CEL Coin (Celsius) Nedir? CEL Coin (Celsius) Yorumları, Celsius Teknik Analiz, Celsius Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? CEL Coin (Celsius) Coin yorum ve grafiği

CEL Coin (Celsius) Nedir? CEL Coin (Celsius) Yorumları, Celsius Teknik Analiz, Celsius Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? CEL Coin (Celsius) Coin yorum ve grafiği

Coin 07.04.2021, 17:03 07.04.2021, 17:12 Tarsus Haber
CEL Coin (Celsius) Nedir? CEL Coin (Celsius) Yorumları, Celsius Teknik Analiz, Celsius Düşer mi? Yükselir mi? Alınır mı? CEL Coin (Celsius) Coin yorum ve grafiği

Tüm dünyayı etkisi altına alan kripto para birimleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Öncelikle belirtmek isterizki işlemlerimizi Binance.Com'da yapıyoruz. Hem çok hızlı hemde birçok coin çiftiyle işlem yapılabilmekte. Yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde en yoğun günlerde bile donma yaşanmıyor.

Ayrıca, Türkiye'deki bankalarda EFT/Havala yapılabiliyor ve para anında hesabınıza geçiyor. Ancak Binance üye adı soyadı ile banka hesap sahibi adı soyadı kesinlikle aynı olmak zorunda. Aşağıdaki reklama tıklayarak Binance.Com'a üye olabilirsiniz.

Bu coinlerden bir tanesi de CEL Coin (Celsius) coin. Kripto para borsalarında alış satış yapan kullanıcılar, internet arama motorlarında CEL Coin (Celsius) Nedir? CEL Coin (Celsius) yükselir mi?, düşer mi? gibi sorulara cevap aramaya devam ediyor.

Bu yazımızda CEL Coin (Celsius) ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Unutmayın coin yorumları maalesef çok risklidir. Çünkü herkes bu konuda uzman değil. O yüzden kimse CEL Coin (Celsius)'in yükselip yükselmeyeceğini, teknik analizlere bakıp söyleyemez. Kısacası yapacağı sadece coin tahminidir. 

Coinlerin hepsi birer projedir. Bu projelerin bir kısmı DeFi bir kısmı NFT bir kısmı henüz inovasyon kategorisinde olan projelerdir. 

Yatırım yapmadan önce mutlaka o coine ait projeyi incelemeniz, projenin yatırımcılarını araştırmanız, kısacası proje hakkında tüm bilgilere sahip olmanızı öneriyoruz. 

Özellikle twitterde bazı kullanıcılar CEL Coin (Celsius)’in grafiği nasıl?, tepe noktası yada dip seviyeye geldi mi? CEL Coin (Celsius) için bu fiyattan alım yapılır mı? 

CEL Coin (Celsius) Stop/Loss neresidir? CEL Coin (Celsius) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? Alayım gibi sorular soruyorlar.

Yeniden hatırlatmakta fayda görüyoruz. Vadeye siz karar vereceksiniz. Projeye göre bu kararınızı verebilirsiniz. 

Çünkü sonuçta para yatırıyorsunuz. Ve paranızı bir anda kaybedebilirsiniz. O yüzden yatırım yapacağınız coinin son 1 yıllık geçmişindeki fiyat hareketlerine, alım satım hacmine, Maksimum arz ile şu anki arz adedine. Piyasa değerini mutlaka incelemenizi tevsiye ediyoruz.

Özellikle sosyal medyada bu uçacak, bu aya çıkacak, bu artık durdurulamaz gibi yorumlara kesinlikle güvenmemeniz gerektiğini tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Bize kalırsa bir coine yatırım yapmadan önce, mutlaka ilgilendiğiniz coin ile ilgili araştırma yapmalıi dahil olduğu projenin yatırımcıları, ekibi, arz ve maksimum arz miktarlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bazı yatırımcılar CEL Coin (Celsius) artacak mı? diye sorular soruyor. Bazı yatırımcılar ise grafik istiyor, dip noktası nedir? Tepe noktası nedir? Bu gibi sorulara yanıt arıyor.

Celsius bankacılığın geleceğini yönetme gücünü kullanıcıların hâkimiyetine vererek, sistemi değiştirmeyi amaçlayan, ayrıca tümüyle şeffaf bir blokzincire sahip olan finansal bir hizmet platformudur. Finans hizmetlerinin topluluğa hitap etmesini, topluluk için olması gerektiğini savunmaktalar. Bu savunmasına ek olarak da, üyelik sistemi sayesinde geleneksel finansal kurumlarda bile olmayan “kollayıcı” finansal hizmetlere kullanıcıların erişebilmesine olanak tanıyor.

celsius network nedir

Peki, CEL Token işleyişi nasıl ilerliyor? Ticaret nasıl sağlanıyor? Tokenin fiyatı; sadece elinde bulundurmayı seçip coini destekleyen, CEL coin cinsinde %30 daha fazla faiz kazancı elde eden veya kredileri %30 indirimle geri ödemek için CEL coin kullanan yatırımcıların miktarı ile doğru orantılıdır.

