapabilir mi?

Bu DENT kripto para incelemesinde, projeye, teknolojisine ve daha geniş yol haritasına derinlemesine bir göz atacağız. Ayrıca, DENT tokenları için uzun vadeli kullanım durumlarını ve uzun vadeli benimsenme ile karşılaşıp karşılaşamayacaklarını da analiz edeceğiz.

Küresel telekomünikasyon endüstrisi bir süredir yerleşmiş durumda, ancak yeni küresel gelir modelleri araştırıldıkça giderek değişken hale geliyor. Dünyanın küreselleşmesi, verilerin tüketilme ve değiş tokuş edilme biçimini altüst etti ve telekomun eski bekçisi, hayatta kalmak için birçok durumda ortaklıklar kurarak ayak uydurmaya çalışıyor.

Buna, serbest tüketicileri bölgesel telekomünikasyon şirketlerinin elinden arayan ve herkese mobil verileri satın alma ve kullanma konusunda seçme özgürlüğü vermeye çalışan blok zinciri tabanlı DENT geliyor.

Bu telekomünikasyon şirketleri için iyi haber, DENT'in onlara katılmaları için bir yol sunması ve böylece yeni bir küresel mobil veri pazarında alakasız olma olasılığını ortadan kaldırmasıdır.

DENT kurucuları, geleneksel telekomünikasyon şirketlerinin ihtiyaç duyduğu kilitlenmelerin, pek çok kişinin, sınırları ve coğrafi sınırları göz ardı ederek, kendileriyle birlikte akan sıvı bir ortam olarak verilere ihtiyaç duydukları şekilde erişmesini engellediğini gördüler.

Bunun yerine, kullanıcılardan "ev" bölgelerinin dışında dolaşım için fahiş ücretler tahsil edildi ve tüketicileri veri ve ağa erişim için sürekli olarak fazla ücretlendirilecekleri uzun vadeli planlara kilitleyen mobil sağlayıcı "silolarına" tabi oldular.

DENT, küresel veri planlarına birlikte çalışabilirlik ekleyerek, tüketicilerin kilidini açarak ve mobil veri ekosistemine milyarlarca dolar değer kazandırarak bu tüketici sorunlarını çözmeye çalışıyor. DENT, her ay boşa harcanan yaklaşık 5 milyar dolarlık veri olduğunu tahmin ediyor ve bu kullanılmayan verilerden yeni bir pazar ekonomisi yaratmak istiyorlar. Cisco tarafından yapılan bir araştırmaya göre 2016'da 7,2 milyar gigabayt mobil veri kullanılıyordu ve bu sadece o zamandan beri arttı.

DENT, mobil veri pazarını daha şeffaf ve bağlantılı hale getirerek, tüketicilerin mobil verilerini küresel bir pazarda satın almalarına, satmalarına ve ticaretine izin vererek boşa harcanan ve kullanılmayan mobil verilerdeki değeri ortaya çıkaracaktır.Geleneksel mobil veri endüstrisini bozmak için ortaya çıkan üç büyük trend var:

Veri için Faturalandırmanın Ayrıştırılması - Bu, şu anda en çok Netflix ve Hulu gibi akış hizmetlerinin geleneksel kablo operatörlerinden ayrıştırılmış kablo hizmetleri sunarak pazar payını aldığı kablo endüstrisinde belirgindir. Ayrıca, önce Cricket gibi sağlayıcılardan gelen hizmetleri ayrıştırmak için mobil veride bir hareket oldu. Şimdi DENT, mobil veri için küresel bir pazar oluşturarak bunu bir sonraki seviyeye taşıyor.

Uluslararası Dolaşım Giderlerinin Ortadan Kaldırılması - Geçmişte, eski telekomünikasyon sistemlerinin pahalı yönlendirme mimarisi nedeniyle uluslararası dolaşımda mobil veri elde etmek son derece pahalıydı. DENT, çok daha ucuz internet taşımacılığı ve blok zinciri kullanarak bunu aşıyor.

Kullandıkça öde Mobil Veri - Bu eğilim, ön ödemeli kablosuz sağlayıcılarla başladı, ancak şimdi DENT, küresel pazarları ve mobil verilerin metalaştırılması yoluyla bunu bir sonraki seviyeye taşıyacak. DENT ile verilerde en iyi fiyatı alacak ve yalnızca ihtiyacınız olanı satın alacaksınız.

ESIMS'lerin ve Esnek SIM'lerin Rolü

DENT gibi projeleri mümkün kılmaya yardımcı olan yeni teknolojilerden biri, Abone Kimlik Modülü (SIM) teknolojisinin değişen manzaralarıdır. Yeni eSIM ve Soft SIM teknolojisi, kullanıcıları fiziksel SIM kartlardan ayırır ve elektronik ve bulut tabanlı modeller kullanır.

ESIM telefonda yerleşiktir, ancak fiziksel bir mevcudiyetten vazgeçtiği ve bulut teknolojisini kullanarak çalıştığı için Yumuşak SIM tercih edilir. Her iki sürüm de bir kullanıcının mobil veri sağlayıcıları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına izin verir. DENT, kullanıcılara veri sağlayıcılarında seçme özgürlüğü sağlamak için bulut ve blok zinciri teknolojisinden yararlanmanın öncüsüdür.

Dent Nasıl Çalışır?