Celsius Coin genel ekonomi olarak, kripto para piyasasından ziyade CEL Coin topluluğuna duyarlıdır. Yani kendi içinde kendi borsası, kendi ekonomisi ve kendi faiz getirisi olan bir platformdur. Buna göre, topluluk büyüdükçe ve de kullanıcılar faiz geliri elde etmek için platforma daha fazla para yatırdıkça CEL’in ekonomisi de canlanır.

Öyle ki coin piyasaya çıktığından beri Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimlerinden bile daha iyi performans gösterdi. Bunun en büyük nedeni ise şüphesiz coinin spekülasyona dayalı sanal bir varlık olmasına dayanmakta. CEL işleyişinde faiz kazanmak, kredi almak ve kullanıcı talebine dayalı bir alana yatırım yapmayı düşünen bireylerin isteklerine bağlı çalışır.

Celsius Coin Nereden Satın Alınır?

CEL Coin hangi borsalarda bulunur? Nereden Alınır? gibi sorular okuyucular tarafında çokça merak edilmekte. Coin çıktığı yıllarda sayılı borsada sıralanırken günümüzde pek çok borsada yerini alıyor. Aşağıda sıralanan borsalardan CEL Coin Satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Celsius (CEL), kripto para kullanıcılarına bütün bankacılık hizmetlerini tek yerde sunan bir kripto para projesidir. 2018 yılının Haziran ayında piyasaya sürülen CEL, yatırımcılara kripto para yatırmaları karşılığında farklı ödüller vaat e diyor. Tabii ki kullanıcılar kredi çekme veya direkt olarak cüzdandan ödeme gibi avantajlardan da faydalanabilmekte.

Platform kullanıcıları sahip oldukları CEL Coin miktarına göre belirli ödemeler alabilmekte. Bütün bankacılık ve finans hizmetlerini bir araya getiren Celsius’un kendi kripto parası CEL de böylece hiç bitmeyen bir kullanıma sahip oluyor.

elsius (CEL), mobil uygulama aracılığıyla erişilebilen blockchain tabanlı bir kripto para platformudur. Finansal hizmetlerin topluluk için olması gerektiği inancına dayanan Celsius, üyelik sistemi ile geleneksel finansal kurumlarda mevcut olmayan küratörlü finansal hizmetlere erişim sağlar. Bankacılığın geleceğini, gücü kullanıcıların eline vererek değiştirmeyi amaçlayan, tümüyle şeffaf blokzinciri tabanlı ilk finansal hizmettir. Kripto sahipleri, varlıklarını Celsius Cüzdanına aktararak faiz kazanabilir; %4,95 gibi düşük yıllık faiz oranları ve teminat ile Amerikan Doları ödünç alabilirler.

Celsius Network uygulamasını indirerek kripto paralarınızla faiz kazanmaya başlayabilirsiniz.

Faiz Kazancı: Bankalar paranızı onlara ücretsiz vermenizi beklerken, Celsius gelirinin %80’ini mevduat sahiplerine geri öder.Topluluk: CEL tokenı, Celsius misyonunu somutlaştırmak ve yaymak için üretilmiştir. Topluluğun büyüklüğü, tokenın başarısını doğrudan yansıtan bir faktördür. Somut faydalar sağlayan değerli bir varlık: CEL token, kullanıcıların neredeyse yarısı tarafından kullanılır. Benzerlerinin aksine, bir değeri vardır.

Token Ekonomisi

Tokenın fiyatı doğrudan tokenı elinde tutmayı seçerek destekleyen, CEL cinsinde %30 daha fazla faiz kazancı elde eden veya kredileri %30 indirimle geri ödemek için CEL kullanan kişilerin sayısı ile doğrudan orantılıdır.

CEL ekonomisi, kripto para piyasasından ziyade CEL topluluğuna duyarlıdır. Topluluk büyüdükçe ve kullanıcılar faiz geliri elde etmek için daha fazla para yatırdıkça CEL ekonomisi hareket geçer.

CEL, piyasaya sürüldüğünden beri Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans gösteren bir varlık oldu. Bunun temel nedeni, CEL’in spekülasyona dayalı bir varlık olmamasıdır. CEL faiz kazanmak, kredi almak ve talebe dayalı bir platforma yatırım yapmak isteyen insanların taleplerine bağlıdır.

Celsius Network CEL cüzdanlarını, topluluğun elinde tuttuğu varlıkları, faiz geliri dağıtımı için satın alınan varlıkları ve daha fazlasını izlemenize olanak verir.

CEL Token ödül programı ise bronze, gold, silver, platinium olmak üzere 4 e ayrılmıştır. Bu 4 ayrı programla kullanıcılarına daha fazla CEL token tutturmayı amaçlayan kategorize edilmiş programlar işe yaramış gözüküyor ki fiyatları oldukça başarılı bir ivme sergilemiştir.

Celsius Coin 2017 yılında Daniel Leon ve Alex Mashinsky tarafından geliştirildi ancak 2018 yılında piyasaya sürüldü. Celsius, tamamen merkeziyetsiz bir şekilde bankacılık ve finans hizmetlerini kullanıcıların hizmetine sunuyor. Kullanıcılar uzun bankacılık işlemleri ile uğraşmadan sadece kripto para yatırıp alarak veya teminat vererek kredi çekebiliyor, kredi verebiliyor ve pasif gelir elde edebiliyor.

Kar amaçlı bir şirket olan Celsius, kullanıcılara vereceği CEL ödüllerinden belirli bir pay almaktadır. Ancak yine de elde edilen kazancın %80’i direkt olarak CEL şeklinde kullanıcılara ödenmekte. Şirketin serbest yatırım fonları gibi kurumsal yatırımcılara da kredi verdiği ve bunun gelirini yatırımcılarla paylaştığı ifade edilmekte.

Kullanıcıların kredi çekebilmek için ise belirli bir miktarda CEL coin teminatı yatırması gerekmekte. Bu da CEL Coin’in arzının büyük bir kısmının kilitli olduğunu gösteriyor. Toplam piyasa değerine göre en büyük 40. kripto para birimi olan CEL, 2,35 dolarlık birim fiyata ve 561 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip.

CEL Coin (Celsius) Piyasa Değeri ₺14,283,424,930 - 11.91%

CEL Coin (Celsius) Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri ₺41,368,897,278 - 11.91%

CEL Coin (Celsius) Dolaşan Arz 238,863,520 CEL

CEL Coin (Celsius) Toplam Arz 695,658,161

CEL Coin (Celsius) Sıralaması #66

Alım satım yapabilmek için aşağıda reklama tıklayarak Binace'ye üye olabilirsiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
19
açık
banner64
Namaz Vakti 19 Mayıs 2022
İmsak 03:47
Güneş 05:24
Öğle 12:43
İkindi 16:32
Akşam 19:52
Yatsı 21:22
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 37 81
2. Fenerbahçe 37 70
3. Konyaspor 37 67
4. Başakşehir 37 62
5. Alanyaspor 37 61
6. Beşiktaş 37 58
7. Antalyaspor 37 58
8. Karagümrük 37 57
9. Adana Demirspor 37 52
10. Sivasspor 37 51
11. Galatasaray 37 51
12. Kasımpaşa 37 50
13. Hatayspor 37 50
14. Kayserispor 37 47
15. Giresunspor 37 45
16. Gaziantep FK 37 43
17. Rizespor 37 36
18. Altay 37 34
19. Göztepe 37 28
20. Ö.K Yeni Malatya 37 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 35 67
2. Ümraniye 35 67
3. Bandırmaspor 35 61
4. İstanbulspor 35 59
5. Erzurumspor 35 58
6. Eyüpspor 35 54
7. Manisa Futbol Kulübü 36 49
8. Tuzlaspor 35 49
9. Samsunspor 35 48
10. Gençlerbirliği 35 48
11. Keçiörengücü 35 48
12. Boluspor 35 47
13. Denizlispor 35 46
14. Altınordu 35 45
15. Adanaspor 35 45
16. Bursaspor 35 41
17. Kocaelispor 35 41
18. Menemen Belediyespor 35 38
19. Balıkesirspor 35 12
Takımlar O P
1. M.City 37 90
2. Liverpool 37 89
3. Chelsea 36 70
4. Tottenham 37 68
5. Arsenal 37 66
6. M. United 37 58
7. West Ham United 37 56
8. Wolverhampton Wanderers 37 51
9. Leicester City 36 48
10. Brighton 37 48
11. Brentford 37 46
12. Newcastle 37 46
13. Crystal Palace 36 45
14. Aston Villa 36 44
15. Southampton 37 40
16. Everton 36 36
17. Leeds United 37 35
18. Burnley 36 34
19. Watford 37 23
20. Norwich City 37 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 37 85
2. Barcelona 37 73
3. Atletico Madrid 37 68
4. Sevilla 37 67
5. Real Betis 37 64
6. Real Sociedad 37 62
7. Villarreal 37 56
8. Athletic Bilbao 37 55
9. Osasuna 37 47
10. Celta Vigo 37 46
11. Valencia 37 45
12. Rayo Vallecano 37 42
13. Espanyol 37 41
14. Getafe 37 39
15. Elche 37 39
16. Granada 37 37
17. Mallorca 37 36
18. Cadiz 37 36
19. Levante 37 32
20. Deportivo Alaves 37 31