DENT, kullanıcılara dünya çapında bir telekom taşıyıcıları ağına anında erişim sağlamak için yardımcı program belirteci DENT'i kullanarak çalışacaktır. DENT, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 belirtecidir ve blockchain tabanlı bir mobil veri pazarını çalıştırmak için gereken yerleşik akıllı sözleşme işlevselliğini sağlar.

 Bir ERC-20 tokenı olarak DENT, MetaMask veya MyEtherWallet gibi herhangi bir ERC-20 uyumlu cüzdanda saklanabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar yakında DENT uygulama cüzdanında tutarak DENT'i hisse sahibi olabilecekler.

Dent ve DENT token nedir?

Ethereum ağı üzerine kurulan Dent, kullanılmayan mobil verilerin ihtiyacı olan kişilere ulaştırılmasını amaçlar. Dent, standart SIM kart kullanımının önüne geçmeyi hedefleyerek eSIM olarak adlandırılan dijital SIM teknolojisinin küresel çapta yaygınlaştırılmasını vizyon edinmiştir. 

Dent, eSIM ile tek operatör üzerinden 80 ülkede internet bağlantısı sağlandığını belirtmektedir. Kullanıcılar, eSIM uyumlu cihazlarla Dent Teams adlı uygulama ile ücretsiz mobil veri paylaşımı yapabilmektedir. Dent App aracılığıyla ise yüksek ücret ödemeden telefon görüşmeleri yapılabildiği söylenmektedir.

Dent, mobil verileri bir emtia gibi kendi borsası olan Dent Exchange’de alım-satıma sunmaktadır. Borsa, Türkiye dahil olmak üzere 40’tan fazla ülkede kullanılabilir. Borsadaki alım-satım işlemlerinde DENT token kullanılmaktadır. Dent’in ortakları arasında; Samsung Blockchain, GSMA, MEF, Telecom Infra Project, bunq, Enterprise Ethereum Alliance ve G+D Mobile Security bulunmaktadır.

Ağın yerel tokenı olan DENT; eSIM’e yeni kayıt yaptıranlara ödül olarak verilir. Aynı zamanda kullanıcılar pazaryerinde alım-satım yapmak için DENT kullanabilirken; oyun oynayarak, anket yaparak, uygulamayı her gün kullanarak da DENT kazanabilirler. Madenciliği olmayan token, borsalardan temin edilebilir.

DENT Coin (Dent) Piyasa Değeri ₺12,738,507,816 - 15.80%

DENT Coin (Dent) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺13,524,045,571 - 15.80%

DENT Coin (Dent) Dolaşan Arz 93,690,412,211 DENT

DENT Coin (Dent) Toplam Arz 100,000,000,000

DENT Coin (Dent) Sıralaması #72

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
33
az bulutlu
banner64
Namaz Vakti 02 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 7 17
2. Adana Demirspor 8 17
3. Konyaspor 8 17
4. Galatasaray 8 17
5. Beşiktaş 7 14
6. Trabzonspor 8 16
7. Fenerbahçe 6 13
8. Kayserispor 8 12
9. Kasımpaşa 8 12
10. Gaziantep FK 8 11
11. Alanyaspor 8 9
12. Giresunspor 7 8
13. Karagümrük 6 6
14. Antalyaspor 7 6
15. İstanbulspor 6 5
16. Ankaragücü 7 4
17. Sivasspor 8 4
18. Hatayspor 7 4
19. Ümraniye 8 2
Takımlar O P
1. Eyüpspor 7 14
2. Sakaryaspor 7 12
3. Pendikspor 7 12
4. Bodrumspor 7 11
5. Keçiörengücü 6 11
6. Manisa FK 6 11
7. Boluspor 6 11
8. Bandırmaspor 6 11
9. Samsunspor 7 10
10. Rizespor 6 9
11. Tuzlaspor 7 9
12. Göztepe 7 8
13. Adanaspor 7 7
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Altay 7 6
16. Altınordu 5 3
17. Erzurumspor 5 3
18. Ö.K Yeni Malatya 7 3
19. Denizlispor 6 2
Takımlar O P
1. Arsenal 8 21
2. M.City 8 20
3. Tottenham 8 17
4. Brighton 7 14
5. Chelsea 7 13
6. M. United 7 12
7. Newcastle 8 11
8. Fulham 8 11
9. Liverpool 7 10
10. Brentford 8 10
11. Everton 8 10
12. Bournemouth 8 9
13. Leeds United 6 8
14. Aston Villa 7 7
15. West Ham United 8 7
16. Southampton 8 7
17. Crystal Palace 7 6
18. Wolves 8 6
19. Nottingham Forest 7 4
20. Leicester City 7 1
Takımlar O P
1. Barcelona 7 19
2. Real Madrid 6 18
3. Athletic Bilbao 7 16
4. Real Betis 6 15
5. Atletico Madrid 7 13
6. Villarreal 7 12
7. Osasuna 6 12
8. Valencia 7 10
9. Real Sociedad 6 10
10. Mallorca 7 8
11. Girona 6 7
12. Rayo Vallecano 6 7
13. Celta Vigo 6 7
14. Getafe 7 7
15. Real Valladolid 7 7
16. Espanyol 7 5
17. Sevilla 7 5
18. Almeria 7 4
19. Cadiz 7 4
20. Elche 6 1